Finały

Jak przekazać przedmiot na aukcję WOŚP?

2017-11-09 14:10:32

Już niebawem rozpoczną się finałowe aukcje, bez których nie wyobrażamy sobie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak wystawić swój przedmiot na internetowej aukcji? Przeczytajcie!

 

Jeśli posiadacie przedmiot, który chcielibyście, aby był zlicytowany na naszą rzecz - załóżcie konto na portalu aukcje.wosp.org.pl. Od początku grudnia do połowy lutego będziecie mogli tam wystawiać wybrane przedmioty na orkiestrowych aukcjach. Może to zrobić każdy! Allegro przygotowało dla Was dokładną instrukcję jak to zrobić.

W 2017 roku wystawiliście blisko 115 tysięcy najróżniejszych licytacji, które łącznie przyniosły rekordową sumę ponad 9 milionów złotych! Dziękujemy! 

 

Jeśli chcielibyście wystawić Wasz przedmiot na aukcji za naszym pośrednictwem - możecie wysłać go do Fundacji WOŚP (adres znajdziecie poniżej), dołączając wypełnione i podpisane oświadczenie (do pobrania: oświadczenie osoby prawnej, oświadczenie osoby fizycznej). Przedmioty możecie przesyłać od dziś do połowy stycznia pocztą, kurierem, przynosząc osobiście lub przekazując przez znajomego.

 Adres do wysyłki przedmiotów na aukcje:

Fundacja WOŚP
Dominikańska 19C
02-738 Warszawa 
z dopiskiem "AUKCJE" 

 
Uwaga! Jeśli do przekazanych nam przedmiotów przygotujecie opisy i zdjęcia - zostaną one wystawione w pierwszej kolejności. Zdjęcia i opisy prosimy przesłać na e-mail: [email protected]. Będziemy wdzięczni, jeśli opisy będą krótkie, konkretne i umożliwiające szybkie skojarzenie z wysłanym przedmiotem. Dziękujemy!

 

Stanowisko orkiestrowych aukcji podczas 25. Finału WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2018-03-27 13:46:09

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz WOŚP

Tylko do końca kwietnia możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz WOŚP! Wystarczy wpisać w formularzu PIT nazwę "Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" oraz nr KRS: 0000030897.

2018-03-20 09:26:35

Ogłaszamy 50. Konkurs Ofert

Przed nami już 50. Konkurs Ofert, w czasie którego będziemy kupować sprzęt dla polskich szpitali. Tym razem naszym celem są urządzenia medyczne przeznaczone dla oddziałów neonatologicznych i pediatrycznych.

2018-03-08 13:00:00

Najpiękniejszy Festiwal Świata w nowej odsłonie!

PolAndRock Festival to nowa twarz naszego Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Tradycyjnie odbędzie się on pod hasłami: "Miłość, Przyjaźń, Muzyka". Co do powiedzenia w tej sprawie ma Jurek Owsiak? Przeczytajcie!

2018-03-13 15:32:25

Giganci dla Świetlikowa

W katowickim Spodku 23. marca 2018 odbędzie się wielki koncert charytatywny „Giganci dla Świetlikowa”. Znani i lubiani artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne grają na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Zobacz też