Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Finały

eSkarbonka dla firm

2020-12-15 19:00:00

 

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. 

 

Przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 29. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2021. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać 29. Finał WOŚP. W cyklu materiałów dla firm opublikowaliśmy już informacje na temat: Sztabowych Puszek Stacjonarnych, aukcjach Allegro dla WOŚPlicytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, a także wspieraniu wolontariuszy oraz lokalnych sztabów w Twojej okolicy.

 

Dzisiejszy tekst podpowiada jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności. Buduj wizerunek i pomagaj jednocześnie, pokaż, że Twoja firma ma serce i zagraj z nami 10 stycznia dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy podczas #wosp2021. 

 

 

 

 

◉ eSkarbonka dla firm - jak to działa?

eSkarbonka to "wirtualna puszka", do której możesz kwestować bez ograniczeń i nie wychodząc z domu. eSkarbonkę może założyć każdy. Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki i kwestować online na rzecz WOŚP wspierając cel 29. Finału. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i graj z zespołem swoich pracowników oraz ze swoimi klientami. 

Załóż eSkarbonkę, udostępnij link do niej na stronach swojej firmy i ciesz się wspólnym graniem online wraz ze swoim zespołem. Indywidualny link do eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się o Twojej zbiórce - bo pomaganie jest dziecinnie proste!

 

 

◉ Jak założyć eSkarbonkę?

Jak to zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie http://iwolontariusz.wosp.org.pl/.  Po zalogowaniu przejdź do zakładki DLA FIRM/WYDARZEŃ i kliknij: "Zakładam eSkarbonkę”. Pamiętaj, że po założeniu eSkarbonki dla firmy stajesz się jej opiekunem. Więcej informacji dla firm znajdziesz TUTAJ

 

Instrukcja zakładania eSkarbonki:

  1. Załóż konto na https://iwolontariusz.wosp.org.pl
  2. Wybierz: DLA FIRM/WYDARZEŃ 
  3. W formularzu, który zobaczysz wybierz rodzaj zbiórki -> Zakładam eSkarbonkę
  4. Uzupełnij swoje dane i zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  5. eSkarbonka gotowa!
  6. Teraz możesz spersonalizować swoją skarbonkę – wybrać tło i nazwę

 

Załóż eSkarbonkę

 

 

◉ Jak działa eSkarbonka?

Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na Twoją eSkarbonkę lub eSkarbonkę Twojego Sztabu. Indywidualny link do eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się o Twojej zbiórce - bo pomaganie jest dziecinnie proste!

 

 

◉ Kiedy mogę kwestować eSkarbonką?

Swoją eSkarbonkę możesz założyć już dziś! Zakładanie wszystkich eSkarbonek będzie możliwe do dnia Finału (10.01.2021 r. włącznie). Kwestować online swoją eSkarbonką możesz aż do 15 stycznia 2021 r. – tego dnia wszystkie eSkarbonki rozliczą się automatycznie o godz. 23:59.

 

Masz więcej pytań? Sprawdź odpowiedzi TUTAJ. Nie ma wśród pytań odpowiedzi, której potrzebujesz? Napisz do nas: [email protected]

 

 

Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

Dorzuć się!

Nie chcesz zakładać swojej eSkarbonki? Możesz dorzucić się do głównej eSkarbonki WOŚP. Wesprzyj cel 29. Finału i graj z nami dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

 

Wpłać na eSkarbonkę

 

10 stycznia 2021 roku zagramy dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Ten Finał z uwagi na sytuację pandemiczną będzie inny, jednak zależy nam przede wszystkim na podkreśleniu tego, że jak zawsze gramy razem i jednoczymy Polaków!

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-28 21:04:24

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

2021-09-10 13:53:46

Rejestracja nie ruszyła, ale Sztaby 30. Finału działają!

10 września i do 30. Finału mamy 142 dni! Już pierwsze Sztaby, mimo że rejestracja nie ruszyła, dają znać co u nich słychać!

2021-08-25 13:35:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Aktywizm społeczny

Na Akademii Sztuk Przepięknych od początku jej istnienia rozmawiamy o rzeczach ważnych. Zapraszani przez nas goście są bardzo często proponowani przez Was - naszą festiwalową społeczność, a w namiocie ASP nie boimy się poruszać aktualnych i trudnych tematów.

2021-09-02 10:40:49

Czy Twoje dziecko uczy się pierwszej pomocy?

Nowy rok szkolny wystartował. Sprawdź czy szkoła Twojego dziecka bierze udział w programie edukacyjnym Fundacji WOŚP "Ratujemy i Uczymy Ratować". Zadbaj o bezpieczeństwo swojego malucha, umożliwiając mu naukę pierwszej pomocy w szkole. Zgłoś szkołę do programu.

Zobacz też