Uczymy ratować

Został już tylko tydzień na wysłanie gier!

2017-05-11 14:14:48

Jeśli przeszliście do II etapu 6. Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez WOŚP i jeszcze nie wysłaliście do nas przygotowanej gry edukacyjnej - przypominamy, że został już tylko tydzień. Dotarło do nas już 10 niesamowitych prac! 

 

Wszystkie gry muszą do nas trafić do 17 maja - decyduje data wpłynięcia pracy do Fundacji WOŚP.

 

Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" jest świetną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Udział w konkursie to także okazja do wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród dla szkół.

 

W II etapie biorą udział szkoły, których prace zostały wyróżnione w I etapie. Ich zadaniem jest przygotowanie gry edukacyjnej o tematyce pierwszej pomocy. Szkoły, które zwyciężą w II etapie przejdą do Finału Konkursu!


Finał Konkursu odbędzie się 3 czerwca w Warszawie i będzie miał formę  gry miejskiej po najciekawszych miejscach stolicy. Rywalizacja polegać będzie na współzawodnictwie Reprezentacji Ratowniczych w konkurencjach łączących w sobie zajęcia ruchowe z wiedzą na temat podstawowych czynności ratujących życie, które obejmuje Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” prowadzony przez Fundację WOŚP.

 

Jak wyglądały konkursowe zmagania w zeszłym roku możecie obejrzeć w galerii na naszej stronie.

Czekamy na Wasze gry!

 

(amm)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-08 12:50:09

Zamów hologramy już dziś!

Do końca maja nauczyciele mogą zamawiać hologramy na świadectwa dla swoich uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zostali przeszkoleni w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" prowadzonego przez WOŚP.

2017-05-09 12:30:43

Archive i Robert Biedroń na Woodstocku! / Videoblog Jurka Owsiaka

Jurek bloguje z Antyradia - posłuchajcie fragmentu wczorajszej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” i kilku ważnych woodstockowych ogłoszeń!

2017-05-11 14:14:48

Został już tylko tydzień na wysłanie gier!

Jeśli przeszliście do II etapu 6. Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez WOŚP i jeszcze nie wysłaliście do nas przygotowanej gry edukacyjnej - przypominamy, że został już tylko tydzień! Dotarło do nas już 10 niesamowitych prac!

2017-05-22 15:44:09

Jurek o Opolu i wizyta w sztabie Jaworzno / Videoblog Jurka Owsiaka

W dzisiejszym videoblogu Jurka będzie o Opolu i kolejnej audycji „Zaraz Będzie Ciemno”. Zobaczycie również relacje z wizyty w sztabie Jaworzno.

Zobacz też