Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Będą z nami za rok

2015-08-01 21:45:00

Pokojowa Wioska Kryszny była z nami w tym roku po raz kolejny. Zresztą, czy potraficie wyobrazić sobie nasz Festiwal bez nich, przygotowanych warsztatów, spotkań, zajęć, punktu gastronomicznego czy sceny? No właśnie my też nie! Niestety w tym roku wszystkie aktywności Przystanku Woodstock dobiegają końca i tak stało się również z Pokojową Wioską Kryszny. 

Ostatni dzień umilili Wam:
 
  • Soulja Hooligans - bardzo młody zespół z Jaworska, który już ma na koncie swoją pierwszą płytę; to ekipa walcząca na froncie muzyki i duchowej rewolucji;
 
  • Skowyt - już, można rzec, stały bywalec Woodstocku. To zespół, który zdecydowanie przywraca wiarę w siłę muzyki gitarowej;
 
  • SEXBOMBA - bywała już na wielu Festiwalach w Polsce i Woodstock też już dobrze znają. Co ciekawe - mają najdłużej działającą stronę polskiego wykonawcy;
 
  • Bapu to również młody stażem zespół, który miał być jedynie luźnym "graniem w garażu", a przerodził się w poważniejszy projekt. Nadal poszukują swojego gatunku muzyki, eksperymentując.
 
  • Dzioło to grupa, która ma na swoim koncie ponad 300 koncertów. Są mocno i od dawna związani z Fundacją WOŚP - przy okazji Finałów i wcześniejszych edycji Festiwalu. Utwór "Zmyślone głowy" znalazł się w produkcji "Przystanek Woodstock - Najgłośniejszy Film Polski", stając się nieoficjalnym, jednak rozpoznawalnym dla każdego hymnem.
 
  • Muchy to wyjadacz polskich festiwali. Jako jedyny polski zespół wystąpili na scenach wszystkich festiwali muzycznych. Na swoim koncie mają sporo nagród, m.in. Teledysku Roku za "Zamarzam". Dzisiaj na ich koncercie na pewno nikt nie zamarzał!

Na zakończenie zarówno dnia, jak i całego festiwalu w Pokojowej Wiosce Kryszny zagrał Lemon. Dziękujemy Wam za te dni - za odwiedziny, zainteresowanie warsztatami, próbowanie przygotowanych specjałów kulinarnych. Za wyrozumiałość i przyjęcie Wioski z otwartymi ramionami. 
 
(Nika, fot. anna Migda)

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też