Finały

Dziękujemy za jubileuszowy 25. Finał WOŚP!

2017-01-15 22:46:43

Miliony gorących serc wsparły dziś nasze orkiestrowe granie. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami, za każdą złotówkę wrzuconą do puszki wolontariusza, za każdy przelew, sms i każdą inną, dowolną formę wsparcia, jaką wybraliście, aby grać dziś z nami. Dziękujemy, że przyszliście pod Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, że odwiedzaliście nas tłumnie w finałowym miasteczku i studiach, z których dla Was nadawaliśmy, za to, że byliście z nami we wszystkich polskich miastach i wioskach, a także poza granicami naszego kraju, nawet w najodleglejszych krańcach świata.

Dziękujemy za to, że byliście dziś z nami! Zdjęcie wykonane dronem DJI Mavic użyczonym przez DJI Academy - www.flyandfilm.pl

Wyjątkowo emocjonujące były Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców. Losy Złotych Serduszek i Złotych Kart ważyły się do ostatniej chwili.

Kończymy ten dzień z kwotą deklarowaną kwotą finałową z 62 418 767 zł na liczniku!!! To oczywiście nie jest ostateczna suma, jaką zgromadziliśmy podczas finałowego grania. Meldunki ze sztabów ciągle spływają, a aukcje przedmiotów, wystawionych do licytacji, trwają. Ponadto możecie jeszcze wysyłać smsy, wpłacać darowizny online, wspierać nas przy pomocy aplikacji i w jakikolwiek sposób tylko zechcecie.



Dziękujemy naszym wolontariuszom, sztabom, partnerom, sponsorom, pracownikom biura Fundacji WOŚP i Pokojowemu Patrolowi! Bez Was nie byłoby tego wszystkiego! Do zobaczenia za rok, bo przecież gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

I pamiętajcie – jednoczymy Polaków już 25 lat i będziemy to robić do końca świata i o jeden dzień dłużej.

 

Redakcja internetowa wosp.org.pl

POKAŻ PODOBNE
2017-01-04 07:06:33

Włocławek - Ruszyły aukcje włocławskiego Sztabu WOŚP!

Ruszyły aukcje włocławskiego Sztabu WOŚP! Zachęcamy do licytowania i zdobywania wyjątkowych przedmiotów.

2016-12-30 00:28:45

Zbierz więcej dla WOŚP z wyzwaniami sponsorowanymi na WayMore.pl

Masz pomysł na zrobienie czegoś zapierającego dech w piersiach dla WOŚP? Chcesz się spocić biegnąc maraton, pokonać swoje lęki skacząc ze spadochronem, a może zamiast prezentu na urodziny wolisz, żeby znajomi wsparli Orkiestrę? Nic bardziej prostego - zrób to z WayMore, grając dla WOŚP.

2017-01-01 17:31:36

Warszawa - Wyzwanie gracza i wirtualna rzeczywistość

Już 14 stycznia (sobota) na terenie Białołęckiego Ośrodka Kultury zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych na wspólną zabawę z okazji 25. Finału WOŚP! Nowością będzie stworzona dla Was wirtualna przestrzeń! Przy współpracy z VR Lab Spectrum będziecie mogli przenieść się do innego wymiaru.

2016-12-29 22:06:09

Dzierżoniów - 25. Finał WOŚP ze słonecznikiem

W Dzierżoniowie przygotowania do 25. Finału WOŚP już prawie na ukończeniu! Jak co roku, u nas Finał będzie trwał cały tydzień. Zacznie się od mini-finałów w szkołach i przedszkolach.

Zobacz też