Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Darmstadt - Piękne emocje, potrójny rekord!

2017-01-18 23:19:54

25 jubileuszowy Finał WOŚP to wielkie wyzwanie, które zobowiązuje. Dla Sztabu w Darmstad był to jednocześnie pierwszy organizowany poza „granicami” miasta Darmstadt Finał WOŚP, wiec podwójne wyzwanie. Chociaż większość członków Sztabu, nie po raz pierwszy zajmuje się organizacją finałowego grania Orkiestry, za każdym razem jest ta sama trema, połączona z ekscytacją. Tym razem jeszcze większą. Czy wszystko dobrze pójdzie? Czy spodoba się publiczności? Ile zbierzemy do puszek? Czy o wszystkim pomyśleliśmy? Nowe miejsce przyniosło ze sobą wiele nowych wyzwań, kreatywności, nowych rozwiązań organizacyjnych i sytuacji które członkowie brawurowo rozwiązali.

Jak widać zmiany odbiły się pozytywnym echem. Mamy na to niezbity dowód od WAS – bo takich tłumów nie spodziewaliśmy się w naszych najpiękniejszych marzeniach o Finale we Frankfurcie. Świadczy o tym również zebrana kwota, na razie jeszcze szacunkowo w wysokości 29.455,80 EURO oraz 2106,8 zł i za to chcemy WAM najserdeczniej podziękować! Jesteście niesamowici, pokazaliście wielkie serca!

Wszyscy biorący udział w tym jubileuszowym Finale, każdy z osobna, kto w jakikolwiek sposób, nawet najdrobniejszym gestem, przyczynił się do tego wydarzenia, wniósł coś od siebie i tylko dzięki temu możemy być wszyscy razem dumni z siebie.

Tak jak to powiedział Jurek Owsiak: - "Miniony, 25. Finał WOŚP, jest w sercach milionów Polaków czymś tak karnawałowym, pięknym, wykraczającym poza wszelkie schematy działaniem, że nie zapomnimy o tym do końca życia", tak też, 25 Finał we Frankfurcie, będzie dla nas wszystkich niezapomnianym pięknym wydarzeniem. Jeszcze raz potwierdziło się, że jeżeli wychodzi się poza swoją własną strefę komfortu, przezwycięża się strach i działa z odwagą, kierując się sercem i tworząc pasją, to wszystko co dzieje się po drodze, sprzyja tworzeniu pięknej historii. Dlatego, Kochani namawiamy również Was abyście kierowali się głosem serca na co dzień i z odwagą sięgali po marzenia, bo naprawdę warto odważyć się na nowe przedsięwzięcia. Tak własnie tworzy się historię.

Mimo, że emocje finałowe jeszcze długo nie opadną, już dziś zapraszamy wszystkich serdecznie do tworzenia historii za rok. Kierowani tegoroczną pozytywną energią z pewnością przekroczymy ponownie granice

(Sztab WOŚP Darmstad)

 

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też