Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Finały

Już 100 tys. Polaków na aukcjach Allegro dla WOŚP

2019-12-18 14:20:01Aukcje Allegro dla WOŚP cieszą się niesłabnącą popularnością, a każdy kolejny Finał jest wyjątkowy. W tym roku licznik na stronie aukcje.wosp.org.pl kręci się w szalonym tempie i już teraz wskazuje ponad 400 tys
zł. To ponad dwukrotnie więcej niż rok temu o tej samej porze!Zaangażowanie fanów WOŚP nie słabnie, a razem z nim przybywa prawdziwych licytacyjnych perełek. Tym bardziej że każdy może wystawić na aukcję dla WOŚP dosłownie wszystko. I tak oto na Allegro znajdziecie niezwykłe przedmioty, spotkania wycieczki i wiele więcej.Najpopularniejszy samochód z Knight Rider

Wystawiony na licytację przez Mastercard samochód z serialu Knight Rider to w tej chwili najbardziej popularna oferta. Legenda została odrestaurowana przez Braci Collins co czyni licytację jeszcze bardziej wyjątkową.

 

 

 źródło: aukcje.wosp.org.pl

 

 

Nobel Olgi Tokarczuk

Noblistka dopiero co przekazała na aukcję pierwszą z trzech oficjalnych, pozłacanych replik Medalu Noblowskiego, a jej kwota wskazuje ponad 20 tysięcy. Nic dziwnego! Każdy chciałby mieć ten medal u siebie w domu i dumnie go prezentować.

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

Tydzień na Zanzibarze u Katarzyny Werner

Tydzień wakacji na rajskim Zanzibarze w towarzystwie znanej dziennikarki? To możliwe! Katarzyna Werner, która zamieszkała na tej afrykańskiej wyspie zaprasza do siebie w odwiedziny. Do ciekawostek należy też to, że dzięki dziennikarce po raz pierwszy sztab Orkiestry został utworzony w tej części świata.

 

 

źródło: aukcje.wosp.org.pl

 

 

Trening czyni mistrza

Ilość dyscyplin na świecie jest ogromna, dlatego katalog treningów zawsze jest imponujący. Tym razem polecamy z Robertem Korzeniowskim, dla tych którzy lubią chodzić lub biegać.

 

 

źródło: aukcje.wosp.org.pl

 

 

Natomiast dla tych, którzy lubią wycisk w towarzystwie znanych i lubianych gwiazd Instagrama czeka aukcja treningu z Fit Lovers, czyli Pamelą i Mateuszem.

 

źródło: aukcje.wosp.org.pl

 

 

Sylwester z Lejdis w środku lata

Trzydniowy sylwester w środku lata w Pałacu Wiechlice z Magdą Różczką, Edytą Olszówką, Izą Kuną i Anią Dereszowską to kolejna propozycja licytacji na Allegro. Dodatkowo panie przygotowały niespodziankę dla zwycięzcy aukcji. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć.

 

 

źródło: aukcje.wosp.org.pl

 

 

Kolekcja płyt od Janusza Gajosa

Pan Janusz Gajos przekazał niezwykle ważną dla niego, limitowana kolekcja płyt Mozarta. Otrzymał ją odbierając tytuł Człowieka Roku. Dodatkowo zwycięzca licytacji odbierze kolekcję z rąk aktora. Tak więc to prawdziwa gratka dla koneserów muzyki i fanów Janusza Gajosa.

 

 

źródło: aukcje.wosp.org.pl

 

 

Niezwykła historia flaminga

Czasem nawet tak zwykły przedmiot jak dmuchane koło do basenu może być dla nas niezwykle ważne. Przekazany na charytatywny cel zmienia ją w prawdziwą rzeczą od serca tak jak w przypadku aukcji różowego, dmuchanego flaminga.

 

 

źródło: aukcje.wosp.org.pl

 

 

Na: aukcje.wosp.org.pl każdy może wesprzeć 28. Finał WOŚP, czy to licytując już dostępne aukcje, czy też wystawiając nowe. Warto też opisać najbardziej niezwykłe historie zwykłych przedmiotów, można to zrobić przez stronę: rzeczyodserca.pl i dzielić się w swoich social mediach.

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-08 17:42:04

WOŚP rozlicza poprzednie Finały

Zgodnie z tradycją, każdy Finał WOŚP jest okazją do rozliczenia poprzednich zbiórek, czyli podsumowania zakupów i wydatków sfinansowanych dzięki zaangażowaniu w Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2020-01-03 08:10:00

Pierwsza Pomoc na 28. Finale WOŚP

Ucz się Pierwszej Pomocy razem z nami już 12 stycznia podczas 28. Finału WOŚP. Odwiedź nasz namiot Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" na Placu Teatralnym.

2020-01-11 14:55:00

Na co zbieramy podczas 28. Finału WOŚP?

Już jutro 28. raz z rzędu odbędzie się Wielki Finał WOŚP. Gramy pod hasłem “Wiatr w żagle”. Na co zbieramy w tej edycji?

2020-01-06 17:00:00

Wspieraj z terminalem

Ponownie uruchomiliśmy wpłaty bezgotówkowe terminalem, dzięki czemu możecie wspierać cel 28. Finału za pomocą karty płatniczej, smartfona, zegarkiem i Blikiem.

Zobacz też