Medycyna

Dziękujemy za podziękowania!

2017-02-23 11:21:28

 

Hospicjum Pomorze Dzieciom przesłało bardzo kolorowe podziękowanie za samochód, który został dostarczony w ramach zeszłorocznej zbiórki 1% organizowanej przez Fundację WOŚP. 

 

fot. Robert Grablewski
Fot. Robert Grablewski, 25. Finał WOŚP 

 

Na adres Fundacji WOŚP dotarły podziękowania za jeden z samochodów dostarczonych do hospicjum. W tym przypadku - Hospicjum Pomorze Dzieciom. Przeczytajcie. 

 

Szanowni Państwo, z ogromną radością, w załączeniu przekazuję podziękowanie dla całej ekipy z Fundacji WOŚP, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej działalności, a jednocześnie mocno poruszeni, że żadna z placówek działająca na rzecz małych Pacjentów nie jest dla Was obojętna.

Dziękuję, że wpisujecie się w naszą hospicyjną misję: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do Ich dni”.

Niech i Wasze dni będą zawsze pełne życia!!!

 

Pozdrawiam,
Ewa Liegman
Prezes Zarządu
Hospicjum Pomorze Dzieciom

 

 

29 samochodów dla Hospicjów w całej Polsce. Tylko w ubiegłym roku z pieniędzy przekazanych w ramach 1% podatku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyposażyła 28 placówek. Trafiły do nich samochody, które mają m.in. ułatwić dojazd do pacjenta i transport na rehabilitację. Przeznaczono na ten cel ponad 2 miliony złotych.

 

1% podatku dla Fundacji WOŚP w 2017 roku - sprawdź informacje

 

POKAŻ PODOBNE
2017-02-14 12:32:10

Wspieraj z nami hospicja

Rozliczając swój PIT możesz wspomóc najbardziej potrzebujących dzięki przekazaniu 1% podatku. W tym roku nasza Fundacja dzięki zebranym w ten sposób środkom zamierza wesprzeć hospicja dziecięce.

2017-02-07 12:43:27

Spektakl "Na ratunek Mały Książę"

Obejrzyjcie wspaniały spektakl muzyczny „Na ratunek Mały Książę” , który został napisany na podstawie naszego Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

2017-02-23 11:21:28

Dziękujemy za podziękowania!

Hospicjum Pomorze Dzieciom przesłało bardzo kolorowe podziękowanie za samochód, który został dostarczony w ramach zeszłorocznej zbiórki 1% organizowanej przez Fundację WOŚP.

2017-02-08 14:38:08

Wyjątkowa historia - Hania

Hania ma 9 lat i kocha muzykę. Uczy się w szkole podstawowej w klasie o profilu muzycznym, gra na pianinie, śpiewa. Uwielbia siatkówkę, na treningi chodzi ze swoim starszym bratem.

Zobacz też