Do 29. Finału WOŚP pozostało
48 dni
Finały

100 dni do 29. Finału WOŚP

2020-10-02 10:00:00

 

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. Już tylko 100 dni pozostało do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Machina przygotowań w Fundacji ruszyła. Sprawdźcie, co już wiemy.

 

 1. Data 29. Finału

  Znamy już dokładną datę kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 edycja letniej zadymy w środku zimy odbędzie się 10 stycznia 2021 roku, w drugą niedzielę stycznia. 


 2. Start rejestracji Sztabów


  W najbliższy poniedziałek 5 października 2020 roku ruszy rejestracja sztabów - działających na rzecz Fundacji - organizatorów zbiórek i lokalnych wydarzeń. Tego dnia na naszej stronie internetowej uruchomiona zostanie specjalna baza, poprzez którą dokonywać będzie można zgłoszeń sztabów, a w kolejnych miesiącach również prowadzić rejestrację wolontariuszy


  Wolontariusze Finału WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

 3. Nowe regulaminy 

  Również w tym roku każdy sztab ma możliwość wybrania 1 z 4 form rejestracji. Zaktualizowane regulaminy dla każdej z nich znajdziecie już na stronie dla organizatorów

  • Regulamin Działania Sztabów 29. Finału WOŚP
  • Regulamin Działania Sztabów Skarbon Stacjonarnych 29. Finału WOŚP
  • Regulamin Organizacji Sztabów Imprezy Zamkniętej 29. Finału WOŚP
  • Regulamin Działania Sztabów Skarbony Wirtualnej 29. Finału WOŚP


 4. Miejsce warszawskiego Finału WOŚP

  Przez ostatnie lata centrum warszawskich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieściło się na Placu Defilad, czyli tuż przy Pałacu Kultury i Nauki. W poprzednim roku z powodu budowy Muzeum Sztuki Nowoczesnej Finał został przeniesiony. W 2021 roku podczas 29. Finału Orkiestra ponownie zagra pod Pałacem Kultury i Nauki w samym centrum Warszawy.


  Pałac Kultury i Nauki, fot. Paweł Krupka

 5. Sezon 2 Domowej Orkiestry o przygotowaniach do Finału

  1 października wystartował 2. sezon Domowej Orkiestry, który śledzić można na stronach Fundacji WOŚPPol'and'Rock Festival i Kręcioła TV na Facebooku, Twitchu i stronie Kręcioły w serwisie YouTube. W codziennych transmisjach live o 11:00, śledzić będzie można kolejne wydania z materiałami na temat działań Fundacji, a przede wszystkim bieżące informacje dotyczące przygotowań do styczniowego Finału. Bądź z nami codziennie i nie przegap najświeższych informacji - SUBSKRYBUJ KręciołaTV

 6. Transmisja Finału ONLINE

  Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival ONLINE, czyli Najpiękniejszej Domówki Świata oraz Wasza aktywność w czasie codziennych programów Domowej Orkiestry, pokazała nam, jak wielkie jest Wasze zaangażowanie w codzienne życie Fundacji i jak bardzo wzajemnie potrzebujemy swojej energii. Zdecydowaliśmy, że również 29. Finał zagramy dla Was na całym świecie ONLINE, ponownie w nieprzerwanej transmisji #wosp2021 będziemy nadawać już od soboty (9 stycznia). 7. Zgłoszenia Wolontariuszy

  Chcesz zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP, kwestować z puszką lub założyć własną zbiórkę online?
  Wychodząc naprzeciw ciągłym pytaniom dotyczącym rejestracji wolontariuszy, przygotowaliśmy stronę, na której możesz zostawić swój adres e-mail, a my poinformujemy, każdego indywidualnie o starcie rejestracji. Oczywiście sama rejestracja wolontariuszy odbędzie się tak jak dotychczas w sztabach, mailowo jednak dostaniesz niezbędne informacje o jej rozpoczęciu czy zasadach zgłoszenia.

  ZOSTAWIAM SWÓJ E-MAIL 8. Cel 29. Finału 

  Temat 29. Finału WOŚP, czyli cel zbiórki, ogłoszony zostanie w ciągu kilku najbliższych dni.

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

2020-09-29 12:57:13

Debata Senatu RP i WOŚP już 21 października

21 października br. o godz. 11.00 w Senacie RP odbędzie się debata „Ratujmy psychiatrię dziecięcą i młodzieżową”, organizowana pod auspicjami Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego oraz Prezesa Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

Zobacz też