Fundacja
Uczymy ratować

Finał 7 konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" już dziś!

2018-06-06 10:00:46

Dzisiaj rozpoczyna się finał 7 Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Program jest prowadzony od 2006 roku i skierowany jest dla dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III. Program obejmuje obecnie ponad 12 tysięcy szkół w Polsce, co stanowi 91% szkół podstawowych w naszym kraju. Blisko 3 miliony dzieci uczy się pierwszej pomocy dzięki naszemu programowi. 

Do Warszawy przyjechali uczniowie z dziesięciu szkół z całej Polski. Są to: 

  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 – Radom
  • Szkoła Podstawowa nr 21 – Lublin
  • Szkoła Podstawowa nr 2 – Brenna
  • Szkoła Podstawowa nr 8 – Gdańsk
  • Społeczna Szkoła Podst. nr 3 Dębinka Poznań
  • Szkoła Podstawowa – Kołodziejewo
  • Szkoła Podstawowa nr 63 – Szczecin
  • Szkoła Podstawowa – Wasilków
  • Szkoła Podstawowa – Jasienica
  • Szkoła Podstawowa nr 2 – Hajnówka

 

Podczas konkursu uczniowie wezmą udział w grze miejskiej. Uczestnicy przebędą trasę, składającą się z punktów na terenie warszawskiego Śródmieścia oraz Woli, m.in. w Cafe TVN, Muzeum Ziemi, Muzeum Narodowym, Muzeum Powstania Warszawskiego, Metrze Świętokrzyska, Pałacu Kultury i Nauki czy Dworcu Centralnym.  

 

Relację z finału będziecie mogli zobaczyć na naszych mediach społecznościowych:

oraz na naszym kanale na YouTube, gdzie odbędzie się transmisja na żywo.

 

 

Zapraszamy serdecznie i życzymy powodzenia uczestnikom!

 

Namiot RUR Fot. Dominik Malik

POKAŻ PODOBNE
2018-09-09 19:00:00

WOŚP górą!

Co za emocje! Stadion przy Łazienkowskiej jeszcze rozbrzmiewa brawami, jakimi kibice nagradzali zawodników rewanżowego Wielkiego Meczu. Górą była Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która pokonała TVN w karnych 4:2.

2018-10-08 15:35:24

Sprawdź oglądalność Wielkiego Meczu

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN za nami! Wspólnie wsparliśmy zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - dziękujemy, że byliście razem z nami! Jesteście ciekawi, ile osób przed telewizory i ekrany komputerów przyciągnęła transmisja Wielkiego Meczu? Sprawdźcie szczegóły!

2018-08-22 14:47:57

Poznaj zawodników drużyny WOŚP!

Już 9 września na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, podczas rewanżowego spotkania po raz kolejny zmierzą się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i telewizji TVN. Poznaj zawodników, którzy wystąpią w tym roku w barwach Orkiestry!

2018-09-07 10:54:17

Gdzie oglądać Wielki Mecz?

Nie możesz być z nami na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej? Nie szkodzi! Możesz kibicować nam także oglądając transmisję Wielkiego Meczu w telewizji i Internecie. Sprawdź gdzie nas oglądać!

Zobacz też