Uczymy ratować

Został już tylko tydzień na wysłanie gier!

2017-05-11 14:14:48

Jeśli przeszliście do II etapu 6. Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" organizowanego przez WOŚP i jeszcze nie wysłaliście do nas przygotowanej gry edukacyjnej - przypominamy, że został już tylko tydzień. Dotarło do nas już 10 niesamowitych prac! 

 

Wszystkie gry muszą do nas trafić do 17 maja - decyduje data wpłynięcia pracy do Fundacji WOŚP.

 

Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować" jest świetną okazją do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Udział w konkursie to także okazja do wygrania naprawdę atrakcyjnych nagród dla szkół.

 

W II etapie biorą udział szkoły, których prace zostały wyróżnione w I etapie. Ich zadaniem jest przygotowanie gry edukacyjnej o tematyce pierwszej pomocy. Szkoły, które zwyciężą w II etapie przejdą do Finału Konkursu!


Finał Konkursu odbędzie się 3 czerwca w Warszawie i będzie miał formę  gry miejskiej po najciekawszych miejscach stolicy. Rywalizacja polegać będzie na współzawodnictwie Reprezentacji Ratowniczych w konkurencjach łączących w sobie zajęcia ruchowe z wiedzą na temat podstawowych czynności ratujących życie, które obejmuje Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” prowadzony przez Fundację WOŚP.

 

Jak wyglądały konkursowe zmagania w zeszłym roku możecie obejrzeć w galerii na naszej stronie.

Czekamy na Wasze gry!

 

(amm)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-03-08 16:06:30

Ponad 20 milionów złotych wpłacone online

Ostateczna zebrana kwota to 105 570 801,49 zł. Rekordowa jest również suma pieniędzy wpłaconych przez zbiórki, gdzie bezpieczne płatności zapewnia PayU. Internauci przekazali w ten sposób ponad 20 mln zł. To dwukrotnie więcej, niż w ubiegłym roku.

2017-03-27 15:38:53

Wyjątkowa historia - Olga i Inga

Olga ma trójkę wspaniałych dzieci – dwóch chłopców i córkę. Inga - jej córka - urodziła się jako wcześniak, bo w 33 tygodniu ciąży. Ale na świat chciała przyjść już 2 tygodnie wcześniej. Szczęśliwa mama mieszka ok. 50km od Białej Podlaskiej, gdzie znajduje się "nasz" Oddział Neonatologiczny.

2017-03-10 12:38:30

Wyjątkowa historia - Pani Stanisława

Pani Stanisława jest już na emeryturze, ale wciąż jest osobą aktywną, ciekawą świata i wesołą. Mimo aktywnego trybu życia Pani Stanisława choruje na osteoporozę i raz na jakiś czas musi pojawiać się w szpitalu na kontroli, podczas której przechodzi wszelkie badania.

2017-03-06 11:46:06

Nauczymy ratować na Dolnym Śląsku

W przyszłym tygodniu Instruktorzy Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" odwiedzą województwo dolnośląskie i przeszkolą nauczycieli klas 1-3 z okolicznych szkół.

Zobacz też