Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Budujemy finałowe miasteczko pod PKiN

2017-01-03 14:52:56

Przygotowania do Finału idą pełną parą! Trwają ostatnie przygotowania logistyczne, a dziś (3 stycznia) ruszyła budowa finałowego miasteczka zlokalizowanego na Placu Defilad, przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. 

Już za niecałe 2 tygodnie spotkamy się tam, aby wspólnie zagrać podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O wszystkich finałowych atrakcjach, które będą tam na Was czekać napiszemy Wam już niebawem, a tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się z harmonogramem finałowego koncertu oraz trasą 11. Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", który ruszy z Placu Defilad.  

 

Harmonogram finałowego koncertu przed PKiN

Informacje dotyczące 11. Biegu WOŚP

(amm)

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-07-09 11:42:20

Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy

Czujemy się wyróżnieni, że po raz kolejny nazwa i wiążąca się z nią misja naszej organizacji stawała się częścią infrastruktury miejskiej i Waszego codziennego życia. Jak dotąd, w Polsce zostało odsłoniętych 25 miejsc związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dlatego, z dumą wspominamy, że w ostatnim czasie odsłoniliśmy kolejne dwa ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod koniec czerwca w Białej Podlaskiej i Warszawie.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

Zobacz też