Finały

Jak przekazać przedmiot na aukcję WOŚP?

2017-11-09 14:10:32

Już niebawem rozpoczną się finałowe aukcje, bez których nie wyobrażamy sobie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak wystawić swój przedmiot na internetowej aukcji? Przeczytajcie!

 

Jeśli posiadacie przedmiot, który chcielibyście, aby był zlicytowany na naszą rzecz - załóżcie konto na portalu aukcje.wosp.org.pl. Od początku grudnia do połowy lutego będziecie mogli tam wystawiać wybrane przedmioty na orkiestrowych aukcjach. Może to zrobić każdy! Allegro przygotowało dla Was dokładną instrukcję jak to zrobić.

W 2017 roku wystawiliście blisko 115 tysięcy najróżniejszych licytacji, które łącznie przyniosły rekordową sumę ponad 9 milionów złotych! Dziękujemy! 

 

Jeśli chcielibyście wystawić Wasz przedmiot na aukcji za naszym pośrednictwem - możecie wysłać go do Fundacji WOŚP (adres znajdziecie poniżej), dołączając wypełnione i podpisane oświadczenie (do pobrania: oświadczenie osoby prawnej, oświadczenie osoby fizycznej). Przedmioty możecie przesyłać od dziś do połowy stycznia pocztą, kurierem, przynosząc osobiście lub przekazując przez znajomego.

 Adres do wysyłki przedmiotów na aukcje:

Fundacja WOŚP
Dominikańska 19C
02-738 Warszawa 
z dopiskiem "AUKCJE" 

 
Uwaga! Jeśli do przekazanych nam przedmiotów przygotujecie opisy i zdjęcia - zostaną one wystawione w pierwszej kolejności. Zdjęcia i opisy prosimy przesłać na e-mail: [email protected]. Będziemy wdzięczni, jeśli opisy będą krótkie, konkretne i umożliwiające szybkie skojarzenie z wysłanym przedmiotem. Dziękujemy!

 

Stanowisko orkiestrowych aukcji podczas 25. Finału WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2018-06-06 10:40:27

Przekazanie sprzętu dla Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Dzisiaj, podczas finał 7 konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować", odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu dla Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

2018-07-31 14:41:57

Nauka pierwszej pomocy na Pol’and’Rock

Na festiwalu Pol’and’Rock ruszył namiot Program Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Instruktorzy będą szkolić festiwalowiczów w podstawach udzielania pierwszej pomocy.

2018-06-26 10:14:17

Pokojowy Patrol na finale projektu "Czyste Tatry"

Na nieco ponad miesiąc przed kolejną edycją Pol'and'Rock Festival wolontariusze Najpiękniejszego Festiwalu Świata wezmą udział w finale projektu "Czyste Tatry". Przeczytajcie szczegóły!

2018-06-06 11:36:35

Dodatek do Gazety Wyborczej o pierwszej pomocy

W środę i czwartek, 13 i 14 czerwca w Gazecie Wyborczej znajdziecie zeszyty p.t. UWAGA, WAKACJE!, które koniecznie zabierzcie ze sobą na urlop – obóz, kolonie czy wczasy.

Zobacz też