Uczymy ratować

Inspirujmy Europę

2017-03-03 12:56:07

 

Europejska Karta Bezpieczeństwa Drogowego to program zainicjowany i prowadzony przez Komisję Europejską, który ma na celu zmniejszenie ilości poszkodowanych w wypadkach drogowych do roku 2020. Platforma zrzesza instytucje publiczne i prywatne, firmy, organizacje pozarządowe i edukacyjne które podejmują działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez najróżniejsze aktywności. 

Portal pozwala zaangażowanym osobom na wymianę doświadczeń oraz wyszukanie inspiracji do podjęcia dalszych działań, poprzez dzielenie się swoimi aktywnościami i opisywanie akcji podjętych w ramach działalności na rzecz ograniczenia ilości wypadków drogowych. Jedną z takich aktywności stały się akcje zorganizowane przez szkołę z Radomia, która aktywnie uczestniczy w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować". Przeszkoleni nauczyciele przekazują swoją wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy swoim uczniom.

 

Zachęcamy was do dzielenia się waszymi doświadczeniami i udziału w podobnych akcjach - być może będziecie inspiracją dla innych szkół podstawowych!  

 

Szczęsliwe buzie młodych ratowników

 

 

 

Uczymy jak ratować życie

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-01-04 17:58:52

Moto Orkiestra na Bemowie

15 stycznia 2017 roku na warszawskim Bemowie po raz kolejny odbędzie się Moto Orkiestra, największa charytatywna impreza motoryzacyjna organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2017-01-07 16:55:57

Wyjątkowa historia - Lena

Poznajcie Lenę - szóstoklasistkę, której medale i puchary niebawem nie będą się mieścić w pokoju. Biega, kocha jeździć na nartach, latem nie może się doczekać wyjazdu na obóz żeglarski - sport to jej żywioł!

2016-12-30 14:47:10

Lawina wyjątkowych aukcji!

Orkiestrowych aukcji na platformie aukcje.wosp.org.pl przybywa lawinowo! Dziś licznik pokazał 270 tysięcy złotych, a do jubileuszowego 25. Finału WOŚP zostały jeszcze 2 tygodnie! Zachęcamy do wystawiania swoich przedmiotów, z których dochód wesprze cel Wielkiej Orkiestry!

2017-01-05 11:34:44

Zostań #WOŚPoznawcą! Pobierz aplikację mobilną!

Fundacja po raz kolejny stawia na kontakt z wolontariuszami i darczyńcami za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki pomocy firmy Play i Cocolab przygotowaliśmy finałową aplikację na telefony z systemem iOS i Android.

Zobacz też