W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Kraków - Wielkie emocje w Krakowie!

2018-01-15 00:15:48

Od samego rana na krakowskim Rynku Głównym nie brakowało atrakcji. Jak zawsze ogromnym zainteresowaniem cieszyły się sklepik z gadżetami z SiemaShopu oraz namiot Ratujemy i uczymy Ratować. Spora kolejka ustawiła się również przed mobilnym punktem poboru krwi. Ponadto porządną rozgrzewkę zapewniał trening gorącej salsy na kamiennym, rynkowym parkiecie. Nikogo też nie dziwił widok wikingów, kolorowo przebranych dzieciaków, czy grup cosplayowych kwestujących w okolicach Sukiennic.

 

 

Późnym popołudniem rozpoczęły się koncerty przeplatane licytacjami, które zostały ochoczo przyjęte przez publikę. Jako pierwsi wystąpili Batalion d’Amour, Killsorrow oraz Pull The Wire. Następnie w zupełnie inny klimat przeniósł nas zespół Krzywa Alternatywa. Kolejno swoje show zaprezentował znany i lubiany zespół Elektryczne Gitary. Po światełku do nieba na zakończenie finałowego programu wystąpił wyczekiwany przez wszystkich Enej.

 

 

Wielki ukłon należy się niezastąpionym Wolontariuszom, którzy jak co roku zrobili kawał dobrej roboty! Rekordowa puszka miała w środku 7984,50 zł. Aukcje Allegro z roku na rok przynoszą coraz więcej zysku dla Orkiestry. Wiele z nich jeszcze trwa, a na ten moment ich kwota to ponad 85 tysięcy złotych. Podsumowując: w naszym sztabie łącznie uzbieraliśmy niemal 700 tysięcy złotych, a wynik całego Krakowa to około 1,9 mln! Ale liczenie trwa nadal!

 

fot. D. Malik

 

I tym razem Kraków nas nie zawiódł! Po raz kolejny mieszkańcy tego pięknego miasta pokazali, że niesienie pomocy mają we krwi, dobroć i miłość jest codziennością, a uśmiech i szacunek do siebie nawzajem to ich znak rozpoznawczy! Dziękujemy, że graliście z nami!

 

fot. D Malik

POKAŻ PODOBNE
2020-05-14 16:00:00

#UkładamyDlaWas puzzle razem z Treflem

Razem z Trefl, postanowiliśmy wydać puzzle, które pomagają nam kupować sprzęt medyczny do walki z koronawirusem. Wyjątkowymi puzzlami dziękujemy Bohaterom - personelowi medycznemu. #UkładamyDlaWas - 5 obrazków, 1000 elementów to godziny wspólnej zabawy dla małych i dużych domowników. #Zostańwdomu i układaj puzzle całą rodziną.

2020-07-01 16:00:00

Tomograf i rentgen od WOŚP za 6 mln PLN

1 lipca nastąpiło symboliczne przekazanie łódzkiemu szpitalowi tomografu i aparatu RTG, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakupiła dzięki środkom zebranym podczas 27. Finału WOŚP w styczniu ubiegłego roku. To urządzenia o wartości blisko 6 milionów PLN.

2020-05-15 15:36:33

WOŚP laureatem nagrody Idea Przyjazna Dziecku

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została laureatem nagrody Idea Przyjazna dziecku w konkursie Hit Najlepsze dla dziecka „Mamo, To Ja” 2019. Nagroda specjalna została przyznana WOŚP za akcję "Leczyć z miłością" i zakup leżanek oraz rozkładanych foteli dla rodziców w szpitalach pediatrycznych.

2020-06-25 13:00:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Zobacz też