Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Finały

Finałowe aukcje

2017-02-10 12:48:40

Finałowe aukcje biją wszystkie rekordy! Na liczniku już prawie 8 i pół miliona złotych, a licytować możecie do 14 lutego. Zobaczcie, jakie wyjątkowe przedmioty oraz spotkania ze znanymi i lubianymi osobami są wciąż do zdobycia!

 

- Finałowy kubek Jurka Owsiaka z trzema uszami od firmy Lipton

Kubek z trzema uszami został wyprodukowany specjalnie na 25. Finał WOŚP.

"W czasie Finału bardzo często wołam o herbatę,  ponieważ w gardle zasycha, a Lipton rozładowuje stres. Lipton specjalnie wyprodukował ten kubek, który zabezpieczał mnie przed oparzeniem, troje uszu gwarantowało możliwość swobodnego podawania kubka. Opatrzony moim autografem i finałowymi naklejkami. Z gorącymi pozdrowieniami przekazuję go na licytację!" - Jurek Owsiak 

Kubek Jurka Owsiaka

 

- Wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli

W programie dnia: wspólne zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli, obiad z Przewodniczącym Tuskiem, pamiątkowe zdjęcie, w prezencie album o Europie podpisany przez szefów państw i rządów oraz przewodniczących instytucji unijnych uczestniczących w posiedzeniach Rady Europejskiej. Zaproszenie nie obejmuje przelotu do i z Brukseli oraz ewentualnego noclegu. Termin wizyty - do ustalenia ze zwycięzcą. Zaproszenie jest ważne dla dwóch osób (zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą).

Dzień z Donaldem Tuskiem

 

- Złota Płyta od zespołu Domowe Melodie

Przyjacielskie, kochające nas tak, jak my ich, Domowe Melodie przekazują swoja złotą płytę na finałową licytację! Unikatowa, bo zrobiona przez nich samych!   Domowe Melodie to kapela najbardziej odległa od wszelkich form którymi rządzi się rynek muzyczny. Sami śpiewają i nagrywają, sami projektują i sami się ubierają, sami sobie wręczają Złotą Płytę! A my ich kochamy za niesamowity koncert podczas Przystanku Woodstock! 

Złota Płyta Domowych Melodii

 

 - Grafika Marty Frej "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"

Do grafiki będzie dołączony certyfikat. 

Grafika "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"

 

 - Rakieta tenisowa Babolat Contact z kolekcji Agnieszki Radwańskiej z autografem

 

Rakieta pochodzi z autorskiej kolekcji Agnieszki, która powstała z okazji 15. lat współpracy z firmą Babolat. Model Contact Aga przeznaczony jest dla graczy rekreacyjnych lub tych zaczynających przygodę z tenisem. Rakieta została podpisana przez tenisistkę na ramie, a także na kartonowej etykiecie rakiety. Do rakiety dołączony jest pokrowiec Babolat.

Rakieta tenisowa Agnieszki Radwańskiej

 

- Piłka dwóch Gortatów

W listopadzie 2015 r. narodził się w Warszawskim ZOO żyrafek. Zwierzę było słabe i chore, nie rokowało najlepiej, jednak zespół opiekunów wraz z lekarzem weterynarii postanowił zawalczyć o życie malucha. Historię jego powrotu do zdrowia można było śledzić na Facebooku. O jego walce o życie dowiedział się Marcin Gortat. Koszykarz użyczył żyrafkowi swojego nazwiska na imię i symbolicznie go adoptował. Wśród wielu prezentów, jakie przekazał ZOO oraz żyrafkowi była też piłka z autografem sportowca. Piłka przez rok wisiała w boksie małego Gortata, tak by mógł się nią bawić. Filmy i zdjęcia z tych zabaw można znaleźć na profilu www.facebook.com/zyrafekzwarszawy.

Piłka dwóch Gortatów

 

- Zjazd bobslejem pilotowanym przez reprezentanta Polski

Polski Związek Bobslei i Skeletonu przekazuje na aukcję WOŚP unikalną możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń podczas zjazdu bobslejowym bolidem pilotowanym przez reprezentanta Polski. Prędkości dochodzące do 120 km/h, przeciążenia przekraczające 5G, nieprawdopodobna dawka adrenaliny – tego właśnie doświadczy zwycięzca naszej aukcji! Licytowany pakiet zawiera: transport z Polski, zakwaterowanie (2 noce), wyżywienie.

