Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja

Gonitwa, w której wszyscy wygrywają!

2022-09-06 12:00:00

W tym roku po raz trzeci Fundacja WOŚP wraz z 9 innymi organizacjami charytatywnymi wzięła udział w Westminister Charity Race na Torze Służewiec w Warszawie, ścigając się dla wyższych wartości.

 

Gonitwa charytatywna była jednym z głównych punktów programu Westminister Day, który odbył się 3 września. Zaproszone fundacje wylosowały konie, które tego dnia ustawiły się na starcie, a dżokeje przywdziali barwy poszczególnych organizacji. I choć podczas samego wyścigu sportowych emocji nie brakowało, a podium przewidywało zwyczajowe trzy miejsca, na padoku panowała atmosfera przyjaźni, wzajemnego wsparcia i jedności. Każdy czuł się wygranym. Ścigaliśmy się bowiem dla wyższych wartości!

 

Pula 10 nagród w postaci darowizn na cele statutowe organizacji charytatywnych została podzielona między 10 fundacji, które brały udział w gonitwie. 

 

 

Dla Fundacji WOŚP biegł koń Inulla, wylosowany przez reprezentantki naszego działu PR. Zwycięzcą tegorocznej Gonitwy Charytatywnej był Gone Hill w siodle z Konradem Mazurem, który ścigał się dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

 

 

Oprócz Fundacji WOŚP w gonitwie udział wzięły: Fundacja Unaweza, Fundacja Ronalda McDonaldaFundacja DKMS, Fundacja Cancer Fighters, Fundacja ERBUD, Fundacja Totalizatora Sportowego, Stowarzyszenie mali bracia UbogichFundacja Dajemy Dzieciom SiłęFundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?". Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w tak niezwykłej inicjatywie Westminister Polska i serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym Fundacjom!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-06 12:00:00

Gonitwa, w której wszyscy wygrywają!

W tym roku po raz trzeci wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminister Polska na Torze Służewiec, ścigając się dla wyższych wartości!

2022-10-01 11:05:00

Dziś Międzynarodowy Dzień Osób Starszych!

Geriatria i opieka nad osobami starszymi są jednymi z najbardziej zaniedbanych gałęzi polskiej medycyny i opieki zdrowotnej. W Międzynarodowym Dniu Osób Starszych chcemy przybliżyć Wam działania Fundacji WOŚP na rzecz seniorów!

2022-09-05 13:36:56

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Dobroczynności!

Dzisiaj 5 września, a to znaczy, że obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dobroczynności! Ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ święto jest szczególnie ważne dla nas w Fundacji WOŚP, dlatego, że jego celem jest propagowanie poparcia społecznego dla działań charytatywnych.

2022-09-01 12:25:00

Kiedy odbędzie się 31. Finał WOŚP?

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już za 150 dni - 29 stycznia 2023 roku. Cel przyszłorocznej zbiórki ogłosimy w październiku, wtedy również ruszy rejestracja Sztabów WOŚP, w ramach których działać będą wolontariusze 31. Finału WOŚP.