Uczymy ratować

Inspirujmy Europę

2017-03-03 12:56:07

 

Europejska Karta Bezpieczeństwa Drogowego to program zainicjowany i prowadzony przez Komisję Europejską, który ma na celu zmniejszenie ilości poszkodowanych w wypadkach drogowych do roku 2020. Platforma zrzesza instytucje publiczne i prywatne, firmy, organizacje pozarządowe i edukacyjne które podejmują działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez najróżniejsze aktywności. 

Portal pozwala zaangażowanym osobom na wymianę doświadczeń oraz wyszukanie inspiracji do podjęcia dalszych działań, poprzez dzielenie się swoimi aktywnościami i opisywanie akcji podjętych w ramach działalności na rzecz ograniczenia ilości wypadków drogowych. Jedną z takich aktywności stały się akcje zorganizowane przez szkołę z Radomia, która aktywnie uczestniczy w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować". Przeszkoleni nauczyciele przekazują swoją wiedzę dotyczącą pierwszej pomocy swoim uczniom.

 

Zachęcamy was do dzielenia się waszymi doświadczeniami i udziału w podobnych akcjach - być może będziecie inspiracją dla innych szkół podstawowych!  

 

Szczęsliwe buzie młodych ratowników

 

 

 

Uczymy jak ratować życie

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-10 12:36:02

Kręcimy spot Wielkiego Meczu / Videoblog Jurka Owsiaka

Jurek zaprasza do klubu Progresja w którym trwają Eliminacje do 23. Przystanku Woodstock! W blogu zobaczcie również kulisy nagrania spotu do Wielkiego Mecz TVN vs. WOŚP

2017-05-30 12:23:57

Szukamy woodstockowych Legend / Videoblog Jurka Owsiaka

Przed Wami kolejne blog z Antyradia! Wczorajsze spotkanie poświęcone było tematowi chałtury w sztuce - będzie więc dużo Waszych mail na ten temat, ale pojawią się również festiwalowe ogłoszenia.

2017-06-07 15:38:35

Oświadczenie Jerzego Owsiaka - Woodstock

Szanowny Panie Ministrze! Zacznę od podziękowań! Przez wiele lat na Przystanku Woodstock wypracowaliśmy fantastyczną formę współpracy ze wszystkimi zawodowymi służbami. To ona zbudowała niezwykłą atmosferę tego jednego z największych festiwali na świecie.

2017-06-06 12:34:07

Wielki Mecz 2017 - WOŚP vs. TVN

Kolejny Wielki Mecz już, 3 września (niedziela) na stadionie Miejskim Legii Warszawa. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Gwiazdy spotkają się, aby wesprzeć Instytut ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Zobacz też