Finały

Wirtualna Puszka na Mobilnym Allegro

2017-01-06 17:52:29

Chciałbyś wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ale zamiast tradycyjnych złotówek wolisz wrzucić wirtualne? Już teraz możesz skorzystać z mobilnej wersji puszki stworzonej przez Allegro.   

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia, ale swoje wsparcie można przekazać już teraz. Allegro po raz trzeci w swojej aplikacji mobilnej( pobierz aplikacje dla systemu Androida, IOS) uruchomiło Wirtualną Puszkę, w której zamiast przedmiotu można zakupić cegiełkę o wartości 5, 10, 15, 50 lub 100 zł. 

Jak to zrobić?

Wystarczy zalogować się na swoje konto poprzez aplikację mobilną Allegro, wybrać ze strony startowej Wirtualną Puszkę a następnie zakupić cegiełkę o wybranym nominale. A co z charakterystycznym czerwonym sercem, które można otrzymać od osób kwestujących na rzecz WOŚP? Również je dostaniemy, ale w formie online wraz z mailowym podziękowaniem za zakup cegiełki.

Całość środków wpłaconych za pomocą aplikacji zostanie przekazana na konto Fundacji WOŚP, podobnie jak kwota pochodząca z finałowych aukcji. Allegro obsługuje aukcje WOŚP całkowicie charytatywnie nie pobierając prowizji od sprzedaży, inwestując czas pracowników Allegro oraz angażując się w rozwój i utrzymanie platformy aukcyjnej.

Dorzuć się do Wirtualnej Puszki i pomóż zbierać środki na sprzęt dla oddziałów ogólnopediatrycznych i godną opiekę medyczną seniorów.

(amm)

 

Fot. Robert Grablewski

 

POKAŻ PODOBNE
2016-11-21 10:16:55

Kupujemy sprzęt medyczny dla pediatrii

Za środki z 24. Finału Fundacja kupować będzie sprzęt medyczny dla 218 szpitali w całej Polsce. Zakupione przez Fundację urządzenia trafią na oddziały ogólnopediatryczne. W sumie planujemy kupić 2 514 urządzeń medycznych.

2016-11-24 16:40:44

Czwartek w Funadacji WOŚP / Vlog Jurka Owsiaka

Przygotujcie się na dużą dawkę nowych wiadomości - będzie o orkiestrowych aukcjach oraz o nowościach i promocjach w SiemaShopie. Zajrzymy również na spotkanie organizacyjne dotyczące 25. Finału WOŚP.

2016-11-28 13:28:18

Uczymy ratować w Białymstoku

W tym tygodniu nasi Instruktorzy Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" odwiedzą Białystok! W dniach 29-30 listopada przeprowadzą szkolenia dla nauczycieli z 37 szkół podstawowych z województwa podlaskiego i przekażą im wiedzę na temat pierwszej pomocy.

2016-11-21 16:25:26

Jurek bloguje z Konkursu Ofert / Vlog Jurka Owsiaka

Dziś rozpoczął się 47. Konkurs Ofert, co oznacza że Jurek bloguje prosto z centrum wydarzeń - posłuchajcie!

Zobacz też