W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Możesz nas wspomóc nie wychodząc z domu! Zobacz, jakie to proste

2016-01-10 11:43:24
Wszystkim osobom, które z jakiegoś powodu nie mogą dzisiaj wyjść z domu oferujemy kilkanaście możliwości wsparcia 24. Finału z własnego fotela bądź kanapy.

Mając dostęp do internetu można wziąć udział w finałowych aukcjach zamieszczonych na platformie Allegro, wystawiając na licytację własne przedmioty lub licytować już wystawione przedmioty. Wśród nich są takie perełki jak kimono Anny Lewandowskiej, trening personalny z Ewą Chodawkowską lub zakupy z Jessicą Mercedes. Wystarczy wejść na stronę www.aukcje.wosp.org.pl  i wybrać najciekawszą dla siebie propozycję.
 

Poza tym można wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. Będą na niej wystawione Złote Serduszka wykonane ze złota otrzymanego podczas zeszłorocznego Finału oraz Złote Karty Telefoniczne wyprodukowane specjalnie dla Fundacji WOŚP przez firmę Play.

Statutowe cele fundacji możesz wspomóc dzięki bezpośrednim wpłatom z naszej strony wosp.org.pl. Wystarczy wejść w zakładkę „Wesprzyj online”, zrobić przelew z PayU i gotowe!

Dodatkowo mamy swoją puszkę na serwisie crowdfundingowym siepomaga.pl. Nazywa się 24. Finał WOŚP i zostanie zamknięta dopiero 12 stycznia.

Innym sposobem, przy okazji przeglądania stron internetowych, jest wpłata z Interią. Wystarczy wejść na stronę pomagam.interia.pl i zrobić przelew.
 

Także korzystając z Facebooka możesz wspomóc Fundację i  to aż na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wpłacenie dowolnej kwoty na konto Fundacji, a drugim zachęcenie do działania z nami swoich znajomych. Wystarczy opublikować na swoim profilu serduszko orkiestrowe i zaprosić swoich znajomych do zabawy z nami.
W dniu finału, 10 stycznia, można jeszcze kupić na Gruponie wejściówkę na imprezę połączoną z oglądaniem Światełka do Nieba w klubie Level 27, znajdującym się 110 metrów nad ziemią.

Jednak Fundację WOŚP możecie wspomóc również nie posiadając Internetu. Wystarczy,  że wyślesz SMS o treści SERCE na numer 75 565. Kosztuje 5 zł netto (6,15 zł z VAT).

Do grania z nami zapraszamy także osoby będące zagranicą. Dzięki portalowi Sami Swoi możemy zrobić darmowy przelew na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Innym sposobem na przekazanie pieniędzy w obcej walucie jest bezpłatny przelew z portalem FerPay.com oraz firmą Global Money Express. Wystarczy wejść na stronę i zrobić przelew.
 

Możliwości grania z Orkiestrą jest bez liku, więc wybierzcie tę, która pasuje Wam najbardziej i  bawcie się z nami. Przypominamy, że w tym roku mierzymy wysoko i zbieramy środki na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Bądźcie z nami także w studio i oglądajcie transmisję na naszym kanale na youtube.
pp
POKAŻ PODOBNE
2020-06-25 13:00:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-05-08 09:05:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.41

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wszyscy wiemy, że aby zadbać o ciało, należy zadbać o aktywność fizyczną. Podobnie jest z naszym mózgiem. Ważne, aby regularnie go ćwiczyć, stawiając przed nim nowe zadania. Jednym ze sposobów na utrzymanie mózgu w dobrej kondycji są po prostu łamigłówki.

2020-05-29 09:41:50

Domowa Orkiestra na żywo prosto z siedziby WOŚP!

Domowa Orkiestra - od dziś na żywo! 76. odcinek internetowego programu Jurka Owsiaka rozpoczyna serię programów transmitowanych na żywo. To preludium Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się online.

Zobacz też