Miejsce: tor bobslejowy Sigulda (Łotwa)

Termin: do ustalenia, pomiędzy 23-30.03.2017

 Zjazd bobslejem z reprezentantem Polski

 

- Orkiestrowa walizka z autografem Jurka Owsiaka

Polski Związek Bobslei i Skeletonu oraz firma Thisisme przekazują na aukcję unikalną walizkę zaprojektowaną i wyprodukowaną wyłącznie na 25. Finał WOŚP ze specjalnym pozdrowieniem i autografem Jurka Owsiaka. Zaprojektowana w 2 wzorach i wyprodukowana w 10 egzemplarzach. Walizka charakteryzuje się niepowtarzalnym wzorem oraz wykorzystaniem unikatowej technologii walizek Thisisme, polegającej na umieszczeniu grafiki pod przezroczystą obudową walizki. Dzięki temu rozwiązaniu, Twój obrazek jest zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak ścieranie czy warunki atmosferyczne.

Rozmiar walizki: standardowy bagaż podręczny (głębokość: 20 cm, szerokość: 34 cm, wysokość: 57 cm)
Pojemność: 40 l
Waga: 2,8 kg

Orkiestrowa walizka

 

- Kanu CastoTeam z motywem orła od Castorama Chorzów

Kanu w całości zostało własnoręcznie wykonane przy osobistym zaangażowaniu pracowników sklepu Castorama w Chorzowie. Ich niecodzienny wkład w jego budowę nadaje mu zdecydowanej niepowtarzalności. Łódź ma długość 4,8 m, szerokość 0,8 m i wyporność 250 kg. Posiada lekką konstrukcję wykonaną ze sklejki z drzewa liściastego. Wyposażona w dwie drewniane ławeczki z plecionymi siedziskami. Jej konstrukcja jest całkowicie pokryta kilkoma warstwami lakieru i dodatkowo zaopatrzona w drewniane nosidło. Kanu na pewno zwróci na siebie uwagę wielu ciekawym motywem graficznym orła. Kanu zostało wyposażone w dwa ręcznie wykonane pagaje (wiosła) z podpisami twórców kanu.

Dodatkowo w cenie wylicytowanego Kanu market zapewnia transport łodzi w obrębie do 50 km od sklepu Castorama Chorzów. Możliwość obejrzenia kanu na żywo przed zakupem w pasażu obok kas na terenie Castorama Chorzów (ul. Sportowa 31).

Kanu CastoTeam

 

- Gadżety od zespołu Nocny Kochanek

W skład zestawu wchodzą: koszulka Hewi Metal Pany, koszulka Nocny Kochanek, dwie płyty Nocny Kochanek, ekran Hewi Metal Pany, naszywka, czerwona koszulka, dwie płyty Night Mistress oraz setlista z podpisami.

Gadżety od zespołu Nocny Kochanek

 

- Książka "Republika" Leszka Gnoińskiego

Przedmiotem aukcji jest książka Leszka Gnoińskiego o legendarnym zespole Republika. Publikacja opatrzona jest autografem autora. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana zespołu.  

Książka "Republika"

 

- Tablica informacyjna z pociągu "Ostatni Leniwiec"

Tablica informacyjna z pociągu specjalnego „Ostatni Leniwiec" to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika kolei. To pamiątka z ostatniego przejazdu na urokliwej trasie Jelenia Góra – Lwówek Śląski – Zebrzydowa. Tablica ma wymiary: 50x30 cm.
 

Tablica informacyjna z pociągu "Ostatni Leniwiec"

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-06 18:55:00

Wasze pytania o WOŚP 2020 z wyszukiwarek

Na bieżąco sprawdzamy, co Was najbardziej interesuje na temat #wosp2020. Oto odpowiedzi na pytania oraz frazy, które najczęściej wpisujecie do wyszukiwarek.

2020-01-03 08:10:00

Pierwsza Pomoc na 28. Finale WOŚP

Ucz się Pierwszej Pomocy razem z nami już 12 stycznia podczas 28. Finału WOŚP. Odwiedź nasz namiot Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" na Placu Teatralnym.

2020-01-06 17:00:00

Wspieraj z terminalem

Ponownie uruchomiliśmy wpłaty bezgotówkowe terminalem, dzięki czemu możecie wspierać cel 28. Finału za pomocą karty płatniczej, smartfona, zegarkiem i Blikiem.

2020-01-07 07:40:00

Jak wspierać WOŚP bez wychodzenia z domu?

Dorzuć się do puszki nie wychodząc z domu, nie tylko na nr konta bankowego. Wybierz jedną z dostępnych metod wsparcia 28. Finału i pokaż, że pomaganie jest dziecinnie proste! Zagraj z nami już dziś na #wosp2020.

Zobacz też