Uczymy ratować

Do wieczora czekamy na Wasze potwierdzenia!

2016-10-23 08:00:00

W zeszłym tygodniu ponad 85 000 osób wzięło udział razem z nami w próbie pobicia rekordu Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez jak największą ilość osób!

Wszystko wskazuje na to, że wspólnie udało nam się pobić Rekord Guinnessa, ale żeby móc to potwierdzić wciąż potrzebujemy Waszej pomocy i dokonania kilku formalności.

Do wszystkich instytucji, które włączyły się do akcji, wysłaliśmy maile z linkiem do formularza, w którym poprosiliśmy Was, żeby:

  • potwierdzić ilość osób biorących udział w wydarzeniu oraz ilość fantomów,
  • potwierdzić spełnienie warunków Guinness World Record,
  • dodać link do fotorelacji lub reportażu filmowego zamieszczonego w internecie.

Pełną dokumentację z bicia rekordu wysyłacie do nas na adres: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa. Dziś jest ostatni dzień na jej wysłanie! Liczy się data stempla pocztowego.

Aby pobić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej potrzeba co najmniej 11 841 uczestników. Poprzedni rekord został ustanowiony w Niemczech. 

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie: http://bit.ly/dla_organizatorow. Jeśli będziecie mieć pytania związane z formalnościami - piszcie do nas na: [email protected].

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie i udział w tej wielkiej akcji! 

Zgodnie z procedurą Biura Guinness World Records, wyniki próby pobicia rekordu opublikujemy po weryfikacji nadesłanych potwierdzeń.

 

(amm)

 

Fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2017-01-08 10:05:33

Wyślij SMS na rzecz WOŚP

25. Finał WOŚP za tydzień, ale już dzisiaj możecie wspierać nasze granie. Od 1 do 18 stycznia możecie wysyłać SMS-a na naszą rzecz i wspierać cel tegorocznego grania, czyli zakup sprzętu dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

2017-01-04 18:13:06

Wyjątkowa historia - Igor

Historii takich jak ta znamy wiele. Igor to jedno z tysięcy dzieci, które miały wykrytą wadę i leczony wzrok dzięki Orkiestrze. Dzisiaj Igor chce opowiedzieć Wam swoją historię.

2017-01-04 17:58:52

Moto Orkiestra na Bemowie

15 stycznia 2017 roku na warszawskim Bemowie po raz kolejny odbędzie się Moto Orkiestra, największa charytatywna impreza motoryzacyjna organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2017-01-04 11:30:50

Jak wspierać Orkiestrę przez internet?

Już dziś możecie wziąć udział w internetowych zbiórkach z okazji nadchodzącego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kliknijcie i wesprzyjcie WOŚP online!

Zobacz też