Finały

Dziękujemy za jubileuszowy 25. Finał WOŚP!

2017-01-15 22:46:43

Miliony gorących serc wsparły dziś nasze orkiestrowe granie. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami, za każdą złotówkę wrzuconą do puszki wolontariusza, za każdy przelew, sms i każdą inną, dowolną formę wsparcia, jaką wybraliście, aby grać dziś z nami. Dziękujemy, że przyszliście pod Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, że odwiedzaliście nas tłumnie w finałowym miasteczku i studiach, z których dla Was nadawaliśmy, za to, że byliście z nami we wszystkich polskich miastach i wioskach, a także poza granicami naszego kraju, nawet w najodleglejszych krańcach świata.

Dziękujemy za to, że byliście dziś z nami! Zdjęcie wykonane dronem DJI Mavic użyczonym przez DJI Academy - www.flyandfilm.pl

Wyjątkowo emocjonujące były Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców. Losy Złotych Serduszek i Złotych Kart ważyły się do ostatniej chwili.

Kończymy ten dzień z kwotą deklarowaną kwotą finałową z 62 418 767 zł na liczniku!!! To oczywiście nie jest ostateczna suma, jaką zgromadziliśmy podczas finałowego grania. Meldunki ze sztabów ciągle spływają, a aukcje przedmiotów, wystawionych do licytacji, trwają. Ponadto możecie jeszcze wysyłać smsy, wpłacać darowizny online, wspierać nas przy pomocy aplikacji i w jakikolwiek sposób tylko zechcecie.Dziękujemy naszym wolontariuszom, sztabom, partnerom, sponsorom, pracownikom biura Fundacji WOŚP i Pokojowemu Patrolowi! Bez Was nie byłoby tego wszystkiego! Do zobaczenia za rok, bo przecież gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

I pamiętajcie – jednoczymy Polaków już 25 lat i będziemy to robić do końca świata i o jeden dzień dłużej.

 

Redakcja internetowa wosp.org.pl

POKAŻ PODOBNE
2017-09-04 14:34:03

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN wygrały dzieci!

To był najbardziej radosny mecz, który właśnie przeszedł do historii! Zapełniliście cały stadion – piękni, kolorowi, uśmiechnięci! I chociaż byliście na trybunach, graliście razem z nami!

2017-09-07 14:03:17

Wesprzemy OSP na terenach zniszczonych przez nawałnice

Zarząd Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydował o przekazaniu wsparcia jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych na terenach zniszczonych przez sierpniowe nawałnice.

2017-09-01 09:39:36

Gdzie oglądać Wielki Mecz WOŚP vs. TVN?

Jeśli nie będzie Was w niedzielę na trybunach Stadionu Miejskiego Legii Warszawa, to pamiętajcie, że Wielki Mecz WOŚP vs. TVN będziecie mogli obejrzeć również w internecie!

2017-09-01 15:14:07

Ostatni trening przed Wielkim Meczem! / Vlog Jurka Owsiaka

Zobaczcie i posłuchajcie, jak było na ostatnim treningu przed Wielkim Meczem TVN vs. WOŚP. Jaki będzie wynik? Dowiemy się już w niedzielę!

Zobacz też