Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Festiwal

Czego szukasz na Przystanku Woodstock

2016-07-10 12:12:44

Darmowy dojazd busem na festiwalowe pole, ogromny diabelski młyn, jedyny plac zabaw dla najmłodszych oraz pierwsza w historii rywalizacja woodstockowiczów o stojaki rowerowe dla swojego miasta. Te i inne atrakcje przygotowało Allegro dla uczestników 22. Przystanku Woodstock.

 

Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą to przede wszystkim muzyka i liczne koncerty. Ale nie tylko. Tradycyjnie dla uczestników festiwalu przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Strefa Allegro pojawi się na Woodstocku już po raz siódmy i jak co roku zapewni uczestnikom festiwalu niesamowitą zabawę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od ekstremalnych przeżyć podczas jazdy wielkim kołem po słodkie lenistwo w strefie chillout.

 

Strefa „Czego szukasz na Woodstock?”

To jak bawią się uczestnicy Przystanku Woodstock będzie można śledzić w mediach społecznościowych przez cały czas, m.in. za sprawą wyjątkowych festiwalowych pozdrowień. Wyjątkowych, bo nie w formie tradycyjnego zdjęcia, a zabawnej animacji. Wybór tła, gadżety w dłoń, kilka sekund i gotowe! Każdy zrobiony GIF można od razu opublikować na FB i wysłać na dowolnie wskazany adres email. Szukacie niezapomnianej pamiątki z Woodstocku? To coś dla Was.

 

Strefa „Kręć kilometry”

Woodstockowicze w tym roku mogą wyjechać z festiwalu bogatsi o wspomnienia i… stojaki rowerowe. W strefie Kręć Kilometry rozegra się walka o nowe parkingi rowerowe wyposażone w specjalnie zaprojektowane stojaki. Wystarczy przejechać 2 kilometry na rowerze stacjonarnym i dodać ten dystans na konto wybranego miasta. Dodatkowo wszyscy goście Strefy Allegro wezmą udział w największym w Polsce badaniu opinii rowerzystów. Na uczestników rywalizacji czekają nagrody, takie jak: koszulki, maski, słuchawki czy okulary.

 

Strefa Wysokich Lotów

Na 22. Przystanku Woodstock nie zabraknie też największego symbolu Strefy Allegro, czyli diabelskiego młyna. Stał się on w ubiegłych latach jedną z największych atrakcji festiwalu, a pole koncertowe z góry zobaczyło ponad 20 tysięcy osób. Wstęp na Wielkie Koło będzie bezpłatny dla każdego woodstockowicza, który zdobędzie bransoletkę w zamian za nagranie w strefie „Czego szukasz na Woodstock?”, przejechanie 2 km na rowerze stacjonarnym w strefie Kręć Kilometry oraz wypełnienie ankiety. W tym roku strefa Wysokich Lotów będzie działać również po zachodzie słońca, ale tylko dla wybranych. Nocne jazdy kołem będą stanowić nagrodę w konkursach.

 

Strefa Chillout

W Strefie Allegro swoje miejsce znajdą też ci, którzy pragną na chwilę oderwać się od festiwalowej gorączki. W Strefie Chillout każdy uczestnik Przystanku Woodstock nabierze sił do dalszej zabawy i za pomocą Energoroweru doładuje telefon. Dla osób dbających o środowisko naturalne jak co roku została przygotowana Strefa H2O za PET, gdzie za 10 pustych, plastikowych butelek będzie można otrzymać 1 pełną orzeźwiającej wody. Na festiwalu Woodstock wyrastają kolejne pokolenia, dlatego coraz częściej wśród dorosłych pojawiają się też dzieci. To z myślą o nich powstała Strefa Małych Radości, gdzie pod okiem rodziców dzieci będą mogły spędzić czas bawiąc się np. w piaskownicy.

 

Allegro Bus

Codziennie, między kostrzyńskim dworcem PKP a woodstockowym polem będzie kursował także specjalny, kolorowy autobus. Allegro Bus będzie czekać na woodstockowiczów przy ulicy Dworcowej, a ostatni przystanek znajdować się będzie przy ulicy Milenijnej w pobliżu pola festiwalowego. Przejazd jest bezpłatny pod warunkiem wypełnienia krótkiej ankiety, która posłuży do stworzenia największego w Polsce badania rowerzystów. W badaniu znajdziemy pytania dotyczące rodzajów i częstotliwości aktywności rowerowych, oceny bezpieczeństwa, a także szczegółowej oceny infrastruktury rowerowej w poszczególnych miastach i tego, jak się zmieniała na przestrzeni ostatnich lat.

 

Strefa Allegro działać będzie na przystanku Woodstock codziennie od godziny 12 do 20. Po więcej informacji na temat atrakcji warto zajrzeć na stronę woodstock.allegro.pl.

 

POKAŻ PODOBNE
2019-08-22 10:35:00

Poznaj skład tegorocznej reprezentacji na Wielki Mecz!

Już za kilkanaście dni na murawę stadionu Legii Warszawa wyjdą 2 wspaniałe drużyny WOŚP vs TVN! Poznaj skład tegorocznej reprezentacji i kibicuj razem z nami!

2019-08-03 09:00:00

Hejt nie gra na Pol’and’Rock 2019

Miłość, przyjaźń, muzyka to jedno z haseł, które od lat towarzyszy naszemu Festiwalowi. Hejt nam nie gra na Pol'and'Rock Festival 2019.

2019-07-23 17:30:00

Pol'and'Rock to najbardziej odpowiedzialny festiwal

Jak wielokrotnie podkreślał Jurek Owsiak - bezpieczeństwo na Festiwalu Pol'and'Rock jest dla nas najważniejsze. Ważne jest też dla nas poruszanie społecznie istotnych tematów. Zobacz, co w tym roku wydarzy się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2019-09-02 12:00:00

Wielki Mecz ma już swoją historię!

8 września WOŚP vs TVN zmierzą się na boisku już po raz trzeci! Kto pamięta jeszcze jak to się wszystko zaczęło? Skąd pomysł na Wielki Mecz? Co wydarzyło się przez te 3 lata?

Zobacz też