Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Fundacja

6 sposobów na wspieranie WOŚP bez wychodzenia z domu

2017-01-15 11:17:15

Bez wychodzenia z domu, bez złotówki możesz wspierać WOŚP na bardzo wiele sposobów. Poniżej przedstawiamy Wam 6 sposobów na wspieranie WOŚP. Każda pomoc jest dla nas ważna. Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu, gdziekolwiek jesteście!

 Wolontariusze w dniu 25. Finału WOŚP foto:Dominik Malik

Wysyłaj sms-y

Aż do 18. stycznia możesz wysyłać charytatywnego SMS-a. Całość wpływów zostanie przekazana na cel tegorocznego grania, czyli zakup sprzętu dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wyślij SMS o treści SERCE na numer 75 565  Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN NETTO (6,15 PLN z VAT)

Wysyłaj sms-y o treści SERCE

 

Zostań WOŚPoznawcą

Już dziś możesz zostać WOŚPoznawcą. Wystarczy, że ściągniesz aplikację 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą przygotowały firmy Play i Cocolab. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem iOS i Android.

Finałowa aplikacja umożliwi Ci błyskawiczną wpłatę darowizny drogą sms-ową lub poprzez serwis PayU. (Pamiętaj, że WOŚP możesz wspierać przez cały rok, nie tylko w dniu finału!) Znajdziecie w niej także całodobową mapę wydarzeń w Waszej okolicy dzięki lokalizacji i cocolabMap™ Użytkownicy aplikacji będą tez wiedzieć na bieżąco, co aktualnie dzieje się w głównym Sztabie Finału i jaką aktualnie kwotę zebraliśmy.

 

Aukcje Charytatywni Allegro 

Aukcje Allegro to kolejny sposób na wspieranie WOŚP bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że weźmiesz udział w licytacji na http://aukcje.wosp.org.pl/. Orkiestrowe  aukcje  internetowe  stały  się  nieodłącznym  elementem  Finałów  WOŚP.  Powstał specjalnie przygotowany serwis aukcyjny www.aukcje.wosp.org.pl, który działa podobnie jak serwis Allegro. Każdy zainteresowany ma możliwość wystawiania przedmiotów oraz licytacji, już od początku grudnia, a ostatnie aukcje kończą się w połowie lutego. Czekają na Was naprawdę wyjątkowe aukcje mi: kombinezon Piotra Żyły z autografami reprezentacji, dakarowy quad Rafała Sonika, nocna jazda po Warszawie z Filipem Chajzerem z DDTVN, czy suknia i spotkanie z blogerką Maffashion.

Do tej pory Na rzecz: 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2 7 0 8 0 0 7 zł w 25493 aukcjach.

 

#MastercardGrazWOSP

Masz konto na Twitterze lub Instagramie? Jeśli tak, to nie zapomnij o używaniu dziś hasztagu #MastercardGrazWOSP

Mastercard gra już po raz czwarty z WOŚP. Do tej pory działaliśmy tylko na Twitterze. W tym roku firma pomyślała również o użytkownikach Instagrama.

Retwitując nasz twitt dorzucasz na WOŚP 5 pln. A jeśli używasz aplikacji Instragram i koniecznie wrzuć dziś zdjęcie z #MastercardGrazWOSP i dorzuć 1 złotówkę do finałowej zbiórki. 

 

Pomaganie przez oglądanie

Oglądaj i wspieraj WOŚP. Wystarcz, że wejdziesz na www.playdlawosp.pl i obejrzysz teledysk, który Play przygotował specjalnie z okazji jubileuszowego Finału. Twórcą utworu jest twórcą jest Człowiek Warga, autor kanału Z Dupy. W teledysku wzięli udział również znani z reklam aktorzy i znani youtuberzy. Oglądaj i pomagaj!

Rzeczy od serca

Włącz się do akcji i pomóż, przekazując swój przedmiot na licytację. Przedmiot nie musi mieć dużej wartości, ważne, że jest będzie od serca. Wystarczy wystawić aukcję, nagrać film i opublikować go na naszej stronie. Wszystkie szczegóły znajdziesz na www.rzeczyodserca.pl Pamiętaj o wrzuceniu informacji na swoje kanały społecznościowe.

(eo)

POKAŻ PODOBNE
2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

2020-07-09 11:42:20

Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy

Czujemy się wyróżnieni, że po raz kolejny nazwa i wiążąca się z nią misja naszej organizacji stawała się częścią infrastruktury miejskiej i Waszego codziennego życia. Jak dotąd, w Polsce zostało odsłoniętych 25 miejsc związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dlatego, z dumą wspominamy, że w ostatnim czasie odsłoniliśmy kolejne dwa ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod koniec czerwca w Białej Podlaskiej i Warszawie.

Zobacz też