Finały

Dziękujemy za jubileuszowy 25. Finał WOŚP!

2017-01-15 22:46:43

Miliony gorących serc wsparły dziś nasze orkiestrowe granie. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami, za każdą złotówkę wrzuconą do puszki wolontariusza, za każdy przelew, sms i każdą inną, dowolną formę wsparcia, jaką wybraliście, aby grać dziś z nami. Dziękujemy, że przyszliście pod Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, że odwiedzaliście nas tłumnie w finałowym miasteczku i studiach, z których dla Was nadawaliśmy, za to, że byliście z nami we wszystkich polskich miastach i wioskach, a także poza granicami naszego kraju, nawet w najodleglejszych krańcach świata.

Dziękujemy za to, że byliście dziś z nami! Zdjęcie wykonane dronem DJI Mavic użyczonym przez DJI Academy - www.flyandfilm.pl

Wyjątkowo emocjonujące były Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców. Losy Złotych Serduszek i Złotych Kart ważyły się do ostatniej chwili.

Kończymy ten dzień z kwotą deklarowaną kwotą finałową z 62 418 767 zł na liczniku!!! To oczywiście nie jest ostateczna suma, jaką zgromadziliśmy podczas finałowego grania. Meldunki ze sztabów ciągle spływają, a aukcje przedmiotów, wystawionych do licytacji, trwają. Ponadto możecie jeszcze wysyłać smsy, wpłacać darowizny online, wspierać nas przy pomocy aplikacji i w jakikolwiek sposób tylko zechcecie.Dziękujemy naszym wolontariuszom, sztabom, partnerom, sponsorom, pracownikom biura Fundacji WOŚP i Pokojowemu Patrolowi! Bez Was nie byłoby tego wszystkiego! Do zobaczenia za rok, bo przecież gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

I pamiętajcie – jednoczymy Polaków już 25 lat i będziemy to robić do końca świata i o jeden dzień dłużej.

 

Redakcja internetowa wosp.org.pl

POKAŻ PODOBNE
2017-02-01 11:00:07

Pokojowy Nobel dla Orkiestry?

Dowiedzieliśmy się dziś, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została oficjalnie zgłoszona do Pokojowej Nagrody Nobla. To niesamowite wyróżnienie dla wszystkich zaangażowanych w działalność Orkiestry!

2017-02-23 11:21:28

Dziękujemy za podziękowania!

Hospicjum Pomorze Dzieciom przesłało bardzo kolorowe podziękowanie za samochód, który został dostarczony w ramach zeszłorocznej zbiórki 1% organizowanej przez Fundację WOŚP.

2017-02-07 13:11:35

''Historia misia'' w Starej Niedziałce

Szkolny Klub Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Starej Niedziałce po raz drugi włączył się do akcji prowadzonej przez Fundację WOŚP „Nie bij mnie - kochaj mnie”.

2017-02-07 12:43:27

Spektakl "Na ratunek Mały Książę"

Obejrzyjcie wspaniały spektakl muzyczny „Na ratunek Mały Książę” , który został napisany na podstawie naszego Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

Zobacz też