Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Festiwal
Patrol

Mokre woodstockowe pole

2014-07-29 21:37:23


Wtorek dobiega końca. Choć festiwal oficjalnie rusza dopiero w czwartek, sporo z Was jest już z nami.
Jesteśmy zaskoczeni ilością ludzi, która już jest na polu. Jest dopiero wtorek, a pole jest już piękne i kolorowe, wypełnione Waszym śmiechem, piosenkami, niesamowitymi flagami i oryginalnymi strojami.

Cóż, nie da się już ukryć przed nikim ... 20. Przystanek Woodstock zbliża się wielkimi krokami!

Z powodu dużej ilości ludzi na polu już dzisiaj rano byliśmy zmuszeni do zamknięcia ruchu na terenie festiwalu. Wiemy, że byliście informowani o późniejszym terminie, jednak zawsze powtarzamy, że najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo - właśnie dlatego taka decyzja zapadła już we wczesnych wtorkowych godzinach.

Dzisiaj ruszyła sprzedaż w Lidlu. Od dzisiaj codziennie w godzinach od 08:00 do 02:00 możecie zrobić tam zakupy oraz skorzystać z przygotowanej strefy chillout'u, w której czeka na Was moc atrakcji i zabawy.
Otwarty jest także nasz fundacyjny sklepik SiemaShop, który przygotował szeroką ofertę woodstockowych gadżetów - koszulki, bluzy, kubki, torby, przypinki, pocztówki, płyty DVD i CD.
W środę rano rusza praca Medycznego Patrolu - wszystkie terenowe punkty medyczne oraz szpital polowy będą do Waszej dyspozycji 24h na dobę - zgłaszajcie się śmiało, jeśli tylko potrzebujecie pomocy medycznej.
Pamiętajcie również o tym, żeby umożliwiać quadom oraz karetkom sprawny przejazd przez tłum. Jeśli widzicie interwencję medyczną lub słyszycie syreny - ułatwcie im to! To pomoże na sprawniejsze działanie personelu medycznego.
Dzisiaj po południu spadł orzeźwiający deszcz, na który czekali chyba wszyscy, jednak wg prognoz mają powrócić upały. Pamiętajcie, aby dbać o siebie! Pijcie dużo wody, noście nakrycie głowy, nie śpijcie na słońcu. Zależy nam na tym, aby nadal nasz festiwal był uznawany za najbezpieczniejszą imprezę masową. Zawsze możecie liczyć na pomoc naszych wolontariuszy z Pokojowego Patrolu, którzy rozpoczęli pracę w poniedziałek wieczorem i są do Waszej dyspozycji w każdym miejscu festiwalu.

Chociaż oficjalne rozpoczęcie Przystanku dopiero w czwartek o 15:00, to już w środę ruszą koncerty w Pokojowej Wiosce Kryszny oraz na Scenie ASP, a o 16:00 odbędzie się pierwsze spotkanie z gościem Akademii Sztuk Przepięknych. Szczegółowy harmonogram koncertów, warsztatów i spotkań znajdziecie tutaj.

Życzymy Wam spokojnej nocy, do zobaczenia rano, gdy znów będzie o kilkanaście godzin bliżej do Najpiękniejszego Festiwalu Świata.


(Nika, fot.Anna Migda)


POKAŻ PODOBNE
Zobacz też