Finały

Jak przekazać przedmiot na aukcję WOŚP?

2017-11-09 14:10:32

Już niebawem rozpoczną się finałowe aukcje, bez których nie wyobrażamy sobie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak wystawić swój przedmiot na internetowej aukcji? Przeczytajcie!

 

Jeśli posiadacie przedmiot, który chcielibyście, aby był zlicytowany na naszą rzecz - załóżcie konto na portalu aukcje.wosp.org.pl. Od początku grudnia do połowy lutego będziecie mogli tam wystawiać wybrane przedmioty na orkiestrowych aukcjach. Może to zrobić każdy! Allegro przygotowało dla Was dokładną instrukcję jak to zrobić.

W 2017 roku wystawiliście blisko 115 tysięcy najróżniejszych licytacji, które łącznie przyniosły rekordową sumę ponad 9 milionów złotych! Dziękujemy! 

 

Jeśli chcielibyście wystawić Wasz przedmiot na aukcji za naszym pośrednictwem - możecie wysłać go do Fundacji WOŚP (adres znajdziecie poniżej), dołączając wypełnione i podpisane oświadczenie (do pobrania: oświadczenie osoby prawnej, oświadczenie osoby fizycznej). Przedmioty możecie przesyłać od dziś do połowy stycznia pocztą, kurierem, przynosząc osobiście lub przekazując przez znajomego.

 Adres do wysyłki przedmiotów na aukcje:

Fundacja WOŚP
Dominikańska 19C
02-738 Warszawa 
z dopiskiem "AUKCJE" 

 
Uwaga! Jeśli do przekazanych nam przedmiotów przygotujecie opisy i zdjęcia - zostaną one wystawione w pierwszej kolejności. Zdjęcia i opisy prosimy przesłać na e-mail: [email protected]. Będziemy wdzięczni, jeśli opisy będą krótkie, konkretne i umożliwiające szybkie skojarzenie z wysłanym przedmiotem. Dziękujemy!

 

Stanowisko orkiestrowych aukcji podczas 25. Finału WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2017-12-08 15:36:03

To już ostatnia szansa - zostań wolontariuszem

Finał już niedługo - dowiedz się jak można zostać wolontariuszem i kwestuj razem z nami podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2017-12-12 14:05:49

Przeczytaj o akcji "Leczyć z miłością"

Kilka dni temu wprowadziliśmy w życie hasło "Leczyć z miłością". Całą akcja jest odpowiedzią na apel rodziców i opiekunów, a celem jest poprawa warunków na oddziałach pediatrycznych, związanych z pozostaniem osoby dorosłej przy dziecku.

2017-12-07 10:14:51

Nowy Staw - Projekcja filmu "Trisomia 21"

Projekcja filmu dokumentalnego "Trisomia 21" opowiadającego historie rodziny, która w pozytywny sposób przedstawia swoje codzienne życie z dzieckiem z Zespołem Downa. Reżyserką filmu jest mieszkanka Nowego Stawu Kamila Agejczyk.

2017-12-01 11:50:00

Wirtualna puszka Allegro już działa

Na 6 tygodni przed 26. Finałem, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już gra w internecie. Allegro właśnie uruchomiło nie tylko aukcje.wosp.org.pl, ale też Wirtualną Puszkę w swojej aplikacji mobilnej. Tegoroczny cel to pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Zobacz też