Fundacja
Woodstock

Jurek o Woodstocku i studentach z Meksyku / Videoblog Jurka Owsiaka

2017-06-10 11:00:56

 

Od czwartku jesteśmy w klubie Progresja na Eliminacjach do 23. Przystanku Woodstock. Jeżeli nie możecie być na miejscu to zapraszamy na transmisje live na YouTube Kręcioła.Tv: https://www.youtube.com/user/Owsiaknet

31 maja otrzymaliśmy opinię od Komendanta Policji w Gorzowie Wielkopolskim według której imprezy masowe przed dużą i małą sceną są imprezami masowymi podwyższonego ryzyka. W związku z czym, posłuchajcie kilku ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Pamiętajcie, że tylko do końca dzisiejszego dnia możecie głosować w Plebiscycie Złotego Bączka.

Na koniec będzie o wizycie w siedzibie Fundacji WOŚP studentów z Meksyku i pozytywnej wiadomości o małych ratownikach, która dotarła dziś do nas z miejscowości Lutom!

(aa)

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-30 13:53:24

Samochód dla Częstochowy!

Wyjątkowa uroczystość odbyła się w miniony wtorek (30 maja) w Częstochowie. Jerzy Owsiak – prezes zarządu WOŚP, oraz Lidia Niedźwiedzka-Owsiak – członek zarządu Fundacji odwiedzili częstochowski Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy dla Dzieci.

2017-05-21 16:48:37

Ogłaszamy 48. Konkurs Ofert

W czasie 48. Konkursu Ofert będziemy kupować wyroby medyczne przeznaczone dla zakładów opiekuńczo-leczniczych, między innymi densytometry, kardiomonitory, pompy strzykawkowe itp.

2017-06-03 09:51:04

Rozpoczęliśmy Finał 6. Konkursu RUR

Konkurs dla szkół podstawowych z całej Polski składał się z trzech etapów, w ramach pierwszego należało przesłać własnoręcznie wykonaną tablicę edukacyjną związaną z ratowaniem ludzkiego życia, drugi etap konkursu polegał na stworzeniu gry edukacyjnej. Rozpoczynamy ostatni - 3 etap naszego konkursu.

2017-05-31 15:06:13

Dni Małych Ratowników w Warszawie i Zduńskiej Woli

W czerwcu zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na spotkania organizowane wspólnie przez dealerów marki Volkswagen oraz Fundację WOŚP. Podczas Dnia Małych Ratowników dzieci poznają zasady udzielania pierwszej pomocy oraz otrzymają peleryny superbohaterów.

Zobacz też