Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
92 143 798 PLN
Finały

"Hej ho, hej ho... do Sztabu by się szło" - Wolontariuszu zgłoś się!

2018-11-13 15:52:14

 

Nie wiesz co robić? Rób dobro! A jeśli Twoim ulubionym zajęciem, tak jak naszym, jest pomaganie, zostań Wolontariuszem 27. Finału WOŚP!  Jak? Nic prostszego. Odezwij się!

 

Wiesz, że osoby poniżej 16 roku życia mogą kwestować tylko w obecności osoby pełnoletniej, a w przypadku wszystkich osób niepełnoletnich, Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny?

Sprawdź koniecznie nasz Regulamin Wolontariusza - jest króciutki, ale zawiera najważniejsze informacje, które są wstępem do pięknej przygody, jaką jest granie razem z Orkiestrą podczas Finałów!

 

 

Lektura za Tobą? Czas przystąpić do działania! Spiesz się, każdy Sztab ma ograniczoną liczbę wolontariuszy. 

 

Możliwości masz dwie:

 

Co zrobić,  żeby zarejestrować się bezpośrednio w Sztabie? Na początku znajdź go!

Przygotowaliśmy dla Ciebie LISTA SZTABÓW, gdzie za pomocą wyszukiwarki będziesz mógł odnaleźć ludzi pozytywnie zakręconych, taki jak Ty, w swojej okolicy.

 

Sposoby są dwa:

  • Korzystasz z rozwijanych pół. Najpierw wybierasz „sztab krajowy” lub „sztab zagraniczny”, jeśli wybrałeś sztab krajowy, w drugiej rubryce wybierasz województwo, w przypadku zagranicznego, wybierasz kraj, w którym chcesz być wolontariuszem. Gotowe! Lista sztabów w Twojej okolicy błyskawicznie zostanie załadowana.

 

  • Skorzystaj z trzeciego pola w żółtej ramce „sztab możesz wyszukać wpisują id sztabu, powiat, miejscowość lub kod pocztowy” – wpisujesz i znajdujesz! Prawda, że proste?

 

Niezależnie, jaki sposób wyszukasz sztab w swojej okolicy, o każdym z nich znajdziesz informacje na naszej liście: nazwę sztabu, imię i nazwisko szefa sztabu, kontakt do Sztabu, adres siedziby, dane strony internetowej/fanpage’u na Facebooku Sztabu.

 

W ostatniej rubryce znajdziesz informacje na temat statusu rekrutacji wolontariuszy:

  • Rekrutacja online – rejestracja poprzez iwolontariusze.wosp.org.pl.
  • Skontaktuj się ze sztabem – to także rejestracja online, ale wymagany jest dodatkowo specjalny TOKEN, który otrzymuje się od Sztabu.
  • Rekrutacja w siedzibie sztabu – skorzystaj z danych kontaktowych, które znajdują się w rubryce „kontakt”. Zapytaj, kiedy możesz odwiedzić swój Sztab lub jest organizowane najbliższe spotkanie rekrutacyjne. Organizatorzy udzielą Ci wszystkich informacji, dzięki którym będziesz mógł zostać wolontariuszem 27. Finału WOŚP.

 

W rubryce „status” możesz znaleźć jeszcze jedną informację „brak miejsc”.

Wniosek? Kontaktuj się ze swoim Sztabem czym prędzej! Chcemy grać Finał razem z Tobą! Nie wyobrażamy sobie, że nie będzie z nami Ciebie! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-12-18 15:34:33

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN!

O Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie głośno od samego rana! Relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24 oraz TTV. Jak zawsze, o godz. 20:00 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

2018-12-14 13:39:10

Polacy od 16 lat najbardziej ufają Fundacji WOŚP!

Kilka dni temu otrzymaliśmy raport podsumowujący badania nad zaufaniem społecznym w Polsce, przygotowany przez firmę IQS - aż 83% respondentów darzy Orkiestrę zaufaniem!

2018-12-17 14:00:39

Koszalin - Skarbona Wirtualna GG

Zbiórka internetowa dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skierowana do wszystkich ludzi o wielkim sercu.

2018-12-13 15:57:08

Wejherowo - Restless Sea na 27. Finale WOŚP

13 stycznia na scenie Filharmonii Kaszubskiej pojawi się zespół Restless Sea

Zobacz też