Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP – część 3

2021-01-21 17:40:00Już ponad 7 milionów złotych na aukcjach Allegro dla WOŚP. Udział w licytacjach to możliwość wsparcia celu Finału, którym w tym roku jest otolaryngologia, laryngologia i diagnostyka głowy. Zobacz, co możesz wylicytować!

Na aukcjach WOŚP znajdują się przedmioty z wyjątkowymi historiami, kolekcjonerskie, warte miliony złotych, ale również wspaniałe rękodzieła, przedmioty związane z kulturą i nauką. Zachęcamy do udziału każdego, kto chce podzielić się przedmiotem od serca i przekazać cząstkę siebie.

 

Jurek Owsiak fot. Łukasz Widziszowski


Samochód Chucka Norrisa od Braci Collins

Replika serialowego Walker Texas Ranger Truck, czyli Dodge Ram 1500, którym funkcjonariusz Cordell Walker (przyp. red. postać, w którą wcielił się Chuck Norris) poruszał się po bezdrożach stanu Teksas. Dziś Bracia Collins oraz firma JUAN wspólnymi siłami przywracają samochód do służby, przekazując go na aukcje na cel 29. Finału WOŚP.

 

Samochód Chucka Norrisa (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 
MZA: Autobus nr tab. 8221 - Solaris U18 dla WOŚP

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. przekazały na nasze aukcje sprawny, dopuszczony do ruchu autobus nr tab. 8221 - Solaris U18

 

Autobus od Miejskich Zakładów Autobusowych (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Obraz 'Jurek Owsiak' Monika Graczyk

Portret Jurka Owsiaka o wymiarach: 100 x 100 cm autorstwa Moniki Graczyk również można znaleźć na aukcjach Allegro dla WOŚP. Dzieło jest podpisane przez Jurka Owsiaka.

 

Portret Jurka Owsiaka (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Harfa Schwieso z XIX w. Jadwigi Nahoreckiej

Trafił do nas niezwykły przedmiot, jakim jest 200-letnia harfa, którą otrzymaliśmy od harfistki Jadwigi Nahoreckiej.

 

Harfa Jadwigi Hahoreckiej (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Ręcznie malowana słonecznikowa gitara Pol'and'Rock

Przedmiotem tej aukcji jest słonecznikowa gitara Pol'and'Rock Festival autorstwa Martyny Krasnowskiej w całości ręcznie pomalowana farbami akrylowymi, konturowana pisakami i polakierowana. Inspirowana Najpiękniejszym Festiwal Świata nosi charakterystyczne elementy nawiązujące do imprezy; słowa ,,Zaraz będzie ciemno", na które zna odezwę każdy, kto choć raz był na festiwalu; buty wiszące na liniach wysokiego napięcia. Nuty namalowane w lewym dolnym rogu to linia melodyczna do wokalu piosenki ,,Antifa'' zespołu Pidżama Porno, natomiast nuty w prawym górnym rogu to fragment Mazurka Dąbrowskiego. Tył gitary jest widokiem na dużą scenę podczas otwarcia Pol'and'Rock Festival. Na niebie lecą samoloty, które na żywo mogli widzieć uczestnicy imprezy w 2019 roku. Wystrój sceny nie nawiązuje do konkretnego roku, jest wizją artystki nawiązującą do kwiecistego motywu. Patrząc na bawiący się tłum, powiewające flagi i błękitne niebo można zatęsknić za Kostrzyńskim polem. Na telebimie postać, której nie trzeba przedstawiać. Gitara jest w pełni sprawna, można na niej grać.

 

Ręcznie malowana gitara Pol'and'Rock (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-07 17:59:36

Odliczamy czas do Finału z Clock Machine

Clock Machine to jeden z najciekawszych projektów rockowych na polskiej scenie muzycznej. Zespół, który wyróżnia się za sprawą intrygującej barwy głosu wokalisty i nowatorskich kompozycji zagra na Finale WOŚP w Warszawie.

2020-12-09 20:10:00

Wieści ze sztabów #7

Kolejna porcja finałowych inspiracji leci do Was! Do Wielkiego Finału pozostał już tylko miesiąc przygotowań! Radosne granie Orkiestry z głową 10 stycznie 2021 roku rozbrzmi nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jak radzą sobie Sztaby z przygotowaniami do #wosp2021?

2020-12-10 18:00:00

Aukcje WOŚP na Allegro wystartowały!

Obecnie wystawionych jest już 2359 aukcji, z czego oferty pojawiły się w 647. Użytkownicy mogą znaleźć tam spotkania, przedmioty, dzieła sztuki czy nawet sportowe auto! Kwota licytowanych przedmiotów aktualnie to prawie 400 tysięcy złotych.

2020-12-15 19:00:00

eSkarbonka dla firm

Twoja firma chce kwestować na rzecz 29. Finału WOŚP? Nic prostrzego! Od tego roku również firmy mogą zakładać swoje eSkarbonki. Załóż eSkarbonkę dla swojej firmy i kwestuj online na rzecz WOŚP, wspierając cel 29. Finału. Zobacz jak najłatwiej i najskuteczniej możesz zagrać ze swoją firmą na 29. Finale WOŚP, bez zbędnych formalności.

Zobacz też