Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Uczymy ratować

List od zwycięzców

2016-06-13 18:24:55

Przeczytajcie niesamowity list, który wysłali do nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 im. B. Prusa w Dąbrowie Górniczej - zwycięzcy V Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". 


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 im. B. Prusa w Dąbrowie Górniczej  wraz z Panią Dyrektor, nauczycielami oraz rodzicami, pragną złożyć na Państwa ręce szczere podziękowania związane z naszym udziałem w Ogólnopolskim Konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować.

Jesteśmy z Wami od samego początku  z zaangażowaniem uczestnicząc we wszystkich etapach konkursu. Chcemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami związanymi z Państwa działalnością w zakresie promowania pierwszej pomocy przedmedycznej. Pomysł konkursu uważamy za bardzo trafny! Na naszych oczach nastąpiła bardzo pozytywna ewaluacja wstępnego projektu. Uważamy, że forma gry miejskiej to strzał w dziesiątkę! Zapoczątkowana w IV finale, naszym zdaniem jest bardzo atrakcyjna. Doceniamy wysiłki organizatorów. Mamy świadomość, że organizacja tego typu imprezy jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu uczestnicy mogą nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale przede wszystkim poznać liczne atrakcje skrywane przez stolicę.

Nasz sukces okupiony był nie lada wysiłkiem. Pracowaliśmy systematycznie angażując w przygotowania: nauczycieli, rodziców, Urząd Miasta, OSP – Błędów, PSP – Dąbrowa Górnicza oraz lokalną społeczność, ale przede wszystkim naszych najmłodszych!

Mamy nadzieję, że konkurs będzie miał swoją kontynuację, a działania związane  z pierwszą pomocą nadal będą promowane wśród najmłodszych. Nabywanie wiedzy i umiejętności z zakresu ratowania życia ludzkiego nadal będzie priorytetem   w działaniach naszej szkoły! Postaramy się również rozpropagować je w naszym regionie. Gratulujemy inicjatywy! Jesteśmy dumni, że możemy przy waszym boku rozwijać się i zwyciężać!

Jesteśmy z Wami!
Uczniowie, Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i cała społeczność lokalna.
SIE MA!


 
POKAŻ PODOBNE
2019-05-17 14:42:38

15 szkół w finale konkursu z pierwszej pomocy

Znamy 15 szkół, których reprezentanci 11 czerwca w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować będą rywalizować o tytuł najlepszych młodych ratowników.

2019-05-23 11:58:01

PP czyli Pierwsza Pomoc

18 maja w Gdańsku odbył się trzeci półfinał 11. Eliminacji do Pol'and'Rock Festival 2019. W organizacji każdej edycji tego wydarzenia pomagają nasi wolontariusze - Pokojowy Patrol. Wolontariusze zostali poproszeni o pomoc, gdyż na pobliskim placu zabaw doszło do wypadku. Przeczytaj relację ze zdarzenia.

2019-05-10 14:34:01

Sprzęt medyczny za 106 mln zł

Po rekordowym Finale, mamy za sobą rekordowe zakupy. W efekcie 52 Konkursu Ofert Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, za 106 mln PLN z 27. Finału, kupiła 55 najnowocześniejszych urządzeń medycznych. Trafią one do szpitali dziecięcych w całej Polsce!

2019-05-14 09:00:00

Muzycy przeciwko mowie nienawiści

Do akcji "Hejt mi nie gra" prowadzonej przez Fundację WOŚP dołącza coraz więcej zespołów, znanych publiczności woodstockowych i polandrockowych scen.

Zobacz też