Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Finały

1 000 000 na Aukcjach Allegro dla WOŚP!

2019-12-27 15:27:13

 

 

Kilka dni temu mówiliśmy o milionie na ogólnym  liczniku zbiórki 28. Finału, a dziś milion wybija na licytacjach na aukcje.wosp.org.pl. Aukcje rozwijają się w zawrotnym tempie za co już teraz dziękujemy.

 

Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych informacji o tegorocznych aukcjach. Gotowi? To zaczynamy!

 

Do Finału pozostały jeszcze dwa tygodnie, a już stronę aukcje.wosp.org.pl odwiedziło niemal 0.5 miliona Polaków. Tylko w ubiegłym tygodniu przycisk  licytuj” klikano 25 000 razy. W tym roku oprócz licytacji dostępna jest też opcja kupna niektórych przedmiotów, w ciągu ostatnich siedmiu dni kupiono ich aż sto!

 

Sprawdziliśmy także co jest najpopularniejszą ofertą tego Finału. To bezkonkurencyjny Medal Noblowski Olgi Tokarczuk, samochód z serialu “Knight Rider” od Mastercard i Braci Collins oraz kolacja z Julią Wieniawą.

 

Oprócz znanych i lubianych, swoje przedmioty i rzeczy niematerialne chętnie przekazują także internauci. Oto co znaleźliśmy dotychczas na aukcjach.

 

Spotkanie z nikim sławnym, ale może będzie fajnie

 

 

Oryginalne Błotko z Pol'and'Rocka

 

 

 

Karmienie pingwinów lub fok w Płocku

 

 

Nocleg w bańce

 

 

 

 

Aukcje trwają do 31.01, znajdziesz je na aukcje.wosp.org.pl i allegro.pl

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-07-06 11:43:55

Blisko 50 milionów złotych na walkę z koronawirusem

6 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podsumowała prowadzone od połowy marca działania związane z pandemią COVID-19. Organizacja placówkom w całym kraju przekazała  sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości 48,8 miliona złotych.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

Zobacz też