Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Fundacja
Finały

Masz firmę - już dzisiaj możesz dołączyć

2019-12-20 10:49:14

 

Masz swoją firmę? Załóż zbiórkę online dla swojej firmy i angażuj społecznie pracowników. Już teraz możesz wesprzeć cel 28. Finału i podnosić razem z nami poziom polskiej medycyny zabiegowej.

 

 

Jesteś firmą? Stowarzyszeniem? Inną grupą? 

Dzięki szeroko dostępnym narzędziom internetowym już dziś możesz dokonać wpłaty lub utworzyć własną zbiórkę, wspierającą cel 28. Finału. Nie musisz zakładać sztabu, organizować imprezy stacjonarnej, czy być kwestującym na ulicach wolontariuszem, by być tegorocznym wolontariuszem i prowadzić zbiórkę na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. 

 

 

Dzięki Siepomaga.pl możesz wpłacić pieniądze do wirtualnej puszki online. Możesz to zrobić łatwo samemu, aż na dwa sposoby. 

Wejdź na Siepomaga.pl/WOSP, wpłać darowiznę i wesprzyj cel 28. Finału lub utwórz własną zbiórkę online. Już teraz na Siepomaga.pl możesz też założyć własną wirtualną skarbonkę dla firmy lub znajomych i "kwestować" w Internecie. To idealne rozwiązanie dla dużych grup lub środowisk, w których chcecie wspólnie uczestniczyć we własnej zbiórce, lub zaangażować pracowników firmy, kolegów z klasy, czy całą rodzinę. 

 

 

 

 

Masz swoją stronę na Facebooku? Chcesz grac z nami podczas Finału?

 

Wesprzyj cel 28. Finału i zbieraj ze swoimi fanami! Teraz możesz utworzyć swoją własną zbiórkę online w dowolnym momencie! Utwórz zbiórkę na Facebooku na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i całą ekipą grajcie z nami dla dziecięcej medycyny zabiegowej. To dziecinnie proste!

Dzięki zbiórkom elektronicznym na Facebooku, w ciągu ostatnich 2 lat zebraliśmy już prawie 2 mln złotych! Wow! Fenomenalny wynik!

 

 

 

 

Podnoś z nami poziom polskiej medycyny zabiegowej!
W tym roku skupimy się na dziedzinach medyny dziecięcej
tj. chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. 

 

 

fot. Dariusz Breś

 

Złap wiatr w żagle i dołącz do nas! To dziecinnie proste!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-07 10:00:00

Wielka Ściskawa podczas 28. Finału WOŚP

Akcja Wielka Ściskawa to specjalny konkurs dla Sztabów organizujących 28. Finał WOŚP. Odbędzie się on w dniu Finału, 12 stycznia, a zwycięzcy otrzymają od Fundacji WOŚP profesjonalny sprzęt medyczny.

2020-01-06 08:28:48

Kraków - Licytujże z krakowską Orkiestrą!

Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej gorąco zaprasza do licytowania wyjątkowych przedmiotów na aukcjach! Zobaczcie, co przygotowaliśmy!

2020-01-11 15:28:22

Gdzie obejrzysz 28. Finał WOŚP?

Na ten jedyny i wyjątkowy dzień w roku, czeka wiele osób. Już jutro rozpocznie się Wielki Finał WOŚP. Gdzie będziesz mógł śledzić to wydarzenie?

2020-01-10 21:10:17

Co u sztabów? #4

Już po raz ostatni przed finałem zaglądamy do naszych wspaniałych sztabów.

Zobacz też