Fundacja

Już dzisiaj Wielki Mecz TVN vs WOŚP!

2017-09-03 14:40:15

 

Dzisiaj na stadionie Miejskim Legii Warszawa będziemy świadkami sportowych emocji, pełnych uśmiechu i przyjacielskiej rywalizacji. I chociaż drużyny są dwie to wszyscy walczymy o wspólny cel – zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

 

Dzisiaj na boisku zobaczymy m.in. Piotra Roguckiego (zespół Coma), Mariusza Kałamagę, Wojtka Mazolewskiego, Pawła Małaszyńskiego, Tomasza Lisa, Wojtka Łuszczykiewicza (zespół Video), Macieja Orłosia, Jarosława Kuźniara, Tomasza Titusa Pukackiego (zespół Acid Drinkers).

 fot. Lucyna Lewandowska

Nie zabraknie również zawodowych sportowców – zobaczycie piłkarskie popisy w wykonaniu Sebastiana Mili, Jana Szczęsnego, Macieja Szczęsnego, Dariusza Dudka, Grzegorza Szamotulskiego. Na boisku zagra również załoga Fundacji WOŚP, która będzie wspierana przez przyjaciół z firmy Play, którzy są sponsorem naszej drużyny.

 

Wszystkich, którzy zakupili bilety na dzisiejsze sportowe wydarzenie zapraszamy na stadion od godz. 13:00. Przygotowaliśmy dla Was stanowisko, gdzie będziecie mogli się nauczyć pierwszej pomocy od naszych Instruktorów oraz dzieci ze szkół podstawowych – Finalistów 6. Konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować”, który jest organizowany przez naszą Fundację. Nasi mali instruktorzy poprowadzą również obydwie drużyny na boisko.

 

Odwiedźcie również stoisko Pokojowego Patrolu i Siemashop, na którym będziecie mogli zakupić limitowaną koszulkę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka i orkiestrowych grafików. Koszulka sportowa, drużynowa, czerwona, z wielką liczbą 13 – numerem kapitana drużyny WOŚP – Jurka Owsiaka.

 

Jeśli nie udało Wam się zakupić biletów na dzisiejszy mecz, kibicujcie z nami przed telewizorem. Zaproście rodzinę i przyjaciół do wspólnego oglądania. Przygotujcie się na wyjątkowe sportowe widowisko z udziałem znanych i lubianych, którzy pokażą nam, jak bardzo przykładali się podczas ostatnich kilku tygodni na treningach.

fot.Lucyna Lewandowska

 

Czy dzisiejszy mecz wyłoni prawdziwego króla strzelców lub pokaże nam ukryty niewykorzystany talent wśród zawodników obydwu drużyn? Przekonamy się o tym już dzisiaj.

 

Mecz będzie transmitowany przez telewizję TVN od godz. 15:50

 

Dzisiejsze spotkanie będzie także transmitowane na:

Facebook WOŚP 

TVN PLAYER 

Fundacja TVN „Nie Jesteś Sam”  

 

To będzie najwspanialszy mecz, bo chociaż gramy dzisiaj po dwóch stronach boiska to wszyscy gramy w jednej drużynie! Dołącz do naszej ekipy i w duchu pozytywnej sportowej atmosfery pomóż nam zrealizować nasz wspólny cel i spełnić wielkie marzenie!

fot.Stanisław Wadas

 

Pomóż nam zebrać w 500 000 zł na zakup karetki, która trafi do najbardziej potrzebujących – podopiecznych z Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” - http://www.czd.pl/

 

Wyślij SMS o treści POMAGAM

Nr 7126 (1,26zł z VAT)

 

 

Widzimy się na stadionie, przed telewizorem, monitorem, telefonem! Kibicujcie głośno, radośnie! Przegońmy deszcz gorącą atmosferą!

 

Do zobaczenia! Ahoj! Siema! 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-08-28 13:13:22

Już w niedzielę Wielki Mecz WOŚP vs. TVN!

Już w tę niedzielę (3 września) w Wielkim Meczu na stadionie Miejskim Legii Warszawa zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN!

2017-07-17 16:03:29

Jurek vloguje po urlopie!

Jurek wraca po urlopie i bloguje z okolic warszawskiej Starówki - zobaczcie i posłuchajcie!

2017-06-29 12:42:28

Pierwszy trening do Wielkiego Meczu

Dziś pierwszy trening do Wielkiego Meczu! Wieczorem na bocznym stadionie Legii Warszawa spotkają się obydwie drużyny - Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN.

2017-08-05 02:59:32

Podsumowanie woodstockowego dnia

Za nami kolejny dzień najpiękniejszego festiwalu na świecie! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zobacz też