Do 29. Finału WOŚP pozostało
83 dni
Uczymy ratować

Dziś uczymy pierwszej pomocy w Poznaniu

2017-04-25 10:34:35

Dziś (25 kwietnia) Instruktorzy Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" prowadzą w Poznaniu szkolenia dla nauczycieli z 56 szkół podstawowych. Podczas zajęć przekażą im wiedzę na temat pierwszej pomocy oraz metod nauki ratowania życia dzieci z klas 1-3. Zajęcia odbędą się w poznańskim Domu Kultury "Polan Sto" i aż 9 placówek po raz pierwszy weźmie udział w naszych szkoleniach i dołączy do naszego Programu!

 

Czy można dołączyć do naszego Programu?

Oczywiście! Każda szkoła podstawowa w Polsce może przystąpić do naszego Programu i uczyć pierwszej pomocy razem z Orkiestrą! Większość polskich szkół już została objęta Programem RUR, jednakże może się zdarzyć, że nauczyciel z takiej szkoły, który odbył szkolenie, już w niej nie pracuje. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, aby szkoła taka zgłosiła do Programu kolejnego pedagoga, który wyraża chęć realizacji zajęć z pierwszej pomocy.

 

Jak to zrobić? 

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres Fundacji WOŚP (ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa). Jak tylko go otrzymamy, wpiszemy szkołę na listę placówek, które chcą realizować nasz Program. Szkolenia dla nauczycieli organizujemy na terenie całej Polski w momencie, kiedy zbierze się odpowiednia ilość chętnych szkół z regionu. 

 

 Do zobaczenia na szkoleniu!

(amm)

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-07 12:30:00

Znamy temat 29. Finału WOŚP

Wiemy, na co zagra WOŚP w 2021 roku. 7 października na terenie Fundacji WOŚP w Warszawie Jurek Owsiak ogłosił cel 29. Finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Tym razem Fundacja będzie zbierać na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

2020-10-08 12:22:04

Apel Jurka Owsiaka do Ministra Zdrowia

6 października Fundacja kupiła urządzenie do najnowocześniejszej diagnostyki dzieci, które będzie pierwszym takim urządzaniem dla dzieci w Polsce i jednym z pierwszych w Europie. PET-CT, pracujący w Centrum Zdrowia Dziecka, będzie diagnozować dzieci przywożone z całej Polski.

2020-10-01 12:05:00

Domowa Orkiestra (znów) gra!

Drugi sezon specjalnego programu Jurka Owsiaka – Domowa Orkiestra live wystartował. Codziennie o 11:00, m.in. na kanałach społecznościowych Fundacji WOŚP i KręciołaTV, śledzić można kolejne wydania z materiałami na temat działań Fundacji, a przede wszystkim bieżące informacje dotyczące przygotowań do styczniowego Finału.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

Zobacz też