Finały

"Hej ho, hej ho... do Sztabu by się szło" - Wolontariuszu zgłoś się!

2018-11-13 15:52:14

 

Nie wiesz co robić? Rób dobro! A jeśli Twoim ulubionym zajęciem, tak jak naszym, jest pomaganie, zostań Wolontariuszem 27. Finału WOŚP!  Jak? Nic prostszego. Odezwij się!

 

Wiesz, że osoby poniżej 16 roku życia mogą kwestować tylko w obecności osoby pełnoletniej, a w przypadku wszystkich osób niepełnoletnich, Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny?

Sprawdź koniecznie nasz Regulamin Wolontariusza - jest króciutki, ale zawiera najważniejsze informacje, które są wstępem do pięknej przygody, jaką jest granie razem z Orkiestrą podczas Finałów!

 

 

Lektura za Tobą? Czas przystąpić do działania! Spiesz się, każdy Sztab ma ograniczoną liczbę wolontariuszy. 

 

Możliwości masz dwie:

 

Co zrobić,  żeby zarejestrować się bezpośrednio w Sztabie? Na początku znajdź go!

Przygotowaliśmy dla Ciebie LISTA SZTABÓW, gdzie za pomocą wyszukiwarki będziesz mógł odnaleźć ludzi pozytywnie zakręconych, taki jak Ty, w swojej okolicy.

 

Sposoby są dwa:

  • Korzystasz z rozwijanych pół. Najpierw wybierasz „sztab krajowy” lub „sztab zagraniczny”, jeśli wybrałeś sztab krajowy, w drugiej rubryce wybierasz województwo, w przypadku zagranicznego, wybierasz kraj, w którym chcesz być wolontariuszem. Gotowe! Lista sztabów w Twojej okolicy błyskawicznie zostanie załadowana.

 

  • Skorzystaj z trzeciego pola w żółtej ramce „sztab możesz wyszukać wpisują id sztabu, powiat, miejscowość lub kod pocztowy” – wpisujesz i znajdujesz! Prawda, że proste?

 

Niezależnie, jaki sposób wyszukasz sztab w swojej okolicy, o każdym z nich znajdziesz informacje na naszej liście: nazwę sztabu, imię i nazwisko szefa sztabu, kontakt do Sztabu, adres siedziby, dane strony internetowej/fanpage’u na Facebooku Sztabu.

 

W ostatniej rubryce znajdziesz informacje na temat statusu rekrutacji wolontariuszy:

  • Rekrutacja online – rejestracja poprzez iwolontariusze.wosp.org.pl.
  • Skontaktuj się ze sztabem – to także rejestracja online, ale wymagany jest dodatkowo specjalny TOKEN, który otrzymuje się od Sztabu.
  • Rekrutacja w siedzibie sztabu – skorzystaj z danych kontaktowych, które znajdują się w rubryce „kontakt”. Zapytaj, kiedy możesz odwiedzić swój Sztab lub jest organizowane najbliższe spotkanie rekrutacyjne. Organizatorzy udzielą Ci wszystkich informacji, dzięki którym będziesz mógł zostać wolontariuszem 27. Finału WOŚP.

 

W rubryce „status” możesz znaleźć jeszcze jedną informację „brak miejsc”.

Wniosek? Kontaktuj się ze swoim Sztabem czym prędzej! Chcemy grać Finał razem z Tobą! Nie wyobrażamy sobie, że nie będzie z nami Ciebie! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-10-30 13:58:12

WOŚP nagrodzone złotem Effie Awards

29 października podczas Gali Effie Awards w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie Fundacja została wyróżniona przez eksperckie jury, które doceniło współpracę WOŚP z partnerami oraz 26. Finał WOŚP, który przyniósł rekordowy wynik finansowy zbiórki – ponad 126 milionów złotych.

2018-10-08 15:35:24

Sprawdź oglądalność Wielkiego Meczu

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN za nami! Wspólnie wsparliśmy zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - dziękujemy, że byliście razem z nami! Jesteście ciekawi, ile osób przed telewizory i ekrany komputerów przyciągnęła transmisja Wielkiego Meczu? Sprawdźcie szczegóły!

2018-11-06 11:24:23

Międzychód - ICH TROJE na 27. Finale WOŚP

To już pewne - zespół ICH TROJE z Michałem Wiśniewskim zagra w Międzychodzie już 13 stycznia 2019 roku w Hali Widowiskowo - Sportowej.

2018-10-30 11:08:43

Szkolenie Pokojowego Patrolu - już wkrótce!

Już wkrótce 27. Finał WOŚP, ale Orkiestra gra przez cały rok. We wszystkich działaniach pomagają wolontariusze Pokojowego Patrolu. Już wkrótce organizujemy kolejne szkolenie, które jest pierwszym krokiem do działania jako PP.

Zobacz też