Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Uczymy ratować

List od zwycięzców

2016-06-13 18:24:55

Przeczytajcie niesamowity list, który wysłali do nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 im. B. Prusa w Dąbrowie Górniczej - zwycięzcy V Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". 


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 im. B. Prusa w Dąbrowie Górniczej  wraz z Panią Dyrektor, nauczycielami oraz rodzicami, pragną złożyć na Państwa ręce szczere podziękowania związane z naszym udziałem w Ogólnopolskim Konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować.

Jesteśmy z Wami od samego początku  z zaangażowaniem uczestnicząc we wszystkich etapach konkursu. Chcemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami związanymi z Państwa działalnością w zakresie promowania pierwszej pomocy przedmedycznej. Pomysł konkursu uważamy za bardzo trafny! Na naszych oczach nastąpiła bardzo pozytywna ewaluacja wstępnego projektu. Uważamy, że forma gry miejskiej to strzał w dziesiątkę! Zapoczątkowana w IV finale, naszym zdaniem jest bardzo atrakcyjna. Doceniamy wysiłki organizatorów. Mamy świadomość, że organizacja tego typu imprezy jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu uczestnicy mogą nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale przede wszystkim poznać liczne atrakcje skrywane przez stolicę.

Nasz sukces okupiony był nie lada wysiłkiem. Pracowaliśmy systematycznie angażując w przygotowania: nauczycieli, rodziców, Urząd Miasta, OSP – Błędów, PSP – Dąbrowa Górnicza oraz lokalną społeczność, ale przede wszystkim naszych najmłodszych!

Mamy nadzieję, że konkurs będzie miał swoją kontynuację, a działania związane  z pierwszą pomocą nadal będą promowane wśród najmłodszych. Nabywanie wiedzy i umiejętności z zakresu ratowania życia ludzkiego nadal będzie priorytetem   w działaniach naszej szkoły! Postaramy się również rozpropagować je w naszym regionie. Gratulujemy inicjatywy! Jesteśmy dumni, że możemy przy waszym boku rozwijać się i zwyciężać!

Jesteśmy z Wami!
Uczniowie, Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i cała społeczność lokalna.
SIE MA!


 
POKAŻ PODOBNE
2020-10-05 11:30:00

Zarejestruj Sztab 29. Finału w swoim mieście

Ruszyła rejestracja sztabów 29. Finału WOŚP! Chcesz zorganizować zbiórkę w swojej miejscowości? Pamiętaj, że istnieje kilka form rejestracji zbiórki. Nim rozpoczniesz rejestrację swojej zbiórki, przeczytaj ten tekst i dowiedz się, którą formę rejestracji sztabu powinieneś wybrać. Pamiętaj, aby przed rejestracją zapoznać się z odpowiednim regulaminem zbiórki.

2020-10-20 11:00:00

Co WOŚP kupiła dla geriatrii

Październik to zdecydowanie miesiąc Seniora. 1 października obchodziliśmy Dzień Osób Starczych, 20 października znajdziemy w kalendarzu Europejski Dzień Seniora. To szczególne święta także dla Fundacji WOŚP, która od 2013 roku rozpoczęła planowe, systemowe wsparcie geriatrii. Zobacz, co WOŚP zrobiła dla geriatrii do tej pory.

2020-10-02 10:00:00

100 dni do 29. Finału WOŚP

Już tylko 100 dni pozostało do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Machina przygotowań w Fundacji ruszyła. Sprawdźcie, co już wiemy.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

Zobacz też