Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
2019-03-21 13:58:54

List otwarty Magdaleny Adamowicz

List otwarty Magdaleny Adamowicz nawołujacy do przeciwstawieniu się mowie nienawiści.
2019-03-20 12:45:00

Ruszyły zapisy na Akademię Sztuk Przepięknych

Właśnie ruszyły zapisy na Akademię Sztuk Przepięknych. Sprawdź, jak organizacje pozarządowe mogą dołączyć do społeczności Pol'and'rock?
2019-03-20 12:45:00

5 powodów, dla których warto wziąć udział w konkursie

5 powodów dla których warto wziać udział w konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować
2019-03-20 09:00:00

Zbiórka publiczna i kwota zebrana w Internecie

Nieustająco chwalimy się rekordowym 27. Finałem WOŚP w Internecie. Wasze uczestnictwo w akcji i wsparcie dla WOŚP za pośrednictwem komputerów, smartfonów i innych urządzeń podłączonych do sieci były niesamowite i niespotykane na skalę światową.
2019-03-19 13:52:29

Wielka finałowa wyprzedaż w SiemaShopie!

W SiemaShopie trwa wyprzedaż koszulek i gadżetów! Wszystkie finałowe koszulki dostępne są za 27 zł, a gadżety już od złotówki! Łap okazję i ciesz się naszymi barwnymi grafikami.
2019-03-15 13:44:21

Ja nie hejtuję! Weź udział w debacie

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Rzecznik Praw Obywatelskich zapraszają do udziału w debacie pod tytułem „Ja nie hejtuję, ja rock’n’rolluję, czyli o tym, jak skutecznie przeciwdziałać zjawisku mowy nienawiści w Polsce”.
2019-03-13 16:55:09

Kobiety Medycyny - zagłosuj na nas!

Już po raz szósty ruszył Plebiscyt KOBIETY MEDYCYNY, którego celem jest wyłonienie wyjątkowych kobiet związanych z medycyną i ochroną zdrowia. Wśród nominowanych jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - dyrektor ds. medycznych naszej Fundacji!
2019-03-13 12:32:13

Fundacja WOŚP szkockim klanem

Niesamowity gest prosto ze Szkocji dla fundacji WOŚP jest najlepszym dowodem, że w pomaganiu granice nie istnieją.
2019-03-13 10:51:34

Szkolimy w Lesznie!

Nie zwalniamy tempa. Kolejny miesiąc to kolejne szkolenia! Tym razem nasi instruktorzy odwiedzili województwo wielkopolskie.
2019-03-12 11:16:42

Strażackie Oscary czekają na bohaterów!

15 marca 2019 r. mija termin przesyłania zgłoszeń do Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2019!
2019-03-08 13:14:53

Jak WOŚP pobiła rekord także w Internecie

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był rekordowy również w internecie. Za pośrednictwem strony Fundacji – wpłacam.wosp.org.pl internauci wpłacili aż 15 007 461,22 PLN, czyli dwa razy więcej, niż podczas poprzedniego Finału
2019-03-08 12:25:00

Gdańsk dzieli się dobrem!

Podczas ogłoszenia oficjalnego wyniku 27. Finału WOŚP, Jurek Owsiak ogłosił, co kupimy szpitalom w Gdańsku
2019-03-08 10:00:00

Allegro bije rekord z WOŚP

Zebraliśmy 12 milionów. Polacy razem z Allegro, przez 58 dni zbierali środki dla WOŚP. Był to czas wytężonej pracy i fantastycznych emocji. A efektem jest 12 mln zł, przekazanych dla Orkiestry.
2019-03-08 09:31:32

Znamy wynik 27. Finału WOŚP

W Europejskim Centrum Solidarności poznaliśmy dziś wynik 27. Finału WOŚP! Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy osiągnąć wszystko.
2019-03-04 12:04:26

Gra planszowa "Pierwsza Pomoc" nagrodzona!

Jury XVII edycji Konkursu „Świat przyjazny dziecku”, organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, przyznało nagrodę główną grze planszowej „Pierwsza Pomoc”. Pracę wyłoniono spośród ponad 300 produktów 65 firm.
2019-02-26 11:53:27

Cukrzyca? Mnie to nie dotyczy?

Każdego roku, z powodu cukrzycy i jej powikłań, umiera ponad 30 000 osób w naszym kraju. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) prognozuje, że do 2030 roku, cukrzyca będzie zajmować siódmą pozycję pośród najczęstszych przyczyn zgonów na świecie.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też