Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Fundacja
Finały

Karpaty - To będzie Finał na dachu Polski!

2017-01-13 16:20:21

Najwyżej w Polsce (w Dolinie Pięciu Stawów i na Kasprowym Wierchu) kwestować będą wolontariusze z Karpackiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To będzie Final na dachu Polski.

Serdecznie zapraszamy zatem do udziału w tegorocznej, już trzynastej edycji Karpackiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (14/15.01.2017), w którym tym razem uczestniczyć będą schroniska: w Dolinie Pięciu Stawów, na Hali Kondratowej, Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Miziowej, Krawcowym Wierchu, Markowych Szczawinach, Ornaku, Polanie Chochołowskiej, Rycerzowej oraz Chatka na Adamach, Chatka Skalanka i Gorczańska Chata.

Przez cały finałowy weekend w "grających" schroniskach otwarte będą orkiestrowe sklepiki. W sobotni wieczór przeprowadzone zostaną licytacje, a w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki.

Wybierzcie się zatem w drugi weekend stycznia w góry, aby przyjemne połączyć z pożytecznym: wycieczkę ze wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I zabierzcie ze sobą duuuuużo pieniędzy, bo w orkiestrowych sklepikach będzie można uzupełnić swój ekwipunek turystyczny, płacąc mniej, niż na nizinach.

A wszystkich, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Trzynastym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy do udziału w internetowych aukcjach akcji Góry dla Wcześniaków. Wśród przedmiotów wystawionych na naszych aukcjach znajdziecie między innymi: dwuosobowe karnety na noclegi w schroniskach, czołówkę, impregnaty do obuwia, tybetańskie flagi modlitewne, ekstremalny trening z Katarzyną Solus Miśkowicz i wile innych.

Wszystkie aukcje znajdziecie na Allegro Charytatywni. Odwiedźcie koniecznie również nasz profil facebookowy oraz stronę Sztabu 

(Sztab Karpackich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy)

POKAŻ PODOBNE
2023-02-05 11:45:00

Poznajcie Sztaby i ich aukcje na Allegro!

Z każdym rokiem Sztaby coraz mocniej angażują się w prowadzenie aukcji poprzez serwis Allegro. W tym roku takie aukcje prowadziło (lub wciąż prowadzi!) prawie 600 Sztabów w całej Polsce i poza nią!

2023-01-29 11:05:14

31. Finał WOŚP w liczbach, czyli ilu jest wolontariuszy

Tegoroczny 31. Finał to 120 tysięcy wolontariuszy w 1653 sztabach w Polsce i na świecie. Zobacz, w których sztabach jest najwięcej wolontariuszy, a gdzie najmniej.

2023-01-28 13:50:00

Wolontariusze, pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie!

Wolontariusze – duzi i mali – dziękujemy, że gracie razem z nami, żeby walczyć z sepsą. Jak zawsze – prosimy Was – dbajcie o swoje bezpieczeństwo!

2023-01-17 15:57:17

Najciekawsze aukcje wystawione przez Sztaby

Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami!