Uczymy ratować

List od zwycięzców

2016-06-13 18:24:55

Przeczytajcie niesamowity list, który wysłali do nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 im. B. Prusa w Dąbrowie Górniczej - zwycięzcy V Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". 


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 im. B. Prusa w Dąbrowie Górniczej  wraz z Panią Dyrektor, nauczycielami oraz rodzicami, pragną złożyć na Państwa ręce szczere podziękowania związane z naszym udziałem w Ogólnopolskim Konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować.

Jesteśmy z Wami od samego początku  z zaangażowaniem uczestnicząc we wszystkich etapach konkursu. Chcemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami związanymi z Państwa działalnością w zakresie promowania pierwszej pomocy przedmedycznej. Pomysł konkursu uważamy za bardzo trafny! Na naszych oczach nastąpiła bardzo pozytywna ewaluacja wstępnego projektu. Uważamy, że forma gry miejskiej to strzał w dziesiątkę! Zapoczątkowana w IV finale, naszym zdaniem jest bardzo atrakcyjna. Doceniamy wysiłki organizatorów. Mamy świadomość, że organizacja tego typu imprezy jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu uczestnicy mogą nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale przede wszystkim poznać liczne atrakcje skrywane przez stolicę.

Nasz sukces okupiony był nie lada wysiłkiem. Pracowaliśmy systematycznie angażując w przygotowania: nauczycieli, rodziców, Urząd Miasta, OSP – Błędów, PSP – Dąbrowa Górnicza oraz lokalną społeczność, ale przede wszystkim naszych najmłodszych!

Mamy nadzieję, że konkurs będzie miał swoją kontynuację, a działania związane  z pierwszą pomocą nadal będą promowane wśród najmłodszych. Nabywanie wiedzy i umiejętności z zakresu ratowania życia ludzkiego nadal będzie priorytetem   w działaniach naszej szkoły! Postaramy się również rozpropagować je w naszym regionie. Gratulujemy inicjatywy! Jesteśmy dumni, że możemy przy waszym boku rozwijać się i zwyciężać!

Jesteśmy z Wami!
Uczniowie, Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i cała społeczność lokalna.
SIE MA!


 
POKAŻ PODOBNE
2019-10-14 13:40:29

Nauczycielu jesteś niesamowity! Dziękujemy!

Z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Nauczyciela pragniemy złożyć życzenia wszystkim pracownikom oświaty i podziękować Wam za trud, który codziennie wkładacie w edukację kolejnych pokoleń.

2019-09-03 12:22:06

5 angażujących społecznie lekcji dla Twojej klasy

Szukasz inspiracji na ciekawą Godzinę wychowawczą? Zaangażuj swoją klasę i ucz się dzieci przez zabawę! Skorzystaj aż z 5 angażujących społecznie inicjatyw proponowanych przez Fundacje WOŚP.

2019-10-07 10:56:25

Zorganizuj Finał w swojej miejscowości

Ruszyła rejestracja sztabów 28. Finału WOŚP! Chcesz zorganizować zbiórkę w swojej miejscowości? Sprawdź, którą formę rejestracji wybrać.

2019-09-02 12:00:00

Wielki Mecz ma już swoją historię!

8 września WOŚP vs TVN zmierzą się na boisku już po raz trzeci! Kto pamięta jeszcze jak to się wszystko zaczęło? Skąd pomysł na Wielki Mecz? Co wydarzyło się przez te 3 lata?

Zobacz też