Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Fundacja

Graj z nami przez cały rok - czyli zostań WOŚPoznawcą!

2017-01-14 10:53:56

Wydaje Ci się, że o WOŚP wiesz wszystko? Sprawdzimy! Pobierz aplikację 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekonaj się, czy rzeczywiście jesteś WOŚPoznawcą! Dzięki pomocy firmy Play i Cocolab przygotowaliśmy finałową aplikację na telefony z systemem iOS i Android.Pobierz aplikację

 

Grono WOŚPoznawców rośnie w zastraszająco szybkim tempie! Już ponad 55 tysięcy osób pobrało naszą aplikację, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat orkiestrowej historii i działalności. Czas na Ciebie! Stań w szranki z innymi, pamiętając jednocześnie, że wszyscy gramy do jednej bramki. Bądź czujny i rozważny, szybki i niepokorny, pamiętaj, że najprostsze rozwiązania często są najlepsze i nigdy się nie poddawaj. Czekamy na Ciebie w gronie WOŚPoznawców!


Dodatkowo finałowa aplikacja dostarczy Ci niezbędnej wiedzy z tego, co aktualnie dzieje się w Fundacji, umożliwi Ci błyskawiczną wpłatę darowizny drogą smsową lub poprzez serwis PayU (pamiętaj, że WOŚP możesz wspierać przez cały rok, nie tylko w dniu finału!), dostarczy błyskawicznie informację o aktualnie zebranej kwocie finałowej. Znajdziecie w niej także całodobową mapę wydarzeń w Waszej okolicy dzięki lokalizacji i cocolabMap™.


Zapraszamy do pobierania, grania, czytania i dowiadywania się coraz ciekawszych rzecz! Gwarantujemy dobrą zabawę! Przybijcie piątkę Jurkowi i grajcie z nami!

#WOŚPoznawcy są wśród Was. Jesteś jednym z nich?

 

dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.

2021-09-30 17:00:44

Dziękujemy medykom!

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. Dlatego powtórzymy hasło, które wiosną tego roku pojawiło się kilku tysiącach miejsc w całej Polsce - dziękujemy medykom!

2021-10-01 10:08:01

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, święto ustanowione w 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

2021-09-28 12:17:51

Sztabowe wieści

Sprawdzamy, co słychać w Sztabach przygotowujących się do 30. Finału WOŚP!

Zobacz też