Medycyna

Dziękujemy za podziękowania!

2017-02-23 11:21:28

 

Hospicjum Pomorze Dzieciom przesłało bardzo kolorowe podziękowanie za samochód, który został dostarczony w ramach zeszłorocznej zbiórki 1% organizowanej przez Fundację WOŚP. 

 

fot. Robert Grablewski
Fot. Robert Grablewski, 25. Finał WOŚP 

 

Na adres Fundacji WOŚP dotarły podziękowania za jeden z samochodów dostarczonych do hospicjum. W tym przypadku - Hospicjum Pomorze Dzieciom. Przeczytajcie. 

 

Szanowni Państwo, z ogromną radością, w załączeniu przekazuję podziękowanie dla całej ekipy z Fundacji WOŚP, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej działalności, a jednocześnie mocno poruszeni, że żadna z placówek działająca na rzecz małych Pacjentów nie jest dla Was obojętna.

Dziękuję, że wpisujecie się w naszą hospicyjną misję: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do Ich dni”.

Niech i Wasze dni będą zawsze pełne życia!!!

 

Pozdrawiam,
Ewa Liegman
Prezes Zarządu
Hospicjum Pomorze Dzieciom

 

 

29 samochodów dla Hospicjów w całej Polsce. Tylko w ubiegłym roku z pieniędzy przekazanych w ramach 1% podatku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyposażyła 28 placówek. Trafiły do nich samochody, które mają m.in. ułatwić dojazd do pacjenta i transport na rehabilitację. Przeznaczono na ten cel ponad 2 miliony złotych.

 

1% podatku dla Fundacji WOŚP w 2017 roku - sprawdź informacje

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-22 15:44:09

Jurek o Opolu i wizyta w sztabie Jaworzno / Videoblog Jurka Owsiaka

W dzisiejszym videoblogu Jurka będzie o Opolu i kolejnej audycji „Zaraz Będzie Ciemno”. Zobaczycie również relacje z wizyty w sztabie Jaworzno.

2017-05-25 13:13:10

Woodstockowe stroje kąpielowe? / Videoblog Jurka Owsiaka

Posłuchajcie, jakie wiadomości Jurek przygotował dla Was w czwartek - będzie o nowościach w sklepiku SiemaShop, akcji #nobeldlawosp i nagrodzie otrzymanej podczas gali „Polska Przedsiębiorczość".

2017-05-30 13:53:24

Samochód dla Częstochowy!

Wyjątkowa uroczystość odbyła się w miniony wtorek (30 maja) w Częstochowie. Jerzy Owsiak – prezes zarządu WOŚP, oraz Lidia Niedźwiedzka-Owsiak – członek zarządu Fundacji odwiedzili częstochowski Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy dla Dzieci.

2017-06-06 12:34:07

Wielki Mecz 2017 - WOŚP vs. TVN

Kolejny Wielki Mecz już, 3 września (niedziela) na stadionie Miejskim Legii Warszawa. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Gwiazdy spotkają się, aby wesprzeć Instytut ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Zobacz też