Do 29. Finału WOŚP pozostało
83 dni
Fundacja
Medycyna

Fundacja WOŚP laureatem nagrody Supermedicus

2015-10-27 14:15:54

Najlepsze placówki, firmy i specjaliści z branży medycznej odebrali statuetki SUPERMEDICUS. W tym gronie są m.in. Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, prof. dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, a także - nasza Fundacja.  Nagrodę w imieniu WOŚP odebrał Piotr Burczyński - Wiceprezes Zarządu. 

- Wielka Gala, jak co roku, była świętem przedsiębiorczości – mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców oraz SUPERMEDICUS, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem obu plebiscytów. – Nagrodziliśmy najlepsze firmy, placówki i specjalistów, których osiągnięciami, poziomem usług i produktów, możemy szczycić się nie tylko w kraju, ale również za granicą. Gala, była również doskonałym miejsce na wymianę doświadczeń i promocję działalności, a także pomoc innym. Jak co roku odbyła się loteria, z której dochód przeznaczymy na cele charytatywne.

SUPERMEDICUS to ogólnopolski konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców dla placówek, firm i osób z branży medycznej. W tym roku odbyła się druga edycja plebiscytu. Jego celem jest promocja osób oraz podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które znacząco wpływają na poziom oferowanych usług, ich dostępność oraz jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów.

II edycję konkursu SUPERMEDICUS honorowym patronatem objęli: Polskie Towarzystwo Lekarskie, Federacja Polskich Towarzystw Medycznych, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Hematologów i Transfuzjologów, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.


(ajo, fot. organizator) 

 
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też