W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Dorzuć się do Wirtualnej Skarbonki na Siepomaga.pl

2015-12-22 13:38:58
Każdego roku coraz więcej osób gra z nami w internecie! Dzięki portalowi Siepomaga.pl mogliśmy przenieść dobrze znany sposób kwestowania do skarbonki w wirtualną przestrzeń.

Jeśli z różnych przyczyn nie będziecie mogli być z nami w dzień 24. Finału WOŚP lub chcielibyście nas wesprzeć już dziś - możecie zostać wolontariuszami on-line!

Portal Siepomaga.pl daje nam możliwość pomocy na dwa sposoby: 

1) Możecie dorzucić się do istniejącej już puszki.


Wystarczy wejść na stronę: www.siepomaga.pl/24final i przelać choćby 1 złotówkę. Darowiznę o dowolnej wysokości możecie przekazać bez rejestracji na portalu.

 


2) Możecie również założyć własną skarbonkę i "kwestować" z nią w Internecie na rzecz 24. Finału WOŚP. 

Do założenia swojej zbiórki konieczna jest rejestracja na Siepomaga.pl. Po poprawnym zarejestrowaniu Skarbonki na maila dostaniecie adres Waszej zbiórki i będziecie mogli rozesłać go znajomym, umieścić na swoich profilach społecznościowych i wysłać go w świat. 

 


Dodatkowo jeśli 10 stycznia bierzecie udział w 10. Biegu "Policz się z cukrzycą" - możecie założyć swoją zbiórkę biegową. Dzięki zbiórce biegowej będziecie mogli poinformować o 10. Biegu "Policz się z cukrzycą" większe grono swoich znajomych, zachęcając ich do dorzucenia kilku złotych na ważny cel.

Uwaga! Po założeniu zbiórki - poinformujcie w jej opisie o udziale w 10. Biegu “Policz się z cukrzycą” i motywacji, która Was skłoniła, by w ten sposób wesprzeć WOŚP. Pamiętajcie, kwota zbiórki może być symboliczna, liczy się dla nas poinformowanie innych o idei naszego biegu.

 


Do Wirtualnej Skarbonki możecie się dorzucać od 15 grudnia b.r.

Siepomaga i PayU - nie pobierają prowizji z tytułu obsługi płatności przez użytkowników na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W przypadku wpłat przez PayPayl - operator pobiera prowizję 1,9%.
 
 


Pamiętajcie, że 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za 3 tygodnie! Dokładnie 10 stycznia 2016 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 23 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 650 milionów złotych. Wszystko dzięki hojności darczyńców, a więc także i dzięki Tobie! Dziękujemy!

 
(amm)

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też