Na cel 30. Finału zebraliśmy już
18 703 412 PLN
Finały

Do końca lutego możesz wspierać 29. Finał

2021-02-05 11:00:00

 

Chociaż Letnia Zadyma w Środku Zimy już za nami to w dalszym ciągu możesz grać razem z nami dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wspierać cel 29. Finału WOŚP można aż do końca lutego!

 

◉ Wpłać na wpłacam.wosp.org.pl

Wspieraj działania Fundacji poprzez opłaty cykliczne lub jednorazową wpłatę środków. Wystarczy wejść na stronę wybrać kwotę, którą chcemy przekazać, wpisać swoje imię i wykonać szybki przelew. Po wpłaceniu datku, każdy darczyńca otrzymuje wyjątkowy prezent - spersonalizowane podziękowania od Jurka!

 

Wpłać na stronie

 

Wspieraj 29. Finał nie wychodząc z domu, fot. Łukasz Widziszowski

 

 

◉ Wyślij "Serce" SMS-em

Wyślij SMS o treści SERCE na numer 75 565 do 15 lutego, by zagrać z nami dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN z VAT). Numer będzie aktywny w dniach: 1 grudnia 2020 - 15 lutego 2021. Dziękujemy wszystkim operatorom, którzy przekazali swój przychód na rzecz Fundacji WOŚP. Zobacz ile już zebraliśmy dzięki SMS-om "Serce"

 

 

 

◉ Raz, dwa, trzy - BLIK!

Raz, dwa, trzy - BLIK, czyli szybki przelew na telefon, dostępny w aplikacji Twojego banku. Teraz możesz jeszcze łatwiej, bo bez numeru konta, zrobić przelew na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystarczy, że w aplikacji banku zamiast numeru konta, wybierzesz przelew BLIK i wpiszesz numer telefonu 575 29 29 29. Prawda, że proste?

 

 

 

◉ Wpłać przez Facebook

Do końca lutego wciąż możesz wesprzeć cel 29. Finału tworząc swoją zbiórkę na Facebooku lub dorzucając się do istniejącej zbiórki. Na naszej stronie znajduje się przycisk „Wpłać datek” - wystarczy z niego skorzystać i przekazać dowolną kwotę.

Możesz też utworzyć własną zbiórkę w dowolnym momencie! Wszystkie zbiórki utworzone na Facebooku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zakończą się do końca lutego, wesprą cel 29. Finału. 

Dzięki zbiórkom elektronicznym na Facebooku, w ciągu ostatnich 2 lat zebraliśmy już prawie 20 mln PLN! 

 

Utwórz zbiórkę na Facebooku

 

 

 

Wydarzenia 29. Finału już za nami. W tym roku finałową niedzielę 31 stycznia zakończyliśmy kwotą deklarowaną w wysokości 127 495 626 PLN. Imponujący wynik ponownie okazał się rekordowym. Ostateczną kwotę wszystkich zbiórek na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poznamy 29 marca - w dniu Ogłoszenia wyniku Finału, które co roku WOŚP organizuje na zakończenie całego wydarzenia. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-11-15 12:06:18

Zapisz się na 16. Bieg "Policz się z cukrzycą"!

Ruszamy z zapisami na 16. Bieg "Policz się z cukrzycą". Dzisiaj rejestracja rozpoczęła się równo o godzinie 9:00 dla osób, które chcą wziąć udział w warszawskiej edycji. A już jutro ruszy Bieg Wirtualny!

2021-11-22 16:39:35

Kwiat Jabłoni wystąpi na Finale w Warszawie

Jesteśmy pewni, że będzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy z Kwiatu Jabłoni, niekwestionowani ulubieńcy bywalców Najpiękniejszego Festiwalu Świata, tym razem zaprezentują się na scenie warszawskiego Finału WOŚP.

2021-11-29 15:34:47

LemON na Finale WOŚP w Warszawie

Nietuzinkowe brzmienia, ciekawe aranżacje i teksty piosenek, które łatwo zapadają w pamięć - kapela LemON przyciąga na koncerty rzesze fanów, a ich teledyski w sieci osiągają milionowe pułapy obejrzeń. Tym razem kapela zaprezentuje się podczas finałowego koncertu w Warszawie.

2021-11-29 13:40:36

De Mono na Finale WOŚP w Warszawie

Podczas cotygodniowej audycji Zaraz Będzie Ciemno na anternie Antyradia Jurek Owsiak ogłosił kolejną gwiazdę jubileuszowego Finału WOŚP. Na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki zagra zespół De Mono.