Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Internetowe aukcje ruszyły pełną parą!

2016-12-09 13:33:46

Z każdym dniem na orkiestrowych aukcjach przybywa wystawionych przedmiotów! Dziś na platformie aukcje.wosp.org.pl, tworzonej we współpracy z serwisem Allegro, kilka dni po starcie finałowych licytacji, mamy już ponad 11 000 złotych! Pamiętajcie, że każdy z Was może w każdej chwili dołączyć do aukcji na rzecz WOŚP, licytując lub wystawiając własne przedmioty. O tym, jak wystawić swoją aukcję, napisaliśmy tutaj

Wśród ponad 500 dotychczas wystawionych aukcji możecie znaleźć różne wyjątkowe przedmioty i praktyczne gadżety, między innymi:

  

- Kalendarz ścienny od Rafała Sonika z autografem

Kalendarz ścienny z autografem Rafała Sonika. Jest to egzemplarz kolekcjonerski. Wymiary: 30,5 x 42cm. 

 

- Quad Rafała Sonika z Dakaru (Yamaha Raptor 700)

Dla każdego pasjonata motoryzacji, ta pamiątka to prawdziwy rarytas! Rafał Sonik jest pierwszym polskim kierowcą, który wygrał legendarny Rajd Dakar i sześciokrotnie zdobył Puchar Świata FIM. Na aukcji możecie zdobyć jego quada, na którym debiutował w najtrudniejszym rajdzie świata. Był to jednocześnie debiut szczęśliwy, bo Polak wywalczył na nim trzecie miejsce! 

Quad to Yamaha Raptor 700 (gruntownie przebudowany przez zespół serwisowy mistrza). Posiada wzmocnioną ramę, założone dodatkowe baki na paliwo oraz wymienioną całą elektrykę. Poza seryjnym silnikiem, ulepszeniom poddano niemal każdy element. Dzięki temu, w swoich najlepszych latach quad osiągał prędkość do nawet 150 km/h. 

 

 

- Miniaturowa gitarka z Manufaktury Burchardt

To jest wyjątkowy model ręcznie wykonanej gitary zrobiony przez firmę MANUFACTUR BURCHARDT. Do modelu instrumentu załączony jest medal odlany z mosiądzu, który zarazem jest certyfikatem autentyczności. Potwierdza on, iż niniejszy model instrumentu został wykonany w 1 egzemplarzu, specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wysokość: ok. 25 cm.

 

 

- Koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem

Jest to koszulka Bayernu Monachium numer 9 z autografem Roberta Lewandowskiego. Koszulka oprawiona w ramę o wymiarach: 71 cm x 101 cm.

 

- Maszyna do pisania Mercedes

Wyjątkowa maszyna do pisania przekazana nam od anonimowego darczyńcy. Pamiątka rodzinna z dużym ładunkiem emocjonalnym. Maszyna jest niesprawna i służy już jako element kolekcjonerski. Wymiary: 40 x 30 x 30. 

- Nagroda Antyradia dla Wokalisty Rocku 2015

"Płyta Rocku Antyradia" jest nagrodą, o przyznaniu której nie decyduje żadne jury, a zwycięzców wybierają wyłącznie fani rocka w internetowym głosowaniu. W edycji 2015 oddano ponad 100 tys. głosów. Najważniejszą z nagród, dla Wokalisty Rocku 2015 Polska, otrzymał Tomasz Lipnicki. Wysokość ok. 30 cm. 

- Koszulka Nino Schurtera - mistrz olimpijskiego w kolarstwie górskim

Tęczowa koszulka z autografem Mistrza Olimpijskiego - Nino Schurtera - trzykrotnego medalisty olimpijskiego, wielokrotnego medalisty mistrzostw Świata i Europy oraz czterokrotnego zdobywcy Pucharu Świata w kolarstwie górskim.- Wydanie specjalne kultowego magazynu "Bajtek" nr. 135

135 numer kultowego magazynu, który rozpoczął w Polsce proces informatyzacji. Wyjątkowy numer specjalny, wydany z okazji festiwalu Pixel Heaven 2016 na 25 lecie od ukazania się ostatniego numeru Bajtka. Hołd legendzie przygotowany po latach przez ludzi, którzy tworzyli ten magazyn w przeszłości. Wyjątkowy egzemplarz z podpisami autorów, skompletowanymi specjalnie na rzecz aukcji WOŚP. 

 

- Złoty medal XXVI Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn

XXVI Mistrzostwa Europy odbyły się we wrześniu 2009 roku w Turcji. Polska Reprezentacja prowadzona przez Daniela Castellaniego nie poniosła tam ani jednej porażki. Uparcie, wspaniale grali każdy mecz, począwszy od fazy grupowej, aż do finału. To na tej imprezie zasłynął nasz Bartek Kurek. To tutaj zawodnikiem MVP został nasz wspaniały Piotr Gruszka. To były niesamowite zawody dla Polskiej Siatkówki. W finale spotkaliśmy się z Francuzami i zwycięstwo nie było łatwe. Reprezentacja Francji walczyła o swoje i mecz zakończył się wynikiem 3:1 - tym samym zdobyliśmy upragnione złoto!

 

 

- Rakieta Agnieszki Radwańskiej z autografem

Agnieszka używał rakiety podczas Turnieju Masters w Singapurze, który zakończyła zwycięstwem. - "Po raz pierwszy wygrałam mastersa. To niewiarygodne. Jeszcze kilka tygodni temu nawet nie wiedziałam, czy w ogóle tutaj wystąpię, a teraz mam główne trofeum. To dla mnie znaczy wszystko. Nie mogło być lepiej. Nie spodziewałam się tego zupełnie, zwłaszcza że początek roku nie był zbyt udany. Myślę, że do tej sytuacji pasuje zdanie: Nie jest ważne jak zaczynasz, ale jak kończysz. Trudno wyrazić słowami, co czułam na korcie" - powiedziała Agnieszka.

 

- Spinki do mankietów z logo WOŚP

Spinki do mankietów z logo WOŚP. Metalowe. Zapakowane są w dedykowane pudełko.

 

- Pobyt w schronisku PTTK Markowe Szczawiny - akcja "Góry dla wcześniaków"

Schronisko PTTK Markowe Szczawiny zaprasza do licytacji dwuosobowego pobytu w terminie: 20-22.01.2017. Schronisko jest położone na wys. 1180 m.n.p.m., na malowniczych, północnych stokach Babiej Góry - "Królowej Beskidów", które swym urokiem przyciąga tysiące turystów o każdej porze roku. W schronisku istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu zimowego: rakiety śnieżne, raki, kijki, sondę lawinową, łopatkę lawinową, detektor lawinowy.

 

- Kalendarz z górskimi zdjęciami - akcja "Góry dla wcześniaków"

Mikołaj Sokołowski Photography zaprasza do licytacji kalendarza na 2017 rok w ramach akcji "Góry dla wcześniaków". W kalendarzu znajdują się wyłącznie zdjęcia mojego autorstwa, wykonane podczas górskich trekkingów w Polsce i za granicą. Wszystkie zdjęcia z kalendarza można zobaczyć tutaj.  

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

Zobacz też