Finały

Jak przekazać przedmiot na aukcję WOŚP?

2017-11-09 14:10:32

Już niebawem rozpoczną się finałowe aukcje, bez których nie wyobrażamy sobie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak wystawić swój przedmiot na internetowej aukcji? Przeczytajcie!

 

Jeśli posiadacie przedmiot, który chcielibyście, aby był zlicytowany na naszą rzecz - załóżcie konto na portalu aukcje.wosp.org.pl. Od początku grudnia do połowy lutego będziecie mogli tam wystawiać wybrane przedmioty na orkiestrowych aukcjach. Może to zrobić każdy! Allegro przygotowało dla Was dokładną instrukcję jak to zrobić.

W 2017 roku wystawiliście blisko 115 tysięcy najróżniejszych licytacji, które łącznie przyniosły rekordową sumę ponad 9 milionów złotych! Dziękujemy! 

 

Jeśli chcielibyście wystawić Wasz przedmiot na aukcji za naszym pośrednictwem - możecie wysłać go do Fundacji WOŚP (adres znajdziecie poniżej), dołączając wypełnione i podpisane oświadczenie (do pobrania: oświadczenie osoby prawnej, oświadczenie osoby fizycznej). Przedmioty możecie przesyłać od dziś do połowy stycznia pocztą, kurierem, przynosząc osobiście lub przekazując przez znajomego.

 Adres do wysyłki przedmiotów na aukcje:

Fundacja WOŚP
Dominikańska 19C
02-738 Warszawa 
z dopiskiem "AUKCJE" 

 
Uwaga! Jeśli do przekazanych nam przedmiotów przygotujecie opisy i zdjęcia - zostaną one wystawione w pierwszej kolejności. Zdjęcia i opisy prosimy przesłać na e-mail: [email protected]. Będziemy wdzięczni, jeśli opisy będą krótkie, konkretne i umożliwiające szybkie skojarzenie z wysłanym przedmiotem. Dziękujemy!

 

Stanowisko orkiestrowych aukcji podczas 25. Finału WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2018-10-16 11:02:04

Na co gra WOŚP w 2019 roku?

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

2018-09-09 17:25:00

Bramki są dwie, ale cel – jeden, wspólny!

Dosłownie chwilę temu na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie rozbrzmiał gwizdek sędziego obwieszczający start Wielkiego Meczu.

2018-10-01 15:36:17

Jurek z Nagrodą Księżnej Jadwigi Śląskiej

Prezes Zarządu i współtwórca Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak został uhonorowany Nagrodą Księżnej Jadwigi Śląskiej „za znaczący wkład w pojednanie i pogłębianie współpracy polsko-niemieckiej lub wybitną działalność charytatywną”.

2018-08-29 14:36:42

Dołącz do Pokojowego Patrolu! Ruszają szkolenia!

Rozpoczynamy kolejny sezon szkoleń w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP. Jest to doskonała okazja do tego aby dołączyć do Pokojowego Patrolu i w ten sposób działać razem z Orkiestrą.

Zobacz też