Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Kryszna mówi DOBRANOC

2015-08-01 01:15:00

Choć Duża Scena jeszcze brzmi, a Akademia Sztuk Przepięknych szykuje spektakl to w Pokojowej Wiosce Kryszny już cisza nocna. Co wydarzyło się drugiego dnia 21. Przystanku Woodstock? 

Dzień rozpoczął Zenek wraz z Kabanasową Armią Gitarzystów. O 16:00 pierwszy koncert dał zespół MACZKU PACZKE. Zespół mało koncertuje, jednak przyjęliście ich wspaniale i zdecydowanie wpisali się w klimat Kryszny. O 17:00 na scenę wdarły się śląskie psy... a dokładnie Psy Wojny. To zespół z ogromnym doświadczeniem - koncertują razem od 30 lat i odwiedzili już między innymi Punk Fest, Jarocin i Poza Układem, więc to był zdecydowanie odpowiedni moment na wizytę na Przystanku Woodstock. 

QULTURKA idealnie wpisuje się w ideologię naszego festiwalu, ponieważ celowo wspiera akcje antyrasistowskie, wolnościowe i ekologiczne, a do tego zespół w tekstach piosenek śpiewa o nietolerancji w sposób wyjątkowy. Ta mieszanka muzyki  rozbujała Krysznę ostatecznie.

Właśnie dlatego TUFF ENUFF został przyjęty wyjątkowo gorąco, zwłaszcza, że to "starzy wyjadacze"- koncertowali na Woodstocku w 1996 i 1997 roku na Scenie Głównej.

HOPE to kolejny dobrze znany Wam zespół i to było widać w Waszym kontakcie z artystami i zabawie pod sceną. ANTI TANK NUN to formacja powołana do życia przez Titusa, którą zasila Adam Bielczuk i Bogumił Krakowski. To była mocniejsza strona piątkowych występów w Pokojowej Wiosce. 

Na dobranoc zarechotały ropuchy, czyli GAGA ZIELONE ŻABKI. Zespół, który w latach 80. i 90. mocno namieszał w polskiej muzyce, zachwyca aktualnością tekstów. Zespół pokazał się z najbardziej energetyczne strony i to było dobra kropka postawiona na zakończenie drugiego dnia w Wiosce Kryszny.

Nie zapomnijcie, że jutro ostatni dzień koncertów - wpadnijcie i sprawdźcie, kto umili Wam czas i stworzy wspomnienia z 21. Przystanku Woodstock. 

 

(Nika, fot. Robert Grablewski)


POKAŻ PODOBNE
Zobacz też