Na cel 29. Finału zebraliśmy już
17 480 497 PLN
Finały

Nie udało Ci się zarejestrować?

2020-12-29 10:05:00

 

Nie udało Ci się zarejestrować jako wolontariusz 29. Finału WOŚP? Mamy na to rozwiązanie! Tegoroczne kwestowanie jest zdecydowanie inne niż w latach ubiegłych. Przede wszystkim należy zadbać o bezpieczeństwo, dlatego dla tych, którzy wyjdą na ulice 31 stycznia, Fundacja WOŚP wspólnie z partnerami przygotowała łatwiejszy proces rekrutacji online, a także procedury COVIDowe, maseczki oraz płyny do dezynfekcji.

 

Jak zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP?

Po raz czwarty dzięki portalowi iWolontariusz można się zarejestrować do udziału w kweście. Każdy, kto ma skończone 18 lat może zarejestrować się samodzielnie, rodzice i opiekunowie mogą zgłosić swoje dzieci, a przedsiębiorcy swoją firmę lub organizację dedykowanego 29. Finałowi WOŚP wydarzenia. 
 

Zarejestruj się

 

 

 

Kwestuj online dzięki eSkarbonce!

eSkarbonka to wirtualna puszka, którą może założyć każdy, kto chce wesprzeć cel 29. Finału. Od początku zbiórki udało się już zebrać 412 306 złotych, (w ubiegłym roku w tym czasie na koncie eSkarbonek było nieco ponad 19 tys. złotych). Od startu iwolontariusza, czyli początku grudnia założono już 8 749 eSkarbonek, z czego 720 to puszki sztabowe, 6 590 to skarbonki wolontariuszy 29. Finału, a ponad 220 należy do firm i przedsiębiorstw, pozostałe osoby to 1 214 skarbonek. Najwyższą kwotą, jaką wpłacono do wirtualnych puszek, jest 2 500 złotych. 
 
 

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

 

 

W wirtualną kwestę włączyły się również znane osoby tj. Anna Dereszowska czy Karolina Gilon. Swoją imienną eSkarbonkę ma również Jurek Owsiak.

 

eSkarbonka Jurka Owsiaka

 

 

Nowością w eSkarbonkach jest możliwość personalizacji nazwy eSkarbonki, oraz zmiany tła.

 

 

 

Zobacz spersonalizowaną eSkarbonkę Sztabu

 

 

Jak to wygląda lokalnie?

Miasta z największą liczbą skarbonek to Warszawa, Kraków i Łódź. Najwięcej eSkarbonek założono w województwach mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim. Najwięcej wolontariuszy wirtualnie kwestuje w województwach: mazowieckim, śląskim i małopolskim. eSkarbonka okazała się hitem nie tylko wolontariuszy w Polsce, ale też tych mieszkających w innych krajach. Najwięcej Polonii za pomocą eSkarbonek kwestuje w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Irlandii. 
 
 

Wypróbuj nakładkę na Facebooku "Jestem Wolontariuszem"

 

Wypróbuj nakładkę na Facebooku "Jestem Wolontariuszką"

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-11-14 12:15:00

Dołącz do 15. Biegu WOŚP

15. Bieg "Policz się z cukrzycą" tym razem odbędzie się całkowicie w odmiennej wirtualnej w formule. Dołącz do biegaczy i sam zdecyduj o miejscu i trasie biegu. Wyraź swoją solidarność z diabetykami, zapisz się na Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą", a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

2020-10-28 10:15:00

Wieści ze sztabów #1

Co raz więcej sztabów deklaruje swoją gotowość do organizacji 29. Finału WOŚP. Blisko 600 z nich zakończyło już proces rejestracji. Przygotowania do Finału ruszają zatem pełną parą, a my już dziś zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was.

2020-11-20 15:00:00

Kolejny sprzęt od WOŚP dla szpitali walczących z koronawirusem

Walka z koronawirusem trwa, z dnia na dzień przybywa kolejnych przypadków zakażeń, dlatego Fundacja WOŚP reaguje na prośby szpitali i ponownie kupuje kolejne sprzęty.

2020-11-16 13:00:00

Dziś ostatni dzień rejestracji Sztabów

16 listopada to już ostatni dzień rejestracji Sztabów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeszcze dziś do końca dnia możesz zarejestrować Sztab, który już 10 stycznia 2021 roku zagra z Tobą w Twojej okolicy. O rejestracji decyduje data złożenia wniosku o utworzenie Sztabu.

Zobacz też