Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 
Festiwal

Czego szukasz na Przystanku Woodstock

2016-07-10 12:12:44

Darmowy dojazd busem na festiwalowe pole, ogromny diabelski młyn, jedyny plac zabaw dla najmłodszych oraz pierwsza w historii rywalizacja woodstockowiczów o stojaki rowerowe dla swojego miasta. Te i inne atrakcje przygotowało Allegro dla uczestników 22. Przystanku Woodstock.

 

Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą to przede wszystkim muzyka i liczne koncerty. Ale nie tylko. Tradycyjnie dla uczestników festiwalu przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Strefa Allegro pojawi się na Woodstocku już po raz siódmy i jak co roku zapewni uczestnikom festiwalu niesamowitą zabawę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od ekstremalnych przeżyć podczas jazdy wielkim kołem po słodkie lenistwo w strefie chillout.

 

Strefa „Czego szukasz na Woodstock?”

To jak bawią się uczestnicy Przystanku Woodstock będzie można śledzić w mediach społecznościowych przez cały czas, m.in. za sprawą wyjątkowych festiwalowych pozdrowień. Wyjątkowych, bo nie w formie tradycyjnego zdjęcia, a zabawnej animacji. Wybór tła, gadżety w dłoń, kilka sekund i gotowe! Każdy zrobiony GIF można od razu opublikować na FB i wysłać na dowolnie wskazany adres email. Szukacie niezapomnianej pamiątki z Woodstocku? To coś dla Was.

 

Strefa „Kręć kilometry”

Woodstockowicze w tym roku mogą wyjechać z festiwalu bogatsi o wspomnienia i… stojaki rowerowe. W strefie Kręć Kilometry rozegra się walka o nowe parkingi rowerowe wyposażone w specjalnie zaprojektowane stojaki. Wystarczy przejechać 2 kilometry na rowerze stacjonarnym i dodać ten dystans na konto wybranego miasta. Dodatkowo wszyscy goście Strefy Allegro wezmą udział w największym w Polsce badaniu opinii rowerzystów. Na uczestników rywalizacji czekają nagrody, takie jak: koszulki, maski, słuchawki czy okulary.

 

Strefa Wysokich Lotów

Na 22. Przystanku Woodstock nie zabraknie też największego symbolu Strefy Allegro, czyli diabelskiego młyna. Stał się on w ubiegłych latach jedną z największych atrakcji festiwalu, a pole koncertowe z góry zobaczyło ponad 20 tysięcy osób. Wstęp na Wielkie Koło będzie bezpłatny dla każdego woodstockowicza, który zdobędzie bransoletkę w zamian za nagranie w strefie „Czego szukasz na Woodstock?”, przejechanie 2 km na rowerze stacjonarnym w strefie Kręć Kilometry oraz wypełnienie ankiety. W tym roku strefa Wysokich Lotów będzie działać również po zachodzie słońca, ale tylko dla wybranych. Nocne jazdy kołem będą stanowić nagrodę w konkursach.

 

Strefa Chillout

W Strefie Allegro swoje miejsce znajdą też ci, którzy pragną na chwilę oderwać się od festiwalowej gorączki. W Strefie Chillout każdy uczestnik Przystanku Woodstock nabierze sił do dalszej zabawy i za pomocą Energoroweru doładuje telefon. Dla osób dbających o środowisko naturalne jak co roku została przygotowana Strefa H2O za PET, gdzie za 10 pustych, plastikowych butelek będzie można otrzymać 1 pełną orzeźwiającej wody. Na festiwalu Woodstock wyrastają kolejne pokolenia, dlatego coraz częściej wśród dorosłych pojawiają się też dzieci. To z myślą o nich powstała Strefa Małych Radości, gdzie pod okiem rodziców dzieci będą mogły spędzić czas bawiąc się np. w piaskownicy.

 

Allegro Bus

Codziennie, między kostrzyńskim dworcem PKP a woodstockowym polem będzie kursował także specjalny, kolorowy autobus. Allegro Bus będzie czekać na woodstockowiczów przy ulicy Dworcowej, a ostatni przystanek znajdować się będzie przy ulicy Milenijnej w pobliżu pola festiwalowego. Przejazd jest bezpłatny pod warunkiem wypełnienia krótkiej ankiety, która posłuży do stworzenia największego w Polsce badania rowerzystów. W badaniu znajdziemy pytania dotyczące rodzajów i częstotliwości aktywności rowerowych, oceny bezpieczeństwa, a także szczegółowej oceny infrastruktury rowerowej w poszczególnych miastach i tego, jak się zmieniała na przestrzeni ostatnich lat.

 

Strefa Allegro działać będzie na przystanku Woodstock codziennie od godziny 12 do 20. Po więcej informacji na temat atrakcji warto zajrzeć na stronę woodstock.allegro.pl.

 

POKAŻ PODOBNE
2019-12-09 11:00:00

Kraków - Zagrajże w krakowskiej Orkiestrze!

Wszystkie ręce na pokład! - przygotowania w sztabie przy Gazecie Krakowskiej ruszyły pełną parą.

2019-12-02 15:34:04

Jak wygląda wolontariusz 28. Finału WOŚP?

Już 12 stycznia 2020 odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia na ulice w Polsce i za granicą wyjdą wolontariusze. Możemy ich poznać po szerokich uśmiechach, identyfikatorach na szyi, puszkach i serduszkach w dłoni!

2019-12-03 14:00:00

Barbórkowa aukcja ruszyła!

Szczodre serca nabywców przedmiotów mogą włączyć się w pomaganie, a rzeczy przekazane na licytacje są naprawdę wyjątkowe. Pierwszą z nich jest przejazd z jednym z najbardziej cenionych kierowców rajdowych Kajetanem Kajetanowiczem!

2019-11-13 12:20:47

Dary od WOŚP za 6 mln dla szpitala w Katowicach

Nowa Pracowania Rezonansu Magnetycznego w Katowicach już otwarta. Dziś do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Św. Jana Pawła II trafił sprzęt o wartości 6 mln złotych przekazany przez Fundację WOŚP.

Zobacz też