Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Fundacja
Finały

Karpaty - To będzie Finał na dachu Polski!

2017-01-13 16:20:21

Najwyżej w Polsce (w Dolinie Pięciu Stawów i na Kasprowym Wierchu) kwestować będą wolontariusze z Karpackiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To będzie Final na dachu Polski.

Serdecznie zapraszamy zatem do udziału w tegorocznej, już trzynastej edycji Karpackiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (14/15.01.2017), w którym tym razem uczestniczyć będą schroniska: w Dolinie Pięciu Stawów, na Hali Kondratowej, Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Miziowej, Krawcowym Wierchu, Markowych Szczawinach, Ornaku, Polanie Chochołowskiej, Rycerzowej oraz Chatka na Adamach, Chatka Skalanka i Gorczańska Chata.

Przez cały finałowy weekend w "grających" schroniskach otwarte będą orkiestrowe sklepiki. W sobotni wieczór przeprowadzone zostaną licytacje, a w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki.

Wybierzcie się zatem w drugi weekend stycznia w góry, aby przyjemne połączyć z pożytecznym: wycieczkę ze wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I zabierzcie ze sobą duuuuużo pieniędzy, bo w orkiestrowych sklepikach będzie można uzupełnić swój ekwipunek turystyczny, płacąc mniej, niż na nizinach.

A wszystkich, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Trzynastym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy do udziału w internetowych aukcjach akcji Góry dla Wcześniaków. Wśród przedmiotów wystawionych na naszych aukcjach znajdziecie między innymi: dwuosobowe karnety na noclegi w schroniskach, czołówkę, impregnaty do obuwia, tybetańskie flagi modlitewne, ekstremalny trening z Katarzyną Solus Miśkowicz i wile innych.

Wszystkie aukcje znajdziecie na Allegro Charytatywni. Odwiedźcie koniecznie również nasz profil facebookowy oraz stronę Sztabu 

(Sztab Karpackich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)

POKAŻ PODOBNE
2021-02-22 14:49:32

Harcerze grają z WOŚP!

Dzień Myśli Braterskiej to święto przyjaźni obchodzone przez harcerzy i skautów 22 lutego. Z tej okazji składamy wszystkim druhom i druhenkom najlepsze życzenia!

2021-01-19 17:05:00

Wpłaty bezgotówkowe terminalem

Zagraj na 29. Finale bezpiecznie i bezdotykowo! W 239 miastach w Polsce i na świecie będziecie mogli spotkać wolontariuszy z terminalami. Ubrani w charakterystyczne, białe koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry" będą kwestować z terminalami płatniczymi.

2021-01-15 10:25:00

Sprawdź, gdzie dzisiaj można wesprzeć WOŚP

Chcesz wesprzeć cel 29. Finału w tradycyjny sposób wrzucając gotówkę do tekturowej puchy? Teraz możesz w łatwy sposób odnaleźć Sztabową Puszkę Stacjonarną w swojej okolicy na mapie, nim wyjdziesz z domu na zakupy. Sprawdź, gdzie najbliższej znajduje się puszka w Twojej okolicy i zagraj z nami!

2021-01-19 19:00:00

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

Zobacz też