Do 29. Finału WOŚP pozostało
75 dni
Fundacja

Mamy Wasze zaufanie

2012-09-13 11:59:36

 

Badania Centrum Badania Opinii Społecznej (www.cbos.pl) na temat zaufania przeprowadzane są co dwa lata, począwszy od 2002 roku. Miło jest nam przede wszystkim dlatego, że od dziesięciu już lat, od pierwszego sondażu, badania publikowane przez tę instytucję pokazują, że Fundacja WOŚP cieszy się Waszym bardzo dużym zaufaniem i że niezmiennie popieracie nasze działania. 

 

W raporcie CBOS czytamy: Szczególnie dużym zaufaniem społecznym niezmiennie cieszą się organizacje charytatywne. Zdecydowana większość badanych ufa Wielkiej Orkiestrze  Świątecznej Pomocy (89%), PCK (81%) i Caritasowi (80%). Inne instytucje publiczne, które są przez Polaków darzone stosunkowo dużym zaufaniem, to wojsko (74%), harcerstwo (70%), Kościół  rzymskokatolicki (69%)  oraz policja (65%). Około trzech piątych badanych ma zaufanie do  Rzecznika Praw Obywatelskich (60%) oraz władz lokalnych swojego miasta lub  gminy (58%).

 

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko jeszcze mocniej zabrać się za przygotowywania do następnego, 21. Finału WOŚP, aby nie zawieść Waszego zaufania i zagrać jeszcze mocniej i jeszcze efektywniej. 

 

 

 

Raport możecie przeczytać TUTAJ! 

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też