W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 273 830 PLN
Festiwal
Patrol

Coraz bliżej!

2015-07-30 02:15:00

Choć 21. Przystanek Woodstock rusza dopiero jutro, my mamy wrażenie, że już trwa. Wynika to z tego, jak wiele dzieje się już na festiwalowym polu, z tego ile z Was już jest z nami oraz z faktu, że wszystkie sprawy składające się na organizację i przebieg Festiwalu mamy już gotowe i dopięte na ostatni guzik. 

W poniedziałek pracę rozpoczął Pokojowy Patrol, czyli nasze wolontariusze, którzy jako służba informacyjna służą Wam pomocą i radą w każdym miejscu i momencie Festiwalu. Pamiętajcie, że są tutaj właśnie dla Was - zgłaszajcie do nich każdą niepokojącą Was sprawę.

W środę rano swoją pracę na pełnych obrotach rozpoczęły terenowe punkty medyczne i Szpital Polowy HEL - Medyczny Patrol pozostaje do Waszej dyspozycji w każdym zdarzeniu medycznym. 
 
We wtorek ruszył nasz fundacyjny sklepik, w którym możecie kupić nasze woodstockowe i finałowe gadżety - znajdziecie go na początku Pasażu Handlowego. Zaraz na przeciwko niego działa namiot naszego programu edukacyjnego "Ratujemy i uczymy ratować", w którym nasi instruktorzy nauczą Was zasad pierwszej pomocy - abyście umieli pomóc osobie, która może tego potrzebować - zajrzyjcie tam koniecznie! 

Od wtorku działa również sklep Lidl, w którym możecie zrobić zakupy bez ruszania się z terenu festiwalu. 

Od środowego poranka nadaje dla Was Radio Woodstock - puszczamy Wam muzykę z poprzednich edycji festiwalu oraz informujemy o ważnych wydarzeniach, które będą miały miejsce w tym roku.

O 14:00 odbyła się pierwsza konferencja z udziałem Jurka Owsiaka i gości - Kasi Kowalskiej i Urszuli. Pierwsza z nich o 15:00 spotkała się z uczestnikami festiwalu w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, gdzie miejsce miała premiera jej płyty DVD z zeszłorocznym koncertem. Urszula natomiast o północy dała magiczny nocny koncert z utworami z płyty "Biała Droga". Namiot ASP wybuchł również dzisiaj salwami śmiechu za sprawą "Stand Up'u Bez Cenzury". 

O 23:00 na telebimach przy Dużej Scenie miejsce miała premiera filmu "Misja", pokazującego wizytę Jurka na rocznicy amerykańskiego Przystanku Woodstock - wydarzenia, które rozpoczęło "polskie Woodstocki".

O 01:30 natomiast na wzgórzu ASP miała miejsce projekcja filmu Tymona Tymańskiego "Polskie gówno". Środa to też pierwszy dzień koncertów na scenie Pokojowej Wioski Kryszny. Cały dzień odbywały się już również warsztaty na wzgórzu ASP - odwiedzajcie naszych gości i sprawdzajcie, co przygotowali specjalnie dla Was.

W czwartek rano, 30 lipca ruszamy już na całego. Jeśli chcecie być na bieżąco - zaglądajcie na nasze strony internetowe i koniecznie ściągnijcie aplikacje mobilną, która poinformuje Was o wszelki, nawet nagłych zmianach. Na stronie Kręcioła TV szukajcie informacji o transmisjach LIVE. 

Ubierzcie się ciepło, bo noc jest wyjątkowo chłodna! Dbajcie o siebie i wyśpijcie się... jutro rusza Najpiękniejszy Festiwal Świata. Dobranoc!


(Nika, fot. Anna Migda, Arek Drygas)
 
POKAŻ PODOBNE
2020-04-23 13:00:00

10,5 mln PLN dla laboratoriów diagnozujących COVID-19

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała się wesprzeć 4 laboratoria diagnozujące osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Sprzęt i wyposażenie laboratoryjne o łącznej wartości blisko 10,5 mln PLN, trafi do placówek w Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Oznacza to, ze wraz z ostatnimi zakupami WOŚP zaangażowanie Fundacji w walkę z koronawirusem osiągnęło już wartość 50 mln PLN.

2020-03-10 16:20:00

Meczowa karetka w Ustrzykach Dolnych

Dziś na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie, odbyło się uroczyste przekazanie karetki Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych. Karetka została zakupiona za pieniądze zebrane w efekcie Wielkiego Meczu WOŚP vs. TVN.

2020-04-01 11:39:50

Wygramy! Dołącz do Funduszu Interwencynego

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała, by prowadzony przez siebie Fundusz Interwencyjny na rzecz walki z epidemią koronawirusa otworzyć na możliwość wpłat przez osoby fizyczne.

2020-03-08 12:00:00

Wynik 28. Finału WOŚP w 2020 roku

Znajmy wynik styczniowej zbiórki 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekordowe 186 133 610,66 PLN zostanie przeznaczone dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Zobacz też