Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Finały

"Hej ho, hej ho... do Sztabu by się szło" - Wolontariuszu zgłoś się!

2018-11-13 15:52:14

 

Nie wiesz co robić? Rób dobro! A jeśli Twoim ulubionym zajęciem, tak jak naszym, jest pomaganie, zostań Wolontariuszem 27. Finału WOŚP!  Jak? Nic prostszego. Odezwij się!

 

Wiesz, że osoby poniżej 16 roku życia mogą kwestować tylko w obecności osoby pełnoletniej, a w przypadku wszystkich osób niepełnoletnich, Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny?

Sprawdź koniecznie nasz Regulamin Wolontariusza - jest króciutki, ale zawiera najważniejsze informacje, które są wstępem do pięknej przygody, jaką jest granie razem z Orkiestrą podczas Finałów!

 

 

Lektura za Tobą? Czas przystąpić do działania! Spiesz się, każdy Sztab ma ograniczoną liczbę wolontariuszy. 

 

Możliwości masz dwie:

 

Co zrobić,  żeby zarejestrować się bezpośrednio w Sztabie? Na początku znajdź go!

Przygotowaliśmy dla Ciebie LISTA SZTABÓW, gdzie za pomocą wyszukiwarki będziesz mógł odnaleźć ludzi pozytywnie zakręconych, taki jak Ty, w swojej okolicy.

 

Sposoby są dwa:

  • Korzystasz z rozwijanych pół. Najpierw wybierasz „sztab krajowy” lub „sztab zagraniczny”, jeśli wybrałeś sztab krajowy, w drugiej rubryce wybierasz województwo, w przypadku zagranicznego, wybierasz kraj, w którym chcesz być wolontariuszem. Gotowe! Lista sztabów w Twojej okolicy błyskawicznie zostanie załadowana.

 

  • Skorzystaj z trzeciego pola w żółtej ramce „sztab możesz wyszukać wpisują id sztabu, powiat, miejscowość lub kod pocztowy” – wpisujesz i znajdujesz! Prawda, że proste?

 

Niezależnie, jaki sposób wyszukasz sztab w swojej okolicy, o każdym z nich znajdziesz informacje na naszej liście: nazwę sztabu, imię i nazwisko szefa sztabu, kontakt do Sztabu, adres siedziby, dane strony internetowej/fanpage’u na Facebooku Sztabu.

 

W ostatniej rubryce znajdziesz informacje na temat statusu rekrutacji wolontariuszy:

  • Rekrutacja online – rejestracja poprzez iwolontariusze.wosp.org.pl.
  • Skontaktuj się ze sztabem – to także rejestracja online, ale wymagany jest dodatkowo specjalny TOKEN, który otrzymuje się od Sztabu.
  • Rekrutacja w siedzibie sztabu – skorzystaj z danych kontaktowych, które znajdują się w rubryce „kontakt”. Zapytaj, kiedy możesz odwiedzić swój Sztab lub jest organizowane najbliższe spotkanie rekrutacyjne. Organizatorzy udzielą Ci wszystkich informacji, dzięki którym będziesz mógł zostać wolontariuszem 27. Finału WOŚP.

 

W rubryce „status” możesz znaleźć jeszcze jedną informację „brak miejsc”.

Wniosek? Kontaktuj się ze swoim Sztabem czym prędzej! Chcemy grać Finał razem z Tobą! Nie wyobrażamy sobie, że nie będzie z nami Ciebie! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-08-03 21:00:00

10 społecznie zaangażowanych istotnych wydarzeń na Festiwalu

Zabawa to podstawa festiwalowego klimatu, ale musimy również pamiętać o wspaniałych wartościach jakie wyznajemy i które łączą festiwalową społeczność.Przedstawiamy Wam wydarzenia, które poruszają ważne tematy na Pol’and’Rock Festival.

2019-08-12 16:38:09

Dlaczego warto wybrać się na Wielki Mecz?

Wielki Mecz zbliża się wielkimi krokami. Już za niecały miesiąc, po raz trzeci, na murawie warszawskiego stadionu Legii staną drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Sprawdź, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć!

2019-08-03 09:00:00

Hejt nie gra na Pol’and’Rock 2019

Miłość, przyjaźń, muzyka to jedno z haseł, które od lat towarzyszy naszemu Festiwalowi. Hejt nam nie gra na Pol'and'Rock Festival 2019.

2019-07-20 12:50:00

Wielki Mecz WOŚP vs TVN – zobacz spot

8 września na murawie stadionu miejskiego Legii Warszawa po raz trzeci spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wideo spot i wyjątkowe zdjęcia są już dostępne.

Zobacz też