Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Finały

Nie udało Ci się zarejestrować?

2020-12-29 10:05:00

 

Nie udało Ci się zarejestrować jako wolontariusz 29. Finału WOŚP? Mamy na to rozwiązanie! Tegoroczne kwestowanie jest zdecydowanie inne niż w latach ubiegłych. Przede wszystkim należy zadbać o bezpieczeństwo, dlatego dla tych, którzy wyjdą na ulice 31 stycznia, Fundacja WOŚP wspólnie z partnerami przygotowała łatwiejszy proces rekrutacji online, a także procedury COVIDowe, maseczki oraz płyny do dezynfekcji.

 

Jak zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP?

Po raz czwarty dzięki portalowi iWolontariusz można się zarejestrować do udziału w kweście. Każdy, kto ma skończone 18 lat może zarejestrować się samodzielnie, rodzice i opiekunowie mogą zgłosić swoje dzieci, a przedsiębiorcy swoją firmę lub organizację dedykowanego 29. Finałowi WOŚP wydarzenia. 
 

Zarejestruj się

 

 

 

Kwestuj online dzięki eSkarbonce!

eSkarbonka to wirtualna puszka, którą może założyć każdy, kto chce wesprzeć cel 29. Finału. Od początku zbiórki udało się już zebrać 412 306 złotych, (w ubiegłym roku w tym czasie na koncie eSkarbonek było nieco ponad 19 tys. złotych). Od startu iwolontariusza, czyli początku grudnia założono już 8 749 eSkarbonek, z czego 720 to puszki sztabowe, 6 590 to skarbonki wolontariuszy 29. Finału, a ponad 220 należy do firm i przedsiębiorstw, pozostałe osoby to 1 214 skarbonek. Najwyższą kwotą, jaką wpłacono do wirtualnych puszek, jest 2 500 złotych. 
 
 

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

 

 

W wirtualną kwestę włączyły się również znane osoby tj. Anna Dereszowska czy Karolina Gilon. Swoją imienną eSkarbonkę ma również Jurek Owsiak.

 

eSkarbonka Jurka Owsiaka

 

 

Nowością w eSkarbonkach jest możliwość personalizacji nazwy eSkarbonki, oraz zmiany tła.

 

 

 

Zobacz spersonalizowaną eSkarbonkę Sztabu

 

 

Jak to wygląda lokalnie?

Miasta z największą liczbą skarbonek to Warszawa, Kraków i Łódź. Najwięcej eSkarbonek założono w województwach mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim. Najwięcej wolontariuszy wirtualnie kwestuje w województwach: mazowieckim, śląskim i małopolskim. eSkarbonka okazała się hitem nie tylko wolontariuszy w Polsce, ale też tych mieszkających w innych krajach. Najwięcej Polonii za pomocą eSkarbonek kwestuje w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Irlandii. 
 
 

Wypróbuj nakładkę na Facebooku "Jestem Wolontariuszem"

 

Wypróbuj nakładkę na Facebooku "Jestem Wolontariuszką"

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-28 12:17:51

Sztabowe wieści

Sprawdzamy, co słychać w Sztabach przygotowujących się do 30. Finału WOŚP!

2021-09-10 13:53:46

Rejestracja nie ruszyła, ale Sztaby 30. Finału działają!

10 września i do 30. Finału mamy 142 dni! Już pierwsze Sztaby, mimo że rejestracja nie ruszyła, dają znać co u nich słychać!

2021-08-25 13:35:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Aktywizm społeczny

Na Akademii Sztuk Przepięknych od początku jej istnienia rozmawiamy o rzeczach ważnych. Zapraszani przez nas goście są bardzo często proponowani przez Was - naszą festiwalową społeczność, a w namiocie ASP nie boimy się poruszać aktualnych i trudnych tematów.

2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.

Zobacz też