Medycyna

Dziękujemy za podziękowania!

2017-02-23 11:21:28

 

Hospicjum Pomorze Dzieciom przesłało bardzo kolorowe podziękowanie za samochód, który został dostarczony w ramach zeszłorocznej zbiórki 1% organizowanej przez Fundację WOŚP. 

 

fot. Robert Grablewski
Fot. Robert Grablewski, 25. Finał WOŚP 

 

Na adres Fundacji WOŚP dotarły podziękowania za jeden z samochodów dostarczonych do hospicjum. W tym przypadku - Hospicjum Pomorze Dzieciom. Przeczytajcie. 

 

Szanowni Państwo, z ogromną radością, w załączeniu przekazuję podziękowanie dla całej ekipy z Fundacji WOŚP, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej działalności, a jednocześnie mocno poruszeni, że żadna z placówek działająca na rzecz małych Pacjentów nie jest dla Was obojętna.

Dziękuję, że wpisujecie się w naszą hospicyjną misję: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do Ich dni”.

Niech i Wasze dni będą zawsze pełne życia!!!

 

Pozdrawiam,
Ewa Liegman
Prezes Zarządu
Hospicjum Pomorze Dzieciom

 

 

29 samochodów dla Hospicjów w całej Polsce. Tylko w ubiegłym roku z pieniędzy przekazanych w ramach 1% podatku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyposażyła 28 placówek. Trafiły do nich samochody, które mają m.in. ułatwić dojazd do pacjenta i transport na rehabilitację. Przeznaczono na ten cel ponad 2 miliony złotych.

 

1% podatku dla Fundacji WOŚP w 2017 roku - sprawdź informacje

 

POKAŻ PODOBNE
2017-01-09 17:19:40

Naucz się pierwszej pomocy na Finale WOŚP

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! Podczas tegorocznego Finału, 14 i 15 stycznia powstanie specjalna strefa, w której Volkswagen wraz z instruktorami Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" będzie uczył dzieci podejmowania czynności ratowniczych.

2017-01-09 16:43:49

Wesprzyj WOŚP online z PayU

W zeszłym roku do wyboru było 6 sposobów na wsparcie WOŚP przez internet, teraz możliwości przekazania środków na sprzęt dla dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów jest aż 7! Darowiznę online można przekazać już teraz!

2016-12-30 14:47:10

Lawina wyjątkowych aukcji!

Orkiestrowych aukcji na platformie aukcje.wosp.org.pl przybywa lawinowo! Dziś licznik pokazał 270 tysięcy złotych, a do jubileuszowego 25. Finału WOŚP zostały jeszcze 2 tygodnie! Zachęcamy do wystawiania swoich przedmiotów, z których dochód wesprze cel Wielkiej Orkiestry!

2017-01-05 16:18:57

Czytaj, pomagaj

Lutowy numer Joy gra z WOŚP. Dowiecie się w nim, co nieco o pracy w Fundacji a jednocześnie wspomożecie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz też