W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Już dziś wesprzyj Orkiestrę!

2015-12-21 17:54:04
Co roku coraz więcej zbiórek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest organizowanych w internecie. Atutem zbiórek on-line jest możliwość pomocy z zagranicy, bez wychodzenia z domu - wystarczy tylko kilka kliknięć, aby wesprzeć WOŚP.


 

Jak wesprzeć działania WOŚP przez internet?


- Biorąc udział w orkiestrowych aukcjach: aukcje.wosp.org.pl - licytując lub wystawiając własne "rzeczy od serca"

- Przelewając dowolną kwotę na konto WOŚP na stronie pomagam.interia.plNa stronie można znaleźć także najświeższe informacje związane z 24. Finałem WOŚP, kalendarz finałowych koncertów i innych wydarzeń. 

- Dorzucić się do Wirtualnej Skarbonki na stronie www.siepomaga.pl/24final. Można pomóc na dwa sposoby: dorzucić się do istniejącej już puszki lub założyć własną skarbonkę i "kwestować" z nią w internecie. 

- Dołączyć do Wirtualnego Serca: www.wspieram.to/wospKażdy może stać się częścią Wirtualnego serca i tym samym sprawiając, że będzie ono jeszcze bardziej okazałe!

- Wykonać darmowy przelew z zagranicy poprzez przekazy pieniężne Sami SwoiDarmowy przelew na WOŚP można wykonać w 4 punktach kasowych i ponad 200 placówkach oraz za pomocą infolinii lub konta online. 

Zrobić bezpłatny przelew w obcej walucie za pomocą serwisu FerPay. Przelewy można robić w 6 walutach: funtach brytyjskich, koronach norweskich, dolarach amerykańskich, frankach szwajcarskich, euro i polskich złotych.

- Wpłacić funty brytyjskie poprzez przekazy pieniężne Global Money Express bez żadnych opłat.
 
Przekazać bitcoiny na rzecz 24. Finału WOŚP wysyłając dotację za pośrednictwem naszych wirtualnych sztabów: www.bitbay.net/WOSP2016 lub www.wosp.bydgoszcz.comWszystkie formy wsparcia WOŚP można znaleźć na stronie www.wspieraj.wosp.org.pl


(amm)
 
POKAŻ PODOBNE
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

Zobacz też