Do udziału w 15. Biegu "Policz się z cukrzycą" zgłosiło się już
2 320 osób
Finały

Allegro wspiera 29. Finał WOŚP

2020-11-10 14:39:56


Przygotowania do 29. Finału WOŚP idą pełną parą. Tradycyjnie już, nasze działania wspiera Allegro.

 


Aukcje ruszą już na początku grudnia i każdy z Was może włączyć się do wspólnej zabawy w szczytnym celu. Co roku jesteśmy razem niezależnie od odległości, która nas dzieli. Aby dołączyć do grona wspierających nas osób publicznych, sportowców, artystów czy innych znanych osób, wystarczy dostęp do Internetu. Za każdym razem jesteśmy zaskakiwani niesamowitymi przedmiotami, takimi jak: fantastyczne rękodzieło, rzeczy o nietuzinkowej historii czy pomysłowe usługi oferowane przez firmy oraz osoby prywatne.

 

fot. materiały Allegro

 

Pierwszym sposobem na wsparcie aukcji jest samodzielne wystawienie przedmiotu na www.aukcje.wosp.org.pl. Jedyny konieczny warunek to posiadanie konta na Allegro, które możesz założyć w każdej chwili. Zrobisz to tutaj: allegro.pl/rejestracja. Dochód za wylicytowany przedmiot automatycznie zasili finałowe konto orkiestry, natomiast koszty wysyłki, które pokrywa kupujący trafią na twoje konto allegro.

Nie chcesz wystawiać aukcji samodzielnie? Drugi sposób to zgłoszenie się do najbliższego sztabu i przekazanie przedmiotu. Kontakt i informację, czy sztab będzie prowadził aukcje, znajdziesz w wyszukiwarce pod linkiem: www.wosp.org.pl/final/sztaby.

Możesz też skontaktować się z nami, aby ustalić, czy istnieje możliwość wystawienia aukcji przez Fundację: [email protected]; (22) 39 77 837.


Więcej informacji: https://www.wosp.org.pl/wspieraj/wystaw-przedmiot  

POKAŻ PODOBNE
2020-10-05 11:30:00

Zarejestruj Sztab 29. Finału w swoim mieście

Ruszyła rejestracja sztabów 29. Finału WOŚP! Chcesz zorganizować zbiórkę w swojej miejscowości? Pamiętaj, że istnieje kilka form rejestracji zbiórki. Nim rozpoczniesz rejestrację swojej zbiórki, przeczytaj ten tekst i dowiedz się, którą formę rejestracji sztabu powinieneś wybrać. Pamiętaj, aby przed rejestracją zapoznać się z odpowiednim regulaminem zbiórki.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-10-10 10:00:00

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wsparcie Fundacji WOŚP dla polskiej psychiatrii dziecięcej nie ustaje. Nie tylko kupujemy sprzęt, ale także chcemy uczestniczyć w rozmowach i działaniach, które pomagają zmienić sytuację tej dziedziny medycyny w Polsce. Zobacz co WOŚP do tej pory zrobiła dla psychiatrii dziecięcej.

Zobacz też