Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja

Kręcimy spot Wielkiego Meczu / Videoblog Jurka Owsiaka

2017-06-10 12:36:02

 


 

Jurek bloguje wyjątkowo w sobotę i zaprasza do warszawskiego klubu Progresja w którym trwają Eliminacje do 23. Przystanku Woodstock - na koniec dzisiejszych koncertów dowiemy się nie tylko, które zespoły znajdą się w line - up Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ale również poznamy laureatów nagrody Złoty Bączek!

Dzisiaj zobaczcie również kulisy nagrania spotu do Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP, który odbędzie się 3 września na stadionie Miejskim Legii Warszawa. Przypominamy tylko, że  gwiazdy spotkają się tam, żeby wesprzeć Instytut ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

(aa)

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

Zobacz też