Allegro i WOŚP

Zagrajmy jeszcze głośniej!

 

Allegro i WOŚP zaufały miliony Polaków. Od 17 lat wspieramy WOŚP i udowadniamy, że nowe technologie mogą rozwiązywać ludzkie problemy.

 

 

Allegro pokazało, że internet może być doskonałym miejscem do prowadzenia działań charytatywnych. Dziś Polacy nie wyobrażają sobie już Finału bez emocjonujących licytacji, które stały się nieodłącznym elementem akcji. Aukcje WOŚP odbywają się na specjalnie stworzonej platformie aukcje.wosp.org.pl.

 

 

Do tej pory udało nam się zebrać 34,5 mln zł! Pieniądze pochodzą m.in. z licytacji wyjątkowych przedmiotów wystawianych na stronie rzeczyodserca.pl oraz z Wirtualnej puszki dostępnej w aplikacji mobilnej Allegro.

 

W Allegro tworzymy społeczność ludzi skupionych wokół dobroczynności. Nasz sztab składa się z pracowników, którzy 24h 7 dni w tygodniu pracują przy stronie aukcje.wosp.org.pl oraz wspierają wolontariuszy podczas finału WOŚP. Jesteśmy z Was dumni!

 

 

Dołącz do akcji i pomóż zbierać środki na sprzęt dla oddziałów ogólnopediatrycznych i godną opiekę medyczną dla seniorów.

Aktualności
2017-06-23 15:47:28

Media o WOŚP i #Woodstock2017

W dzisiejszym vlogu zobaczycie plakaty 23. Przystanku Woodstock i posłuchacie kilku informacji o specjalnych pociągach, które dowiozą Was do Kostrzyna nad Odrą. Jurek poleci również kilka materiałów - posłuchajcie!

Zobacz też