Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

eSkarbonka dla firm

2020-12-15 19:00:00

 

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. 

 

Przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 29. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2021. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać 29. Finał WOŚP. W cyklu materiałów dla firm opublikowaliśmy już informacje na temat: Sztabowych Puszek Stacjonarnych, aukcjach Allegro dla WOŚPlicytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, a także wspieraniu wolontariuszy oraz lokalnych sztabów w Twojej okolicy.

 

Dzisiejszy tekst podpowiada jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności. Buduj wizerunek i pomagaj jednocześnie, pokaż, że Twoja firma ma serce i zagraj z nami 10 stycznia dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy podczas #wosp2021. 

 

 

 

 

◉ eSkarbonka dla firm - jak to działa?

eSkarbonka to "wirtualna puszka", do której możesz kwestować bez ograniczeń i nie wychodząc z domu. eSkarbonkę może założyć każdy. Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki i kwestować online na rzecz WOŚP wspierając cel 29. Finału. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i graj z zespołem swoich pracowników oraz ze swoimi klientami. 

Załóż eSkarbonkę, udostępnij link do niej na stronach swojej firmy i ciesz się wspólnym graniem online wraz ze swoim zespołem. Indywidualny link do eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się o Twojej zbiórce - bo pomaganie jest dziecinnie proste!

 

 

◉ Jak założyć eSkarbonkę?

Jak to zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie http://iwolontariusz.wosp.org.pl/.  Po zalogowaniu przejdź do zakładki DLA FIRM/WYDARZEŃ i kliknij: "Zakładam eSkarbonkę”. Pamiętaj, że po założeniu eSkarbonki dla firmy stajesz się jej opiekunem. Więcej informacji dla firm znajdziesz TUTAJ

 

Instrukcja zakładania eSkarbonki:

  1. Załóż konto na https://iwolontariusz.wosp.org.pl
  2. Wybierz: DLA FIRM/WYDARZEŃ 
  3. W formularzu, który zobaczysz wybierz rodzaj zbiórki -> Zakładam eSkarbonkę
  4. Uzupełnij swoje dane i zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  5. eSkarbonka gotowa!
  6. Teraz możesz spersonalizować swoją skarbonkę – wybrać tło i nazwę

 

Załóż eSkarbonkę

 

 

◉ Jak działa eSkarbonka?

Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na Twoją eSkarbonkę lub eSkarbonkę Twojego Sztabu. Indywidualny link do eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Niech jak najwięcej osób dowie się o Twojej zbiórce - bo pomaganie jest dziecinnie proste!

 

 

◉ Kiedy mogę kwestować eSkarbonką?

Swoją eSkarbonkę możesz założyć już dziś! Zakładanie wszystkich eSkarbonek będzie możliwe do dnia Finału (10.01.2021 r. włącznie). Kwestować online swoją eSkarbonką możesz aż do 15 stycznia 2021 r. – tego dnia wszystkie eSkarbonki rozliczą się automatycznie o godz. 23:59.

 

Masz więcej pytań? Sprawdź odpowiedzi TUTAJ. Nie ma wśród pytań odpowiedzi, której potrzebujesz? Napisz do nas: [email protected]

 

 

Wolontariusze 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

 

Dorzuć się!

Nie chcesz zakładać swojej eSkarbonki? Możesz dorzucić się do głównej eSkarbonki WOŚP. Wesprzyj cel 29. Finału i graj z nami dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

 

Wpłać na eSkarbonkę

 

10 stycznia 2021 roku zagramy dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Ten Finał z uwagi na sytuację pandemiczną będzie inny, jednak zależy nam przede wszystkim na podkreśleniu tego, że jak zawsze gramy razem i jednoczymy Polaków!

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-14 12:45:33

Play po raz dziesiąty gra z głową i pomaga WOŚP

Dzięki aplikacji Play24 klienci Play już teraz mogą przyłączyć się do zbiórki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Operator przygotował także szereg atrakcyjnych inicjatyw online, które mają zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki.

2021-01-20 19:00:00

Wieści ze sztabów #10

To już ostatnia prosta Sztabów w organizacji wydarzeń przed 29. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku wyjątkowo rozbrzmi 31 stycznia. Do Wielkiego Finału pozostało zaledwie kilkanaście dni. Dziś pokazujemy kolejne "smaczki". Pamiętajcie, że wszystkie sztabowe wydarzenia #wosp2021 znajdziecie na naszej stronie.

2021-01-15 11:25:44

Lavazza gra z WOŚP!

Włoski producent kawy ogłasza dwuletnią współpracę z WOŚP. Zaangażowana w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i udzielanie konkretnego wsparcia, Lavazza, zdecydowała się na udział w największej polskiej akcji charytatywnej.

2021-01-15 10:25:00

Sprawdź, gdzie dzisiaj można wesprzeć WOŚP

Chcesz wesprzeć cel 29. Finału w tradycyjny sposób wrzucając gotówkę do tekturowej puchy? Teraz możesz w łatwy sposób odnaleźć Sztabową Puszkę Stacjonarną w swojej okolicy na mapie, nim wyjdziesz z domu na zakupy. Sprawdź, gdzie najbliższej znajduje się puszka w Twojej okolicy i zagraj z nami!

Zobacz też