W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
25 436 448 PLN

Moto Orkiestra na Bemowie

2017-01-04 17:58:52

Moto Orkiestra to coroczna impreza organizowana przez Automobilklub Polski, od wielu lat grająca wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym z Rajdu Barbórki, przez cały dzień odbywać się będą licytacje przejazdów po specjalnie wytyczonej trasie samochodami rajdowymi, wyścigowymi, terenowymi, a nawet ciężarowymi. Swój udział potwierdziło wielu rajdowych kierowców, wśród nich m.in. rajdowy Mistrz Europy Wojciech Chuchała, Wicemistrz Polski Jakub „Colin” Brzeziński, Klaudia Podkalicka oraz Michał Ratajczyk.

Do Moto Orkiestry 2017 dołączyła Dzielnica Bemowo, wspierając organizacyjną machinę. Całą imprezę, łącznie z licytacjami przejazdów, poprowadzą dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk oraz  doskonały prezenter radiowy Paweł Pawelec. Oprócz wspomnianych przejazdów samochodami rajdowymi, licytacja obejmie także gadżety i atrakcje ufundowane przez partnerów Moto Orkiestry. Znajdą się wśród nich między innymi vouchery na kurs prawa jazdy, nawigacje samochodowe, zaproszenia na loty motoparalotnią z Mistrzem Świata czy też vouchery na otrzymanie wysokiej klasy samochodu na weekend.

fot. Dominik Kalamus

„Przygotowując się do Moto Orkiestry 2017 staraliśmy się maksymalnie skupić na motoryzacyjnych atrakcjach na naszym torze, zarówno dla małych miłośników motoryzacji, jak i tych większych. Wszyscy posiadający domieszkę benzyny we krwi znajdą u nas coś dla siebie, emocji na pewno nie zabraknie. I najważniejsze - gramy i jeździmy w słusznej sprawie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie może Was zabraknąć 15 stycznia na Autodromie Bemowo” - powiedział Jakub Siemczuk, Organizator Moto Orkiestra 2017.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 defiladą wszystkich biorących udział samochodów po ulicach Bemowa, przenosząc się około godziny 13:30 na Autodrom Bemowo. Silniki nie zdążą ostygnąć, ponieważ od razu po powrocie rozpoczynamy "licytacje" przejazdów samochodami - począwszy od profesjonalnych rajdówek, po auta terenowe i wyścigowe, a skończywszy na driftującej ciężarówce !

Dzięki tegorocznemu wsparciu Dzielnicy Bemowo dla wszystkich uczestników zaplanowany został widowiskowy koncert zespołu Sound’n’Grace mający jeszcze bardziej podgrzać motoryzacyjną atmosferę, a zaplanowane na godzinę 20:00 zakończenie imprezy uświetni światełko do nieba w postaci niezapomnianego pokazu fajerwerków.

Wszystkie wydarzenia znajdziesz na:  wydarzenia.wosp.org.pl 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-08 10:31:04

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.27

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wyobraź sobie, że nagle gaśnie światło… Złap swoją laskę i zmień się w osobę niewidomą, włącz pozostałe cztery zmysły. Przed Tobą ABC interakcji z osobą niewidomą, mówiące przedmioty i labirynt!

2020-04-06 11:22:39

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.25

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Kolejna partia grafik WYGRAMY, w wersji do malowania specjalnie dla Was. Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer - pobierz ulubione malowanki dla najmłodszych.

2020-04-07 11:05:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.26

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wtorek to idealny dzień na kolejne wyzwania! Dziś mamy wyjątkowo trudne zadnie dla najtęższych umysłów. Kto gotowy na kalambury, które tworzą wyjątkowo trudną krzyżówkę?

2020-04-04 09:35:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.23

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Przywitaj wiosnę razem z nami i pobierz wiosenną krzyżówkę! To kolejne wyzwanie dla małych naukowców, które bawi, uczy i ćwiczy umysł jednocześnie!

Zobacz też