Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już: 36 007 936 PLN
154 606 764 PLN
Fundacja
Finały

Jak wygląda wolontariusz 30. Finału WOŚP?

2022-01-29 10:00:00

 

Już w najbliższą niedzielę na ulicach w całej Polsce i na świecie będzie można spotkać ponad 100 tysięcy wolontariuszy i wolontariuszek 30. Finału WOŚP! Nie możemy się doczekać tej niesamowitej pozytywnej energii, którą wolontariusze dzielą się ze światem. Dowiedzcie się jak rozpoznać wolontariusza Fundacji WOŚP.! 

 

Wolontariusze 30. Finału WOŚP fot. Łukasz Widziszowski

 

Po czym poznać wolontariusza?

 

Nieodłącznymi atrybutami każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka-naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. 
 
 

Jak wyglądają poszczególne atrybuty naszych wolontariuszy?

 

Identyfikator

Wygląd identyfikatora to unikatowa, piękna i kolorowa szata graficzna. Na górze frontu dokumentu znajduje się oficjalna grafika 30. Finału, data i tekst towarzyszący tegorocznemu finałowi "Przejrzyj na oczy". Poniżej są najważniejsze informacje: imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora, pieczątka naszej Fundacji oraz kod QR.
 
 
Puszka

Tekturowe skarbonki są dziś nieodłączną częścią Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charakterystyczne skarbonki o podstawie sześciokąta są piękne i kolorowe, ale najważniejsze są na niej charakterystyczne banderole z logotypem 30. Finału. Przypominamy, że numer na wieczku puszki

 

 

Serduszka i uśmiech!

Kultowe serduszka rozdawane są darczyńcom, którzy chętnie wspierają akcje. Pozytywna energia i uśmiech to podstawa orkiestrowego kwestowania. Ta inicjatywa łączy wszystkich, którzy chcą działać w dobrym celu. Wolontariusze najczęściej w parach lub grupach przechodzą przez najpopularniejsze miejsca w mieście, aby spotkać darczyńców rozdając czerwone, orkiestrowe serca. Są one symbolem szczodrości, chęci pomocy innym i miłości. 

 

Naklejka-serduszko fot. Łukasz Widziszowski

 

Chciałbyś/chciałabyś zostać wolontariuszem WOŚP?

Niestety jest już za późno, żeby zostać wolontariuszem kwestującym w tradycyjnej formie z puszką, jednak nadal możesz zostać wolontariuszem online - załóż swoją eSkarbonkę i zbieraj w Internecie! 

Załóż swoją eSkarbonkę!

 
POKAŻ PODOBNE
2022-11-18 11:15:00

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP!

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP! Stań się częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 29 stycznia zagraj razem z nami przeciwko sepsie!

2022-11-28 20:25:00

Pull The Wire na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

W swojej cotygodniowej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” Jurek Owsiak ogłosił pierwsze gwiazdy, które zagrają podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP. Podczas koncertów na Placu Bankowym usłyszycie Pull The Wire!

2022-11-16 11:45:00

Już ponad 1000 Sztabów gra z nami na 31. Finale WOŚP!

Co roku Wasza inicjatywa oraz chęć pomagania rozgrzewa nasze serca! Od rozpoczęcia rejestracji, swoją gotowość do 31. Finału WOŚP zgłosiło już 1078 Sztabów z Polski i całego świata! Dziękujemy, że jesteście z nami!

2022-11-14 16:05:00

Policz się z cukrzycą! Pobiegniemy 17-ty raz!

Bieg "Policz się z cukrzycą" już po raz 17-ty towarzyszyć będzie Finałowi WOŚP. Zapisy na wydarzenie - zarówno na jego stacjonarną formę, czyli ulicami Warszawy, jak i tzw. bieg wirtualny, w którym 5-kilometrowy dystans pokonywać można w dowolnym miejcu, tradycyjnie wystartowały w Światowym Dniu Cukrzycy.