Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Możesz nas wspomóc nie wychodząc z domu! Zobacz, jakie to proste

2016-01-10 11:43:24
Wszystkim osobom, które z jakiegoś powodu nie mogą dzisiaj wyjść z domu oferujemy kilkanaście możliwości wsparcia 24. Finału z własnego fotela bądź kanapy.

Mając dostęp do internetu można wziąć udział w finałowych aukcjach zamieszczonych na platformie Allegro, wystawiając na licytację własne przedmioty lub licytować już wystawione przedmioty. Wśród nich są takie perełki jak kimono Anny Lewandowskiej, trening personalny z Ewą Chodawkowską lub zakupy z Jessicą Mercedes. Wystarczy wejść na stronę www.aukcje.wosp.org.pl  i wybrać najciekawszą dla siebie propozycję.
 

Poza tym można wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. Będą na niej wystawione Złote Serduszka wykonane ze złota otrzymanego podczas zeszłorocznego Finału oraz Złote Karty Telefoniczne wyprodukowane specjalnie dla Fundacji WOŚP przez firmę Play.

Statutowe cele fundacji możesz wspomóc dzięki bezpośrednim wpłatom z naszej strony wosp.org.pl. Wystarczy wejść w zakładkę „Wesprzyj online”, zrobić przelew z PayU i gotowe!

Dodatkowo mamy swoją puszkę na serwisie crowdfundingowym siepomaga.pl. Nazywa się 24. Finał WOŚP i zostanie zamknięta dopiero 12 stycznia.

Innym sposobem, przy okazji przeglądania stron internetowych, jest wpłata z Interią. Wystarczy wejść na stronę pomagam.interia.pl i zrobić przelew.
 

Także korzystając z Facebooka możesz wspomóc Fundację i  to aż na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wpłacenie dowolnej kwoty na konto Fundacji, a drugim zachęcenie do działania z nami swoich znajomych. Wystarczy opublikować na swoim profilu serduszko orkiestrowe i zaprosić swoich znajomych do zabawy z nami.
W dniu finału, 10 stycznia, można jeszcze kupić na Gruponie wejściówkę na imprezę połączoną z oglądaniem Światełka do Nieba w klubie Level 27, znajdującym się 110 metrów nad ziemią.

Jednak Fundację WOŚP możecie wspomóc również nie posiadając Internetu. Wystarczy,  że wyślesz SMS o treści SERCE na numer 75 565. Kosztuje 5 zł netto (6,15 zł z VAT).

Do grania z nami zapraszamy także osoby będące zagranicą. Dzięki portalowi Sami Swoi możemy zrobić darmowy przelew na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Innym sposobem na przekazanie pieniędzy w obcej walucie jest bezpłatny przelew z portalem FerPay.com oraz firmą Global Money Express. Wystarczy wejść na stronę i zrobić przelew.
 

Możliwości grania z Orkiestrą jest bez liku, więc wybierzcie tę, która pasuje Wam najbardziej i  bawcie się z nami. Przypominamy, że w tym roku mierzymy wysoko i zbieramy środki na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Bądźcie z nami także w studio i oglądajcie transmisję na naszym kanale na youtube.
pp
POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

Zobacz też