Finały

Jak przekazać przedmiot na aukcję WOŚP?

2017-11-09 14:10:32

Już niebawem rozpoczną się finałowe aukcje, bez których nie wyobrażamy sobie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak wystawić swój przedmiot na internetowej aukcji? Przeczytajcie!

 

Jeśli posiadacie przedmiot, który chcielibyście, aby był zlicytowany na naszą rzecz - załóżcie konto na portalu aukcje.wosp.org.pl. Od początku grudnia do połowy lutego będziecie mogli tam wystawiać wybrane przedmioty na orkiestrowych aukcjach. Może to zrobić każdy! Allegro przygotowało dla Was dokładną instrukcję jak to zrobić.

W 2017 roku wystawiliście blisko 115 tysięcy najróżniejszych licytacji, które łącznie przyniosły rekordową sumę ponad 9 milionów złotych! Dziękujemy! 

 

Jeśli chcielibyście wystawić Wasz przedmiot na aukcji za naszym pośrednictwem - możecie wysłać go do Fundacji WOŚP (adres znajdziecie poniżej), dołączając wypełnione i podpisane oświadczenie (do pobrania: oświadczenie osoby prawnej, oświadczenie osoby fizycznej). Przedmioty możecie przesyłać od dziś do połowy stycznia pocztą, kurierem, przynosząc osobiście lub przekazując przez znajomego.

 Adres do wysyłki przedmiotów na aukcje:

Fundacja WOŚP
Dominikańska 19C
02-738 Warszawa 
z dopiskiem "AUKCJE" 

 
Uwaga! Jeśli do przekazanych nam przedmiotów przygotujecie opisy i zdjęcia - zostaną one wystawione w pierwszej kolejności. Zdjęcia i opisy prosimy przesłać na e-mail: [email protected]. Będziemy wdzięczni, jeśli opisy będą krótkie, konkretne i umożliwiające szybkie skojarzenie z wysłanym przedmiotem. Dziękujemy!

 

Stanowisko orkiestrowych aukcji podczas 25. Finału WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2017-09-13 14:23:37

Szpital Kliniczny WUM ze sprzętem za ponad 18 mln

To jedna z najnowocześniejszych placówek klinicznych w Polsce. Sumaryczna wartość sprzętu z serduszkiem WOŚP w tym szpitalu przekracza 18 mln złotych! Pierwsze dary już do nowej lokalizacji trafiły zaraz na samym początku jej funkcjonowania, po zbiórce 23. Finału.

2017-09-04 14:34:03

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN wygrały dzieci!

To był najbardziej radosny mecz, który właśnie przeszedł do historii! Zapełniliście cały stadion – piękni, kolorowi, uśmiechnięci! I chociaż byliście na trybunach, graliście razem z nami!

2017-09-09 17:45:00

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy - ucz się z nami

9 września obchodziliśmy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. Fundacja WOŚP uczy zasad pierwszej pomocy już od kilkunastu lat. Prowadzimy szereg programów i akcji promujących czynności, które mogą uratować życie.

2017-10-03 13:57:13

WOŚP przekaże wsparcie dla 178 jednostek OSP!

Za sumę ponad 1,5 miliona złotych Fundacja WOŚP nabyła dla strażaków ochotników 264 urządzenia i elementy wyposażenia takie jak agregaty prądotwórcze, motopompy szlamowe, pilarki spalinowe, a także zestawy ratownicze PSP R1, fantomy, deski ortopedyczne czy defibrylatory.