Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Dawtona po raz czwarty zagra z WOŚP

2021-01-18 15:10:00

 

Celem 29. Finału WOŚP jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już czwarty rok z rzędu, kiedy Dawtona gra razem z Fundacją WOŚP. Ponownie z tej okazji do sprzedaży trafiła limitowana edycja Soku Pomidorowego Dawtona. Tak, jak w poprzednich latach, posiada ona specjalną etykietę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka.

 

Dawtona, czyli… pomidory!

Dawtona, która w swojej ofercie ma wiele produktów z kategorii pomidorowej, niedawno wprowadziła do sprzedaży zupełnie nową linię ketchupów. Z okazji 29. Finału WOŚP na sklepowych półkach pojawi się limitowana edycja Ketchupów Dawtona Czysty Skład. Produkty te dołączyły do akcji „Policz się z cukrzycą”, dlatego na ich etykietach (również zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka) można znaleźć specjalne informacje dla diabetyków. Warto zaznaczyć, że jednym z pięciu Ketchupów w tej linii jest Ketchup Dawtona Czysty Skład Bez Dodatku Cukru, który zgodnie z nazwą nie zawiera żadnego dodatku cukru.
 
 
fot. Łukasz Widziszowski 
 

Zagraj z Orkiestrą w Pomidora!  

29. Finał WOŚP będzie z pewnością wyjątkowy. Dawtona, wspólnie z Fundacją WOŚP, przygotowała specjalną zabawę. Zagraj z Orkiestrą w Pomidora to nowoczesna formuła doskonale wszystkim znanej gry w pomidora. Rok 2020 nie należał do najłatwiejszych, ale jest szansa, że rozpoczynający się rok 2021 będzie łatwiejszy i… weselszy! Dawtona zachęca, żeby zacząć go z uśmiechem na twarzy i zaprasza do udziału w grze, dostępnej na stronie www.wpomidora.pl. Pracownicy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wraz z Jurkiem, czekają gotowi, żeby wszystkich… rozśmieszyć! Ci, którym uda się przejść 10 rund i odpowiedzą na specjalne pytanie, mogą wziąć udział w konkursie i zawalczyć o wyjątkowe nagrody.
 

Zagraj w Pomidora

 
 

15. edycja Biegu „Policz się z cukrzycą”

Rok temu, na Placu Bankowym w Warszawie, Dawtona wraz z marką Drugie Śniadanie aktywnie dopingowały uczestników Biegu „Policz się z cukrzycą”. 15. edycja biegu odbędzie się w nowej formie, co sprawia, że udział w wydarzeniu jest jeszcze prostszy. Wystarczy w dniach od 25-31 stycznia pokonać dystans 5 km w dowolny sposób – biegając, maszerując czy jeżdżąc na rowerze. W pakietach startowych nie zabraknie corocznych upominków dla biegaczy, chociażby w postaci bufek czy zdrowej przekąski - musu Drugie Śniadanie.
 

Weź udział w Biegu

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

 
 
POKAŻ PODOBNE
2020-12-08 14:32:14

Twoja Firma gra ze Sztabami 29. Finału WOŚP

W całej Polsce i na świecie zarejestrowane są już 1362 Sztaby, które działały będą podczas 29. Finału WOŚP. Twoja Firma może je wspierać w finałowym graniu!

2020-12-16 11:10:00

Wieści ze sztabów #8

Niespełna miesiąc został do Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już wiemy, że na rzecz 29. Finału 10 stycznia 2021 roku, zagra 1362 Sztabów na całym Świecie, w tym aż 79 rozświetli WOŚPowe serca poza granicami kraju. Przygotowania wciąż trwają, co nowego podejrzeliśmy w tym tygodniu? Sprawdźcie sami.

2020-12-14 14:55:35

Kwiat Jabłoni podczas Letniej Zadymy w Środku Zimy

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu „jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

2020-12-15 19:00:00

eSkarbonka dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. Zobacz jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności.

Zobacz też