Finały

Dziękujemy za jubileuszowy 25. Finał WOŚP!

2017-01-15 22:46:43

Miliony gorących serc wsparły dziś nasze orkiestrowe granie. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami, za każdą złotówkę wrzuconą do puszki wolontariusza, za każdy przelew, sms i każdą inną, dowolną formę wsparcia, jaką wybraliście, aby grać dziś z nami. Dziękujemy, że przyszliście pod Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, że odwiedzaliście nas tłumnie w finałowym miasteczku i studiach, z których dla Was nadawaliśmy, za to, że byliście z nami we wszystkich polskich miastach i wioskach, a także poza granicami naszego kraju, nawet w najodleglejszych krańcach świata.

Dziękujemy za to, że byliście dziś z nami! Zdjęcie wykonane dronem DJI Mavic użyczonym przez DJI Academy - www.flyandfilm.pl

Wyjątkowo emocjonujące były Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców. Losy Złotych Serduszek i Złotych Kart ważyły się do ostatniej chwili.

Kończymy ten dzień z kwotą deklarowaną kwotą finałową z 62 418 767 zł na liczniku!!! To oczywiście nie jest ostateczna suma, jaką zgromadziliśmy podczas finałowego grania. Meldunki ze sztabów ciągle spływają, a aukcje przedmiotów, wystawionych do licytacji, trwają. Ponadto możecie jeszcze wysyłać smsy, wpłacać darowizny online, wspierać nas przy pomocy aplikacji i w jakikolwiek sposób tylko zechcecie.Dziękujemy naszym wolontariuszom, sztabom, partnerom, sponsorom, pracownikom biura Fundacji WOŚP i Pokojowemu Patrolowi! Bez Was nie byłoby tego wszystkiego! Do zobaczenia za rok, bo przecież gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

I pamiętajcie – jednoczymy Polaków już 25 lat i będziemy to robić do końca świata i o jeden dzień dłużej.

 

Redakcja internetowa wosp.org.pl

POKAŻ PODOBNE
2017-05-22 15:44:09

Jurek o Opolu i wizyta w sztabie Jaworzno / Videoblog Jurka Owsiaka

W dzisiejszym videoblogu Jurka będzie o Opolu i kolejnej audycji „Zaraz Będzie Ciemno”. Zobaczycie również relacje z wizyty w sztabie Jaworzno.

2017-05-24 13:27:02

Otrzymaliśmy Perły Medycyny Dziesięciolecia!

19 maja 2017 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której poznaliśmy Laureatów Jubileuszowej X edycji konkursu „Perły Medycyny”.

2017-05-30 12:23:57

Szukamy woodstockowych Legend / Videoblog Jurka Owsiaka

Przed Wami kolejne blog z Antyradia! Wczorajsze spotkanie poświęcone było tematowi chałtury w sztuce - będzie więc dużo Waszych mail na ten temat, ale pojawią się również festiwalowe ogłoszenia.

2017-05-25 13:13:10

Woodstockowe stroje kąpielowe? / Videoblog Jurka Owsiaka

Posłuchajcie, jakie wiadomości Jurek przygotował dla Was w czwartek - będzie o nowościach w sklepiku SiemaShop, akcji #nobeldlawosp i nagrodzie otrzymanej podczas gali „Polska Przedsiębiorczość".

Zobacz też