Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Fundacja

Doceń bliską osobę! Konkurs w Siemashop

2021-09-24 12:42:36

 

Wolisz dawać czy dostawać prezenty? Podejrzewamy, że jednak to pierwsze i dlatego razem z Siemashop mamy dla Ciebie wyjątkową okazję. Doceń bliską Ci osobę i podaruj jej orkiestrowy prezent! 

 

Co trzeba zrobić? 

  • Pomyśl, kogo i dlaczego chciałbyś/chciałabyś docenić
  • Wybierz produkty z oferty naszego Siemashopu (z aktualnie trwającej wyprzedaży), które chciałbyś/chciałabyś wręczyć tej osobie 
  • Napisz komentarz pod postem konkursowym, w którym dodasz link do produktu i przede wszystkim napiszesz, komu i dlaczego chcesz wręczyć prezent 

 

Będzie nam też miło, jeśli ją otagujesz, żeby zobaczyła, jak bardzo ją ocenisz! 

 

 

 

Prawda, że proste? Konkurs rozpoczynamy już dzisiaj i potrwa on do 29.09.2021 roku. Nasza komisja wybierze 5 laureatów a nagrodami w zabawie są oczywiście wybrane przez Was produkty! 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź regulamin konkursu! 

 

Czym jest Siemashop? 

Siemashop to sklep, w którym znajdziesz oryginalne produkty z logo WOŚP i Festiwali Pol'and'Rock. Prowadzi go Złoty Melon, spółka, w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów. Dochód z zakupów w Siemashop przekazywany jest na realizację celów statutowych Fundacji. Staramy się dostarczyć specjalnie zaprojektowane przez nas gadżety, koszulki i wydawnictwa muzyczne, żebyście mogli zabrać do swoich domów tę niezwykłą radość i pozytywną energię naszych działań. Autorami wszystkich projektów jest Jurek Owsiak wraz z zespołem grafików. Stale się rozwijamy i poszerzamy nasz asortyment z logo Fundacji i orkiestrowymi grafikami. Do tej pory Złoty Melon przekazał Fundacji WOŚP dywidendy w wysokości 6 581 846,94 PLN.

 

 

Uczestnicy 27. Pol'and'Rock, fot. Michał Kwaśniewski

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-20 16:56:46

9 października poznamy temat 30. Finału WOŚP

Druga sobota października to start wielkiej "finałowej" machiny - 9 października Jurek Owsiak ogłosi temat jubileuszowego, 30. Finału WOŚP.

2021-09-01 13:40:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Podróże i odkrywanie świata

Pol'and'Rock Festival to wyjątkowa przygoda - przede wszystkim ludzie i ich opowieści - właśnie Akademia Sztuk Przepięknych stała się platformą opowiadania ludzkich historii osób z szalonymi doświadczeniami i kolorowymi wspomnieniami.

2021-09-21 09:28:20

Kupujemy urządzenia dla laryngologii dziecięcej

FUNDACJA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ogłasza 58. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji. Kupujemy wyroby medyczne dla laryngologii dziecięcej.

2021-09-24 11:59:10

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie, jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Wybraliśmy dla Was najprzytulniejsze i najbardziej użyteczne gadżety z logo Orkiestry.

Zobacz też