Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Kraków - Nagradzamy najdzielniejszych

2019-01-04 13:18:54

 

Co roku zaskakujecie nas coraz bardziej przynosząc do sztabu puszki wypełnione po brzegi datkami od mieszkańców Krakowa. Chcemy dodatkowo podziękować tym, którzy w ten jeden dzień wspinają się na wyżyny i działają tak mocno, że mogą przekazać dla dzieciaków ponad 2000zł. Każdy wolontariusz, który przyniesie uzbieraną taką (lub większą) kwotę, dostanie od nas odznakę "Złotego Wolontariusza".

 

 

W zeszłym roku pokazaliście, dla jak wielu z Was osiągnięcie takiego wyniku to nie problem! Aż 53 osobom udało się rozliczyć puszki tak ciężkie, że nagradzaliśmy ich odznaką "Złotego Wolontariusza". Sposobów na to jest wiele - przebieracie się, budujecie konstrukcje z serduchami, świecące kombinezony, albo po prostu uśmiechacie się do ludzi. Warto tutaj wspomnieć o naszej zeszłorocznej rekordzistce Basi, która sama zebrała niesamowitą kwotę - ponad 12000zł!

 

Wiemy, że również 13 stycznia tego roku pokażecie wszystkim, jak wiele można osiągnąć odrobiną zaangażowania. Pamiętajcie, że największą nagrodą jest wdzięczność tych, którzy Was potrzebują i ten uśmiech na twarzy, z którym budzicie się w poniedziałek po Finale. Odznaki czekają!

 

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też